Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CR-V III мнения, плюсове и минуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: CR-V III мнения, плюсове и минуси

    ckon: мъдра идея е това за прекъсвача. Остава да намеря и възможно най-доброто място за криене.
    damianski: в по-малкия град е така - по-лесно е да си самозащитиш собственото имущество. За разлика от по-големият... Не ти ли се кара по-нова, а да продадеш старата?
    Последно редактирано от CarTest™; 09-03-13, 16:11.

    Коментар


    • #17
      От: CR-V III мнения, плюсове и минуси

      За каране ми се кара ама не се връзва работата през две години да вадя кола от магазина, много голяма загуба на пари.предполагам кум края на 2014 ще скачам ама не знам в какво , върти ми се нещо като лексус или акура. Имам един колега който има фин проблеми и се чудеше дали да не си продава колата, има црв 2007-8г. Екзекютив купувано оттук ново и на малко км, не повече от 50 000км ако реши ще го пусна тук.
      Grand Vitara 2005g- за работа
      Honda CR-V 2.2 2008- грижа се за нея
      Lexus RX200t -2016г.-евридейката

      Коментар


      • #18
        От: CR-V III мнения, плюсове и минуси

        За да има завършен вид темата мога да кажа, че и аз съм вече от клуба Малко като навъртя километри и изградя меродавно мнение - ще споделя за всички след мен.
        Благодаря, колеги!

        Коментар


        • #19
          От: CR-V III мнения, плюсове и минуси

          Първоначално публикуван от bbozhanov Преглед на мнение
          За да има завършен вид темата мога да кажа, че и аз съм вече от клуба Малко като навъртя километри и изградя меродавно мнение - ще споделя за всички след мен.
          Благодаря, колеги!
          Колега, понавъртя ли километри с хондата, да споделиш какво ти е мнението за машинката, че и аз съм се засилил натам :-)
          VW Passat 2.0-16V

          Коментар


          • #20
            От: CR-V III мнения, плюсове и минуси

            18 хил. км за времето ми на собственост. За това време съм сменил ролка със съединител на компресора на климатика (хронична болест) и пистов ремък, защото се е случвало да го намокря и да присвири. Сам си развалих резбата на обтяжната ролка, но съм си купил OEM резервна ролка от Щатите, която чака да реша да я сменя (за сега не бързам, тъй като е само резбата).
            Смесен разход е 11,6/100 LPG като съм много внимателен шофьор с автоматична СК. Държи се на сняг стабилно, а си има и система за това.
            Има само един основен проблем, който ако го знаех преди това - щях да си купя по-евтин автомобил: много я заглеждат. 2 пъти я отварят и обират. Първият път аз си бях виновен, че не я бях заключил. Вторият път съвсем културно са отворили, взели са всичко ценно и после са си отишли. Не съм сигурен дали я бяха заключили след себе си.
            Не съм мислил да продавам моята, но ако си готов да преглътнеш това по-горе и дадеш добра сума за наистина добра кола с пълна история от Бултрако - можеш да се обадиш, пък аз да я заменя с по-невзрачен автомобил (има и оригинален тунинг - степенки и спойлер).

            Коментар


            • #21
              От: CR-V III мнения, плюсове и минуси

              Благодаря за споделеното.

              От написаното разбирам, че CR-V-от е с бензиновия двигател и е автоматик, а аз съм се насочил към дизеловият вариант с ръчка. Все пак за инфо - на колко хиляди е в момента колата?
              VW Passat 2.0-16V

              Коментар


              • #22
                От: CR-V III мнения, плюсове и минуси

                150k

                Коментар


                • #23
                  От: CR-V III мнения, плюсове и минуси

                  150k
                  Честито на колегата bbozhanov.
                  Аз точно снимах километража на моята.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG00536-20140228-1810.jpg
Прегледи:1
Размер:162.7 КБ
ID:5567841
                  Последно редактирано от kapitan176; 01-03-14, 17:33.

