Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на супермото?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Избор на супермото?

    Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
    Ти не можеше да си намериш супер мото , че всички ти бяха лабави и слаби , а се оказа , че не знаеш къде да седнеш и кога да включиш на следващата предавка. А в интерес на истината , супер мотото е най-удобния и най-лесния мотор за завиване , ускорение , спиране , ..... , но като не можеш и не знаеш как да го караш , все ще те е "слабо".

    Много як пост,от него разбрах,колко съм невеж и какъв лайк съм в мотоспорта,имай в предвид,че не всички са толко добри в това в което си ти!!Със сигурност има нещо в което мога и аз да те унижа и да ти се присмея но не мисля,че е редно.Не ме е срам когато нещо не ми е ясно да си си кажа,но определено няма да е тук,щото тука е само за профита....
    Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
    Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
    Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
    Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

    Коментар


    • #32
      От: Избор на супермото?

      Аз не съм профи , нито тук има профита , и никой не те унижава и не ти се присмива. В България има само двама професионалисти в мото спорта , единия е бивш , другия е настоящ, Ще ти кажа мнението на бившия , за мотор 50-60 коня , когато беше в топ три на света: На тоя мотор не може да му се даде газ , направо къса ръцете. А сега ти си прочети мненията в двете теми за мотори 50-60-70 коня. И бъди сигурен , че няма за какво да ми се присмиваш , на никой не съм останал длъжник , макар , че чрез интернет на всеки могат да се присмиват. Ето в този клип на мен ми се смеят , ама това е винаги преди каране.



      И един съвет , недей да съдиш за оборотите на двигателя по това какъв звук издава , защото едно и четири цилиндрови двигателя , имат коренно различен звук при едни и същи обороти.
      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

      Коментар


      • #33
        От: Избор на супермото?

        Cool !!! Интересна информация

        Коментар


        • #34
          От: Избор на супермото?

          Здравейте скоро ще изкарвам а1 и съм се спрял на Derbi Senda 125 , ако може мнение и предложение за мотор 125 куб. !

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X