Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бус 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Бус 4х4

    Това с какъв тип задвижване е, че и аз се замислям за подобно возило?
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #32
      От: Бус 4х4

      Мисля е копие на Деликата, но надали е със суперселект.
      Biagini Passo Powered By VW Syncro

      Коментар


      • #33
        От: Бус 4х4

        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
        Това с какъв тип задвижване е, че и аз се замислям за подобно возило?
        Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
        Мисля е копие на Деликата, но надали е със суперселект.
        Не е супер селект и е само в изпълнение с 2,5 турбо дизел мотора, около 100 коня.

        поправка - мисля, че по-новите съществуват с мотор от соренто - комън рейл.Не ми харесва, че са само с една странична врата.
        Последно редактирано от Самодържец; 19-06-13, 14:41.
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • #34
          От: Бус 4х4

          Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
          Мисля е копие на Деликата, но надали е със суперселект.
          И аз така знам... но то реално не е деликата, а по-скоро на л300, което не е супер селект просто

          Коментар


          • #35
            От: Бус 4х4

            Toyota Hiace от последния модел съм вижал AWD.Ама сигурно са много редки...
            Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
            0887/осемпет 66 4осем

            Коментар


            • #36
              От: Бус 4х4

              Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
              Това с какъв тип задвижване е, че и аз се замислям за подобно возило?
              WV Multivan 4motion е буса. Хюндая е само за ценители.
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • #37
                От: Бус 4х4

                Проходимостта е различна. Мултивана само на пътя. Деликата е като Паджеро (предполагам и старекса е като галопер).
                Biagini Passo Powered By VW Syncro

                Коментар


                • #38
                  От: Бус 4х4

                  Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                  Не е супер селект и е само в изпълнение с 2,5 турбо дизел мотора, около 100 коня.

                  поправка - мисля, че по-новите съществуват с мотор от соренто - комън рейл.Не ми харесва, че са само с една странична врата.
                  Имат и 2,4 бензин 110 коня. И аз ги заглеждам. Хем за служебен (все пак е 8 местен) хем през уйкендите за разходки, а зимата за лов. Или Хюндай или Спейс гиър
                  LZ1ACU

                  Коментар


                  • #39
                    От: Бус 4х4

                    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                    Не е супер селект и е само в изпълнение с 2,5 турбо дизел мотора, около 100 коня.

                    поправка - мисля, че по-новите съществуват с мотор от соренто - комън рейл.Не ми харесва, че са само с една странична врата.
                    Замислям се отново за такова чудо, защото сериозно обмислям да си сменя сегашния ван, който е чисто шосеен, па макар и с две плъзгащи врати. Накрая ще се примиря само с едната врата. Просто за стила ми на шофиране и за част от маршрутите (а една съвсем къса тежка част е всекидневна, па макар и съвсем къса) ми трябва ван с по-голям просвет, по-големи гуми и опцията за двойно предаване. Да, разбира се и с по-яка ходова част. Няма начин и ще трябва да се примиря и с по-големия разход, и с тромавото поведение. Но например разправиите ми покрай днешните снегонавявания, макар и да не са невиждани, ме убеждават за пореден път, че не мога да избягам от опцията да си развозвам гъза всекидневно с нещо по-камионесто. Само че за момента ми е необходима комбинация от джип и ван, и не виждам нещо друго, което да отговаря на тези изисквания. Насочвам се към екземплярите на около 10 години с 2,5 комън рейл и 140 к.с., информация за този мотор ще ми е полезна.

                    Другите опции са мерцедес и мултиван. Харесвам мултивана, но е по-нисък и с по-малки гуми и не съм убеден в способностите и издръжливостта на двойното му предаване. За мерцедеса важи горе-долу същото.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • #40
                      От: Бус 4х4

                      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                      Замислям се отново за такова чудо......
                      Гробищарка
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • #41
                        От: Бус 4х4

                        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                        Насочвам се към екземплярите на около 10 години с 2,5 комън рейл и 140 к.с., информация за този мотор ще ми е полезна. ...
                        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                        Няма толкова нови...
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • #42
                          От: Бус 4х4

                          Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                          Няма толкова нови...
                          Пльок
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • #43
                            От: Бус 4х4

                            Първоначално публикуван от mesiata Преглед на мнение
                            Погледни наистина Hyndai Starex H1 4x4, на мен много ми харесват, а аз съм със същия товар, като теб (жена и две деца), но имам вила в балкана и ми трябва висока проходимост + голямо купе, а от време на време и на палатки ходя, което мисля, че с буса ще ми е много по-удобно
                            Поздрави!
                            Привет на всички,

                            Приятел има такова от поне 6 години, 2.5 CRDI, има 2H, 4H и 4L, всичко е с бутон от таблото. На предните главини е сложил заключващи хъбове, води се пътнически, и той е с жена и 2 деца, вътре е като малък хотел.
                            Дърпа с него лодка с колесар, като паркирам диското с + 2'' лифт и гуми 245/75/16 до него и H1 е по-висок. Вътре двама спят със все багажа без да си пречат, кеф ти да влезеш през плъзгаща врата, кеф ти през задната, ако искаш може и от предните 2 врати. Клиренса е впечатляващ за стандартно превозно средство, без страничните степенки ще трябва човек да се подФърга, за да се качи.

                            Поздрави,
                            "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

                            Искам България чиста!!!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Бус 4х4

                              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                              Ще се повторя - няма толкова нови. От средата на 2004-та вече няма 4х4вариант, защото е пусната новата постановка с прибиращите се в пода седалки.
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • #45
                                От: Бус 4х4

                                Първоначално публикуван от Деян Стоев Преглед на мнение
                                Привет на всички,

                                Приятел има такова от поне 6 години, 2.5 CRDI, има 2H, 4H и 4L, всичко е с бутон от таблото. На предните главини е сложил заключващи хъбове, води се пътнически, и той е с жена и 2 деца, вътре е като малък хотел.
                                Дърпа с него лодка с колесар, като паркирам диското с + 2'' лифт и гуми 245/75/16 до него и H1 е по-висок. Вътре двама спят със все багажа без да си пречат, кеф ти да влезеш през плъзгаща врата, кеф ти през задната, ако искаш може и от предните 2 врати. Клиренса е впечатляващ за стандартно превозно средство, без страничните степенки ще трябва човек да се подФърга, за да се качи.

                                Поздрави,
                                Какъв разход му дава?
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X