                  Коментар


                  • #24
                    От: CR-V III мнения, плюсове и минуси

                    Първоначално публикуван от bbozhanov Преглед на мнение
                    ... много я заглеждат. 2 пъти я отварят и обират. Първият път аз си бях виновен, че не я бях заключил. Вторият път съвсем културно са отворили, взели са всичко ценно и после са си отишли. Не съм сигурен дали я бяха заключили след себе си...
                    В никакъв случай не оправдавам крадците, напротив. Но май и втория път ти си си виновен. Знам, че понякога няма как, но в кола не се оставя НИЩО ! Освен ако не е в гараж с жива охрана или сот.

                    Преди време имах Ситроен ZX. Има капаче, което закрива радиото. През деня, на улица в централната част на София, разбиха ключалката и познай - бяха отворили капачето. Видели, че панела на радиото го няма и си отишли. Като в оня виц - "Длъжни сме да проверим.".

                    Иначе и риска от кражба на колата съществува! Това с някакво скрито ключе е метод от преди 30г. Сега има т.нар. имобилайзери, които са по-добро решение. Говоря за допълнително монтиран, не фабричния.
                    По-добре късно, отколкото по-късно.

                    Коментар


                    • #25
                      От: CR-V III мнения, плюсове и минуси

                      За протокола да отбележа - много ги крадат 3 генерация . Каското не ги спасява !
                      Задължително слагайте каквото се сетите допълнително - имобилайзер, ключета и т.н. защитете си ОБД буксата или най-добре изрежете !
                      Отварят ги и потеглят за точно 2минути.
                      Търсят ги доста в арабския свят и в СССР та затова ги гепат и Акорди вземат много от същите години.

                      Коментар


                      • #26
                        От: CR-V III мнения, плюсове и минуси

                        Здравейте, намерих си Хонда ЦРВ, бензин 2,4, газов инжекцион, автомат, 2010, 50 000км и всички възможни екстри от до. Внос е, т.е с повече екстри предлагани в България. Има ли някой наблюдения над този мотор и има ли забележки. Благодаря ви предварително за отговора!

                        Коментар


                        • #27
                          От: CR-V III мнения, плюсове и минуси

                          Газов инжекцион и е на 50 000км Само си направи сметката - колата е на 5 години, това прави по 10 000км на година, никой в Европа няма да и сложи газ за такъв малък пробег . Още повече че вероятно доскоро е била гаранционна. Вероятно е над 200 000км, което не е проблем де, стига да е поне малко поддържана.

                          Коментар


                          • #28
                            От: CR-V III мнения, плюсове и минуси

                            А кой каза, че е внос от Европа?!
                            На мен това:
                            Първоначално публикуван от миро бургас Преглед на мнение
                            ... бензин 2.4, ... автомат, ... всички възможни екстри от до. Внос е, т.е с повече екстри предлагани в България. ...
                            ми изглежда като да е хамериканка. Ако е така, като нищо тия км може да са мили. Ама пък ГИ и Америка в едно изречение ...

                            На въпроса - нямам преки наблюдения върху 2.4 мотора, ама от видяното по форумите бих казал, ако всичко работи съвестно, скачай, доволен ще останеш.
                            Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                            Коментар


                            • #29
                              От: CR-V III мнения, плюсове и минуси

                              Няма никакъв шанс да е американка, на 99,9 % е италианка щом е с гас, а там пробезите на година ги знаете...

                              Коментар


                              • #30
                                От: CR-V III мнения, плюсове и минуси

                                Здравейте! От 7 месеца имам CR-V 2.2I CDTI 2009 г. Ще се радвам да получа някакви съвети от колеги със сериозен опит по поддържането и използването на модела. На мен за 8000км ми проби маркучът за високо налягане на рейката и то на 4 места в разстояние на два дни. На 170000к е и не знам какво още ме очаква. Поздрави !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X