Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за моторна резачка McCULLOCH Titanium 460

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за моторна резачка McCULLOCH Titanium 460

    Колеги,бих искал да се допитам до вас за този модел резачка ''McCULLOCH Titanium 460'',предлагат ми я за 200лв.Като цяло резачката е в мн.добро състояние,но заслуйава ли си 200-то лева?Гледам има китайски McCULLOCH,46 кубика за 249лв.И тази ако е китайска по добре да взема новата.Ще съм благодарен на всяко едно мнение от вас.

  • #2
    От: Мнение за моторна резачка McCULLOCH Titanium 460

    Търси Щил или Хускварна.Другите са ташак.Все пак не се знае за какво ти трябва.Ако ще режеш по 1 кубик на година и тая става...........
    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за моторна резачка McCULLOCH Titanium 460

      колега,няма да е по 1 кубик но м/у 5-10кубика на година

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за моторна резачка McCULLOCH Titanium 460

        Първоначално публикуван от jivko76 Преглед на мнение
        колега,няма да е по 1 кубик но м/у 5-10кубика на година
        Е-е-е,тогава я вземай.Ама си вземи и една бичкия, че може да се налага да дорязвашТоя филм съм го играл.Вземи си машина от класа....тя си избива парите.Моята Щилка я свиха мангали....като излязът от затвора ще ги срещна.Горката палеше с една ръка и гаснеше като свърши бензина но не по рано от втория кубик дърва........МС180.
        МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

        Коментар


        • #5
          От: Мнение за моторна резачка McCULLOCH Titanium 460

          Благодаря ти за съвета колега.Това с бичкията ме накефи,посмях се.Жив и здрав

          Коментар


          • #6
            От: Мнение за моторна резачка McCULLOCH Titanium 460

            колегата е прав.не я взимаи,защото вместо 200 ще стане 1000лв. вземи си истинска един пьт, ирешаваш проблема.

            Коментар


            • #7
              От: Мнение за моторна резачка McCULLOCH Titanium 460

              Малко като правена с теслата изглежда на ТТ данни е докарана ,ама дали не е само на хартия?И по правилото ефиното излиза скъпо ,най-вероятно ще се окаже ,че резервни части има на цени доста над цената за хусковете за професионални и почти профи напъни. А и е доста важно като разход какво се получава ,не на хартия ,а в действителност,щото имам една с разход за камион дърва уж 10 куб=. 5л.бензин и 2.5л. масло за веригата а е 38куб.см. а новата за същото количество дърва 2.5л. бензин и 750мл.масло за веригата.,но е 50+куб.см. А самия факт ,че е ползвана е малко кофти. Не се знае какво и се е случило преди да се пусне за продан дали не е задрала и съживена с китайски чаркове ,правени от стомана ЛЛ(локум+лайно) гарантиращи работа до първото ползване.Та да дам съвет като препатил ,по-добре ако е възможно стегни колана и добави още малко парички ,но си вземи нещо марково и изпитано щото вероятноста да купуваш пак е немалка, при мен така се случи нищо ,че купих нова машина първия път.

              Коментар


              • #8
                От: Мнение за моторна резачка McCULLOCH Titanium 460

                Е с тия режа от сума ти време,нямам жал за машини само подръжка,гориво,масло и газ без спиране докато не свършат дървата 15,20 кубика всяка година,чат,пат на некой познат!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:101_7176.jpg
Прегледи:1
Размер:262.7 КБ
ID:5458299Натиснете снимката за да я уголемите

Име:101_7177.jpg
Прегледи:1
Размер:186.7 КБ
ID:5458300Натиснете снимката за да я уголемите

Име:101_7178.jpg
Прегледи:1
Размер:157.9 КБ
ID:5458301Натиснете снимката за да я уголемите

Име:101_7179.jpg
Прегледи:1
Размер:242.9 КБ
ID:5458302Натиснете снимката за да я уголемите

Име:101_7180.jpg
Прегледи:1
Размер:166.1 КБ
ID:5458303Натиснете снимката за да я уголемите

