Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

    Трасето за класове Тр1 и Тр2 така съм го направил да нямате стопове и ограничение на скоростта по GPS.Проверката на GPS ще бъде единствено за съкращаване на трасето.
    GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

    Коментар


    • #32
      От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

      Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
      За Т1 и Т2 пък защо не и за трофито?
      За Т1 и Т2 от правилника на БФАС,а за Тр1 и Тр2 от правилника за провеждане на веригата състезания ''Bulgaria Trophy Challenge''.Наско мисля ,че го е публикувал в темата на '' Bulgaria Trophy Challenge''.
      GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

      Коментар


      • #33
        От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

        Първоначално публикуван от SEA_WOLF Преглед на мнение
        Докога са сроковете за записване и къде можем да видим кой се е записал до сега? Мойта джипчица в Тр1 няма ли да я пуснете. Имам много здрави рок слайдери, ама няма клетка!
        Срока за записване е до 25 март на такса за участие 80 лв.,а след тази дата 120 лв.Ще помоля състезателите да побързат с резервацията на хотелите,тъй като легловата база е ограничена.А за вашият автомобил ще преценя на техническия преглед.До момента има записани и потвърдили заявки около 20 екипажа от всички класове.В понеделник ще ви пусна и актуалния списък.
        Последно редактирано от josif lagadov; 08-03-13, 09:17.
        GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

        Коментар


        • #34
          От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

          Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
          За Т1 и Т2 от правилника на БФАС,а за Тр1 и Тр2 от правилника за провеждане на веригата състезания ''Bulgaria Trophy Challenge''.Наско мисля ,че го е публикувал в темата на '' Bulgaria Trophy Challenge''.
          В тазгодишното издание на състезанието ще има две трасета за следните класове:
          Рали Клас - около 200 км. супер бързо и технично трасе.
          Подкласове Т1-професионалисти и Т2-любители
          В кой клас ще може да се кара без клетка?
          И в двата любителски Т2 и Тр2.
          За Т1 и Т2 от правилника на БФАС,
          Сигурни ли сте,че към сегашния правилник е разрешено да се кара без клетка в Т2???
          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

          Sofrace Offroad Team

          Коментар


          • #35
            От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

            Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
            В тазгодишното издание на състезанието ще има две трасета за следните класове:
            Рали Клас - около 200 км. супер бързо и технично трасе.
            Подкласове Т1-професионалисти и Т2-любители
            В кой клас ще може да се кара без клетка?
            И в двата любителски Т2 и Тр2.
            За Т1 и Т2 от правилника на БФАС,
            Сигурни ли сте,че към сегашния правилник е разрешено да се кара без клетка в Т2???
            Колега състезанието не е кръг от националния шампионат и класовете Т2 и Тр2 са любителски за това състезание и не е необходимо да имат клетки.Тъй като Тр2 няма да минават през екстремите,а Т2- да се докоснат до тръпката на рали рейда.
            GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

            Коментар


            • #36
              От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

              Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
              Колега състезанието не е кръг от националния шампионат и класовете Т2 и Тр2 са любителски за това състезание и не е необходимо да имат клетки.Тъй като Тр2 няма да минават през екстремите,а Т2- да се докоснат до тръпката на рали рейда.
              Колега много далече трябва да бъдеш от мисълта,че се опитвам да се заяждам или да ти давам акъл как се прави състезание.Идвамата добре знаем от колко години се занимаваш с това и забележки точно от мен са леко неуместни.
              Но исках да ти кажа,че ако пуснеш правилника на федерацията за Т1 и Т2 ще се породят много въпроси свързани не само с клетката а и с други модификацй по автомобилите и кой автомобил за кой клас всъщност е годен да участва.
              Пример всички автомобили от Т1 трябва ли да имат противопожарна система?
              И е такива разни
              Спомням си на миналогодишния брифинг имаше леко напрежение свързано с така наречените глупави въпроси на които ти каза ,че не ти се отговаря тази година може и да са повече.
              Идеята е ,че ако хвърлиш правилника на федерацията но това състезание не е част от РШ кои точки се спазват и кои не.Ние как да разберем.
              п.п пак не се заяждам ама правилника е нещо черно на бяло или или няма ама ама.
              Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
              Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

