Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за стартер,ел.колело.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за стартер,ел.колело.

    Искам да ви попитам някой неща за стартера.Мисля да си направя електрическо колело като сложа отпред динамото 'за да дава ток' а отзад стартера обаче въпросът ми е стартерът може ли да върти повече време.Мисля че токът който ще идва от динамото ще е достатъчен за задвижване на стартера.

  • #2
    От: Въпрос за стартер,ел.колело.



    Моля, прочетете си физиката за осми клас.
    Може и за следващите класове.

    Иначе, никой в този форум не може да Ви помогне!
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за стартер,ел.колело.

      Това някаква закачка ли е? И защо е в сузукешкия подфорум? Щото шестокласника(явно не е чел физиката за 8 клас) иска да направи не перипетуум мобиле, а направо да произвежда мегавати енергия от торсионните полета с помощта на бълбукатор.

      Това е то-данък на големината на форума и известността, че има кого да попиташ за проблема си, и да ти дадат компетентен отговор.

      Иначе за майтапа-Колега ФО-има едни стари руски ръчни динама. С крушчица отпред. Като ги стискаш светят, и колкото по здраво стискаш и пускаш-толкова по-ярко свети лампата.
      Та ако тока от динамото не ти стига--вземи едно такова фенерче, и го вържи в паралел на динамото. Колелото ще фръкне, само якето ти ще се ветрее на вятъра безметежно....
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за стартер,ел.колело.

        Ще стане Коле ама много голямо динамо ще му трябва.Пък и стартера на Сузуки не харчат чак толкова ток.Пък може да се прекара движението през редукция.То и акумулатори ще му трябват....Ама по големички ...Абе ще стане само да има кой да върти педалите.
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за стартер,ел.колело.


          УНИКАЛНО.... Евала

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за стартер,ел.колело.

            Първоначално публикуван от F.O Преглед на мнение
            Искам да ви попитам някой неща за стартера.Мисля да си направя електрическо колело като сложа отпред динамото 'за да дава ток' а отзад стартера обаче въпросът ми е стартерът може ли да върти повече време.Мисля че токът който ще идва от динамото ще е достатъчен за задвижване на стартера.

            Ей малкия ,да отиваш да си пишеш домашните Хубава бомба ни пусна
            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X