Име:101_7181.jpg
Прегледи:1
Размер:183.1 КБ
ID:5458304Натиснете снимката за да я уголемите

Име:101_7182.jpg
Прегледи:1
Размер:165.3 КБ
ID:5458305Натиснете снимката за да я уголемите

Име:101_7183.jpg
Прегледи:1
Размер:94.5 КБ
ID:5458306Тези снимки ги бях свалил за колегата с проблем с обтегача на мексикански Мак или на Партнер!Тия модели също имат с колело обтегач,машините са различни ,но капаците стават!Хуска са много добри ,но и от тези не се оплаквам ,едната е разработка на Партнер,другата на Хускварна и сервизната база е там!
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • #9
                  От: Мнение за моторна резачка McCULLOCH Titanium 460

                  За тия кубици който си казал че режеш-Взимай новият Мак,все пак има две години гаранция!!!Ако ти се дават повече пари си купи маркова,а втората употреба,ако е от сигурен човек може и да рискуваш,ама според мен не си струва за тая цена.Аз така взех една на старо и ремонта ми струваше колкото нова,и вместо да я ремонтирам си взех един Мак от Пламен майстора,поне е нов,и с гаранция,а старата така си седи разглобена.Понеже режа по 7-8 кубика на година,7-800 лв за маркова не ми се даваха!!!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мнение за моторна резачка McCULLOCH Titanium 460

                    Не съм ползвал тази марка и нямам отзиви за нея.Когато реших да си копувам резачка се чудих какво да избера,нещо евтино китайско или по скъпо и марково.Взех си Хускварна и не съжалявам за избора си.Вече 7-8 години и незнам колко кубика дърва не съм имал проблем с нея.Бащата има професионална щилка над десет години и много доволен.Така че препоръчвам една от тези две марки.Цената е доста по висока,но с времето си избива.Поздрави.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мнение за моторна резачка McCULLOCH Titanium 460

                      Така се прецаках и аз с китайската резачка. Пали когато си иска, гасне когато си иска. Почистиш карбуратор, регулираш го по инструкция, запали, отрежеш два пъти и... край и пак наново. За разхода на гориво и масло няма да говоря. Сега предстои закупуването на Щил или Хускварна / клоня към Щил/. Евтиното се оказа скъпо, та колегите се прави. Ако дадеш кинти за свястна машина няма да съжаляваш.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мнение за моторна резачка McCULLOCH Titanium 460

                        Аз се занимавах със професионален дърводобив и се бях доверил на марката Штил.
                        Две големи машини за 10 години не можяхме да ги счупим,те нас счупиха.
                        Така си стоят у дома.Че си купих и една Still MS 260,прекрасна лека и сравнително силничка машинка.
                        Аз от опит съветвам хората коити се двуумят каква марка да предпочетат,че Штил е отличен избор.
                        Обаче ако се ползва за някакви 10-тина кубика на годинане не
                        си струва да се дават 1000лева .

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мнение за моторна резачка McCULLOCH Titanium 460

                          Аз от опит съветвам хората коити се двуумят каква марка да предпочетат,че Штил е отличен избор.
                          Обаче ако се ползва за някакви 10-тина кубика на годинане не
                          си струва да се дават 1000лева
                          Точно това имах и аз в предвид,иначе Щил е най доброто, но не винаги е оправдано,всеки решава за себе си!!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мнение за моторна резачка McCULLOCH Titanium 460

                            Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                            Аз от опит съветвам хората коити се двуумят каква марка да предпочетат,че Штил е отличен избор.
                            Обаче ако се ползва за някакви 10-тина кубика на годинане не
                            си струва да се дават 1000лева .
                            То има щил и хускварна и за 400-500лв.за по 10-15куб.годишно са си екстра е не са профи ,но са си идеални за нарязване на дървата за зимата и за подсигуряване на огрев и не само за къмпинга или бивака при по-дълги екскурзии на открито,също незаменим помощник в колата.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мнение за моторна резачка McCULLOCH Titanium 460

                              Благодаря ви за мненията и съветите момчета.Мисля да се въздържа от покупката.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X