Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся си колело, за извън градски пътешествия?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Търся си колело, за извън градски пътешествия?

    Така е то, а инак колело и за 5 евро има, че и готино. Само трябва да се разходите до Холандия. Аз колело не си купувам, щото знам, че това дето искам струва, колкото читаво ендуро... и просто ги нямам парите. А боклуци съм карал, трошил и хвърлял не еднаж... Който е богат, да си купува боклуци...

    Коментар


    • #32
      От: Търся си колело, за извън градски пътешествия?

      Абе знам аз къде има, даже и за без пари, но до там и обратно поне 1000 - 1500 лв. ще хвръкнат само за път.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #33
        От: Търся си колело, за извън градски пътешествия?

        Е, да! За 2000 лв. колело, не може да се сравнява със колело, за 200 лв.
        Аз съм гледал, по - разни сайтове, такива колела каквито мен ме интересуват, за по 150 - 200 лв.
        Там където искам да го карам това колело, асфалта е чисто нов, гладък като стъкло и няма да ми е проблем да карам разно - шосейно и т.н. Искам да ти покажа, че такова колело, което аз търся, го намирам, за 160 лв. виж ето тук.
        И не съм тръгнал да търся от теб колело, че да ми пишеш след колко време, ще ми го дадеш, за какви пари и т.н.

        Коментар


        • #34
          От: Търся си колело, за извън градски пътешествия?

          А що е тая тема тогаз? Купи си некой таралясник и готово. Не ви разбирам такива, хем да е готино, хем без пари, хем що тея дето предлагат качество си държали на цената...

          Коментар


          • #35
            От: Търся си колело, за извън градски пътешествия?

            Ще си купя някой таралясник и ще си го карам с кеф. Искам да кажа, че не съм тръгнал да търся от майстора, съвети как и какви пари му вървят колелата и т.н. Търся си нещо, евтино и горе долу сполучливо. Финансите който съм отделил,за колело не са големи, мога да карам и балканче, мога да карам и някой долнопробен бегач.... Просто търсих, съвети и разни мнения, за колелата.
            Не ме разбирал, ми недей бе! ха!
            Никой не е казал, че без пари търся нещо, просто искам нещо - в рамките на нормалното, за моя джоб г-н Насов!

            Коментар


            • #36
              От: Търся си колело, за извън градски пътешествия?

              Сложите и ключ на тая тема.

              Коментар


              • #37
                От: Търся си колело, за извън градски пътешествия?

                Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
                Ще си купя някой таралясник и ще си го карам с кеф. Искам да кажа, че не съм тръгнал да търся от майстора, съвети как и какви пари му вървят колелата и т.н. Търся си нещо, евтино и горе долу сполучливо. Финансите който съм отделил,за колело не са големи, мога да карам и балканче, мога да карам и някой долнопробен бегач.... Просто търсих, съвети и разни мнения, за колелата.
                Не ме разбирал, ми недей бе! ха!
                Никой не е казал, че без пари търся нещо, просто искам нещо - в рамките на нормалното, за моя джоб г-н Насов!
                Ами защо заглавието тогава не е "Търся си колело таралясник" ? За извънградски пътешествия се изисква нещо различно от таралясник.

                Коментар


                • #38
                  От: Търся си колело, за извън градски пътешествия?

                  Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
                  Е, да! За 2000 лв. колело, не може да се сравнява със колело, за 200 лв.
                  Аз съм гледал, по - разни сайтове, такива колела каквито мен ме интересуват, за по 150 - 200 лв.
                  Там където искам да го карам това колело, асфалта е чисто нов, гладък като стъкло и няма да ми е проблем да карам разно - шосейно и т.н. Искам да ти покажа, че такова колело, което аз търся, го намирам, за 160 лв. виж ето тук.
                  И не съм тръгнал да търся от теб колело, че да ми пишеш след колко време, ще ми го дадеш, за какви пари и т.н.
                  Чакай сега, не те карам да купуваш от мен, не си ме разбрал, написах, че колкото и да съм зле, колело за 2000 няма да дам за 200. Това, което е в твоя линк , чисто ново, го купих 1992г. за 130 лв. Не вярвам да са ги произвеждали последните 15 години поне.
                  Ако обаче с нещо съм те обидил - извинявай, хем искаш съвет, хем не искаш, интересно.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • #39
                    От: Търся си колело, за извън градски пътешествия?

                    Ае без лични да продължим тоя разговор, че ме напушва смЕх. Питаш и ти се отговаря. И после що така. Господине, аз не Ви карам нищо да купувате или харесвате. Но малко рЕзко го раздавате в коментарите. Та и аз се отпускам, нали така... Тук си помагаме до едно ниво на добър тон. После почваме да се еб@ваме...

                    Коментар


                    • #40
                      От: Търся си колело, за извън градски пътешествия?

                      Както и да е....
                      Мисълта ми беше, търся си някакво колело, то беше по - точно с по - тесни гуми, с по - голямо педаловъртене.
                      200 лв е крайната цена, защото толкова мога да отделя. И аз искам, колело, за 1500 лв, олекотено и т.н и не знам си какви екстри, но е непосилно за джоба ми.
                      Явно слънцето ме е напекло и не разбирам, коментарите.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Търся си колело, за извън градски пътешествия?

                        Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                        Ами защо заглавието тогава не е "Търся си колело таралясник" ? За извънградски пътешествия се изисква нещо различно от таралясник.
                        По - принцип, всеки може да тръгне с каквото си колело иска. Някой хора с балканче, bmx,а други с каквото имат.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Търся си колело, за извън градски пътешествия?

                          Спокойно, не си само ти така с парите, аз що ги продавам, щото трябва да купя на едната щерка лаптоп, ама да е евтин, на другата да платя квартирата у "пичковци" , а пАре немааа.
                          А за тръгването с к'во да е колело, имам особено мнение, ако тръгна от София за Варна и ме остави в Търново - има влак, ама от София за Виена ако ме остави нейде у маджарско - к'во прайм!?
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • #43
                            От: Търся си колело, за извън градски пътешествия?

                            А що не си смениш гумите и педалите примерно на твоето? За 200 лева доста неща можеш да вземеш ако не искаш да е цяло колело...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Търся си колело, за извън градски пътешествия?

                              Едно пълно сервизиране, китайски сликове и е готово за около 100-150 лв.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар


                              • #45
                                От: Търся си колело, за извън градски пътешествия?

                                Трябва да му намеря хубави превключватели, за скоростите и хубав обтегач, че постоянно ми правише проблеми със скоростите. На превключватела пише 4 скорост, а то е на 5 или си стои на 6 и се чува едно стържене. Опитах се да претегна жилото, но се получаваше разен луфт между скоростите и на другите предавки с показването имаше проблем.
                                Ще трябва да потърся хубав обтегач, някакъв на Shimano ще се опитам да намеря по - тези магазини, за велосипеди.
                                Ще му взема капли, мисля, че се водят Аеро - до колкото разбрах били хубави. Ще се опитам да му намеря хубави гуми, а какво мислите, за дисковите спирачки? За или против?! Имам,заден амортисьор - който мисля, че изобщо не работи или е много претегнат ще го видя и него....
                                Също така, по - големи педали, дано се получат нещата, а колкото толкова.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X