Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оръжията през обектива...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оръжията през обектива...

    Темата на Тропчо.
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...193905&page=14
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Оръжията през обектива...



      И за успехи российского военно-технического сотрудничества с зарубежными странами и народами!
      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
      0878 79 20 61 Борис

      Коментар


      • От: Оръжията през обектива...

        По скромните оценки на ООН в света в експлоатация към момента се намират над 100 милиона бройки от различните разновидности на АК .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Оръжията през обектива...

          Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение


          И за успехи российского военно-технического сотрудничества с зарубежными странами и народами!
          Някой да каже защо края на цевта е скосена така,докъто бях в Ирак,всичките Ак им бяха така,а у нас не съм виждал
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Оръжията през обектива...

            Просто е сменена муфата със скосена за компенсация на отката и са за АКМ


            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
            0878 79 20 61 Борис

            Коментар


            • От: Оръжията през обектива...

              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              Някой да каже защо края на цевта е скосена така,докъто бях в Ирак,всичките Ак им бяха така,а у нас не съм виждал
              Това на снимката е АКМ, основнитевизуални разлики с АК са в: капака на цевната кутия, цевната кутия, наличието на дулен компенсатор, изменена газова тръба и ложа, формата и ъгъла на приклада. Има и разлика в УСМ - добавен е забавител на чука, но това на снимката не се вижда.
              Последно редактирано от skitnik; 01-01-17, 12:43.
              I get High by going Down

              Коментар


              • От: Оръжията през обектива...

                Дулен компенсатор.
                Ако ти е направило впечатление , АК при стрелба освен назад отскача и нагоре.На автоматична след втория патрон вече стреляш по слънцето.Дулния компенсатор парира това отскачане(нагоре).Въпросната муфа е много полезна , но ако ме не лъже памет на нея не може да се монтира щик и поради това не е масова в БА(БНА).
                Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                Джон Кенеди

                Коментар


                • От: Оръжията през обектива...

                  За много години на всички! Да са ви големи шмайзерите като на нашите черни братя по оръжие от снимката! И много успехи на бойното поле, със шмайзерите де

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ss-101225-santa-02.jpg
Прегледи:1
Размер:105.4 КБ
ID:5739277

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:A-demonstrator-dressed-as-Santa-Claus.jpg
Прегледи:1
Размер:446.2 КБ
ID:5739276

                  И дано Добрия старец да не ви достига, та да не ви почеше...
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: Оръжията през обектива...

                    Това за "шмайзерите" и аз щях да го отбележа
                    На автоматична АК отива нагоре и надясно. Компенсатора
                    го натиска надолу и наляво.
                    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                    Коментар


                    • От: Оръжията през обектива...

                      Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                      Дулен компенсатор.
                      Ако ти е направило впечатление , АК при стрелба освен назад отскача и нагоре.На автоматична след втория патрон вече стреляш по слънцето.Дулния компенсатор парира това отскачане(нагоре).Въпросната муфа е много полезна , но ако ме не лъже памет на нея не може да се монтира щик и поради това не е масова в БА(БНА).
                      Може и това е ножа . С такъв чисто нов съветски АКМС си изкарах службата . По българския устав от онова време на АК със сгъваем приклад нож не се слага и съответно не се полагаше но си бяха в сандъците и ни бяха зачислени . За мен лично това е най успешната серия на АК . Практически го няма неконтролируемото теглене нагоре при автоматична стрелба и с него се работи много по леко и приятно . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:изтеглен файл.jpg
Прегледи:1
Размер:6.3 КБ
ID:5739283
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Оръжията през обектива...

                        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                        0878 79 20 61 Борис

                        Коментар


                        • От: Оръжията през обектива...

                          http://old.fishki.net/2184036-admiral-flota-sovetskogo-sojuza-kuzne

                          Много хитро задигане за излитане, ама сигурно приземяването е от зад!
                          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                          0882 52 00 52 - Жоро

                          Коментар


                          • От: Оръжията през обектива...

                            Не е чудо не виждано, но за мен има нещо в тази снимка!

                            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                            0878 79 20 61 Борис

                            Коментар


                            • От: Оръжията през обектива...

                              Чудно е с такава стара оптика, колко добре са се справяли снайперистите!
                              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                              0882 52 00 52 - Жоро

                              Коментар


                              • От: Оръжията през обектива...

                                Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                                Чудно е с такава стара оптика, колко добре са се справяли снайперистите!
                                Мисля, че тогава снайперистите са се справяли добре на 300-400 метра и много по-рядко на по-големи от тези дистанции. В днешно време май 600-700 метра са си стандартни.
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X