Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оръжията през обектива...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оръжията през обектива...

    Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
    Тя май стреля в момента - виж лентата как е хваната на снимката, а и от цевта ми се струва, че се виждат газовете...
    Точно така. Снимката е направена на много бърза (абе колкото толкова бърза, но бърза) скорост на затвора.
    И изобщо не се прицелва всъщност. (Което е по-съществено като предмет на коментиране, от позицията на краката...)
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Оръжията през обектива...

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      И изобщо не се прицелва всъщност.
      Като дават новинарски репортажи из Близкия изток, там са основни привърженици на сватбарската стрелба.Тя поне гледа къде и сочи оръжието.

      Коментар


      • От: Оръжията през обектива...

        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        ...
        И изобщо не се прицелва всъщност. (Което е по-съществено като предмет на коментиране, от позицията на краката...)
        Неприцелването и лошото прикладване в случая не подлежат на коментар - всеки който е залягал повече от един път зад такава машинка е наясно по въпроса, опит и умения в материята няма как да се придобият от форумите. Както споменахме по-горе, в случая имаме "пуцане" /мероприятие някакво/, личи си и по солдата. Той си кара службата явно и си лентова, което все пак не му пречи да гледа стегнато дупе и крачета в дънки /опс, джинси/. Да си призная честно, първо и аз натам разгледах, моля за вашето снизхождение.
        Последно редактирано от jordanov sv; 05-06-17, 10:23.

        Коментар


        • От: Оръжията през обектива...

          Солдата си гледа в лентата /поне на снимката/ но мадамата както е прикладвала и вперила поглед в мушката /мерника го няма за нищо/, ако зад мишената няма баир /сигурно има/ куршумите ще падат в съседното село.
          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

          Коментар


          • От: Оръжията през обектива...

            Я да видим сега коментарите:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0_1ee55a_5fc70796_XXL.jpg
Прегледи:1
Размер:160.6 КБ
ID:5755975
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Оръжията през обектива...

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9783.JPG
Прегледи:1
Размер:1.24 МБ
ID:5755976

              Ми коментар - да си сложи малък преден хват като ще го ползва така и с тая оптика,че нали не се държал Калаша за пьлнителя. Е на подобно горе - един наточен и един гол, на наточения му малко дълга оптиката ма ако кажеш му слагам една къса като за снимка та да си прилича на тоя горе,но пак няма са се разберем - няма да му режа цевта за едната снимка я пък и какъв е тоя номер къса цев и заглушител с двуного ма без преден хват,но пък с приклад да си подпира бузата на него........а де
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Оръжията през обектива...

                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                Я да видим сега коментарите:mrgreen
                В първия момент помислих, че са ме снимали мене, щръкналия лакът и тиквата зад оптиката
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • От: Оръжията през обектива...

                  Аз нямам думи, просто съм потресен, изумен и ........





                  За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                  0878 79 20 61 Борис

                  Коментар


                  • От: Оръжията през обектива...

                    Хващането на оръжието за пълнителя в НШЗО водеше до лек крос от кашишката вишка до портала на полигона в Николаево и обратно. Това ако се направи по време на стрелби.Толкова от мен за професионализма на стрелеца от снимката.

                    Коментар


                    • От: Оръжията през обектива...

                      Хващането за пълнителя съвсем не е проблем, много професионалисти по горещите точки стрелят така. Сега, че и аз имам забележка към самия хват, че го държи изцяло за пълнителя, а не част от пръстите на пълнителя, не значи автоматично, че има проблем. И аз прикладвам, с не много прибран лакът, ама нямам проблем.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Оръжията през обектива...

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        [ATTACH=CONFIG]917241[/ATTACH]

                        Ми коментар - да си сложи малък преден хват като ще го ползва така и с тая оптика,че нали не се държал Калаша за пьлнителя. Е на подобно горе - един наточен и един гол, на наточения му малко дълга оптиката ма ако кажеш му слагам една къса като за снимка та да си прилича на тоя горе,но пак няма са се разберем - няма да му режа цевта за едната снимка я пък и какъв е тоя номер къса цев и заглушител с двуного ма без преден хват,но пък с приклад да си подпира бузата на него........а де
                        Какъв е приклада на горния и какво е това дето сърчи от него и прилича на пълнител? Какво е това в предната част на скобата на спусъка? Колко тежи така аранжиран?
                        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                        Коментар


                        • От: Оръжията през обектива...

                          Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                          Аз нямам думи, просто съм потресен, изумен и ........





                          Ми к'во - танкът е по проходим, а в БТР-а е широко. (Меркава по арабски...)

                          А хватът за магазина, май вече не е толкова неуставно положение (аз лично не го смятам за нещо, по някакъв начин оптимизиращо стрелбата де).
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Оръжията през обектива...

                            Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                            Какъв е приклада на горния и какво е това дето сърчи от него и прилича на пълнител? Какво е това в предната част на скобата на спусъка? Колко тежи така аранжиран?
                            Фаб Дифенс варио приклад,а това което стьрчи под него е точно пьлнител.
                            Това в предната част е Калифорнийска хуйня която ти пречи да сваляш пьлнителя без инструмент,да спира лошите да презареждат бьрзо та още чакаме някой лош да го ползва.Сваля се с шестограм който стои в дрьжката на Калашника,да ми е под рька.На повечето пьлнители им слагам по едно тьнко болтче в долната част с което бьркаш и пьлнителя пада,отнема половин до секунда повече на стрелбището ма си легален мамата си трака пьк и за децата било сигурно..............

                            Колко тежи така не сьм го мерил,повечко от долния,но и така накичен се носи в куфар до пустинята само,в момента няма двунога,няма оптика с монтажа и - фенера е там само,че ми е домашен пазител с патрони за едър дивеч.

                            Други много подобрения няма - АКТ спуськ,Лантак Дракон дулен спирач,МИ цяла предна релса,по-яка пружина,Трой алимун преден хват,Фаб Дифенс хват,САА мил спек трьба с амортесьора вьтре, Атлас варио кант двунога курва ма това го разхождам между други карабини,а и оптиката не си е неговата в момента,че тая много силна му идва и много висока както
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Оръжията през обектива...

                              Може да не вече толкова неуставно, но пълнителя на АК не е създаден конструктивно да е дръжка. Хлабав идва.

                              Коментар


                              • От: Оръжията през обектива...

                                Моите не са,и на брата не са пьк и на други приятелчета не са - правиш му лицеви опори на пьлнителя и пак си стреля
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X