              Sofrace Offroad Team

              Коментар


              • #37
                От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                ПРАВИЛНИКА ПУБЛИКУВАН ТУК Е ИЗТРИТ . ЩЕ ПУБЛИКУВАМЕ ПРАВИЛНИЯ В НАЙ-СКОРО ВРЕМЕ!!!!
                Последно редактирано от VE LA; 11-03-13, 17:46.
                GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                Коментар


                • #38
                  От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                  Колега пак не съм съгласен с теб и мисля,че правилника не е редактиран правилно защото ако това е така вие със сигурност няма да го спазите като с това ще провокирате нежелани реакцй в хора като мен!
                  Пущам ви правилника на БФАС редактиран за нуждите на ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013 за клас Т1

                  Т1Модифицирани автомобили с повишена проходимост без ограничения за допълнителните доработки по автомобилите.
                  Двигател
                  1. Чип-тунингът (софтуерен или хардуерен) е разрешен, при условие, че се запази оригиналната електроинсталация.
                  2. Разрешават се промени по изпускателната система след първото гърне.

                  Спирачна система

                  1. Не се разрешава извършването на промени по стандартната спирачна система

                  Не се допуска промяната на мястото на акумулатора

                  1. Разрешена е подмяната на стандартните амортисьори с усилени, при условие, че монтажът се извърши на стандартните места.
                  2. Разрешено е монтирането на по 1 допълнителен амортисьор (за общо 2 бр. на колело), като допълнителните амортисьори трябва да са монтирани успоредно на оригиналните


                  Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                  Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                  Sofrace Offroad Team

                  Коментар


                  • #39
                    От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                    Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                    Колега пак не съм съгласен с теб и мисля,че правилника не е редактиран правилно защото ако това е така вие със сигурност няма да го спазите като с това ще провокирате нежелани реакцй в хора като мен!
                    Пущам ви правилника на БФАС редактиран за нуждите на ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013 за клас Т1

                    Т1Модифицирани автомобили с повишена проходимост без ограничения за допълнителните доработки по автомобилите.
                    Двигател
                    1. Чип-тунингът (софтуерен или хардуерен) е разрешен, при условие, че се запази оригиналната електроинсталация.
                    2. Разрешават се промени по изпускателната система след първото гърне.

                    Спирачна система

                    1. Не се разрешава извършването на промени по стандартната спирачна система

                    Не се допуска промяната на мястото на акумулатора

                    1. Разрешена е подмяната на стандартните амортисьори с усилени, при условие, че монтажът се извърши на стандартните места.
                    2. Разрешено е монтирането на по 1 допълнителен амортисьор (за общо 2 бр. на колело), като допълнителните амортисьори трябва да са монтирани успоредно на оригиналните


                    Колега, нещата са много прости...и имам чувството, че се готвиш за световния шампионат
                    Йосиф най-вероятно е имал предвид миналогодишния РЕГЛАМЕНТ - прост и ясен, а и не забравяй, че откриването на сезона е за забавление и тежки и сложни регламенти, както и хора да ги следят не са чак толкова необходими...
                    Предполагам, че тия дни Организаторите ще ги коригират и ще стане ясно, че нещата са по-прости

                    Коментар


                    • #40
                      От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                      Без да съм участник и без да съм чел внимателно горния правилник ми се струва , че поне 80% от машините няма да отговарят и биха могли да минат метър на прегледа , но при разпределянето на наградите ще се започне едно тълкуване на въпросните правила и ще има доста недоволни Това явление доста често се наблюдава в БГ моторспорт проявите били тЕ под шапката на федерацията или не
                      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                      Коментар


                      • #41
                        От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                        Нещо такова исках и аз да им кажа.
                        Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                        Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                        Sofrace Offroad Team

                        Коментар


                        • #42
                          От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                          Малко снимки от трасето
                          Прикачени файлове
                          Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
                          тел. 0898327627
                          Радослав

                          Коментар


                          • #43
                            От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                            Колега, нещата са много прости...и имам чувството, че се готвиш за световния шампионат
                            Йосиф най-вероятно е имал предвид миналогодишния РЕГЛАМЕНТ - прост и ясен, а и не забравяй, че откриването на сезона е за забавление и тежки и сложни регламенти, както и хора да ги следят не са чак толкова необходими...
                            Предполагам, че тия дни Организаторите ще ги коригират и ще стане ясно, че нещата са по-прости
                            Другарю Христов, работата не е в това дали ще има хора да следят регламента, а по скоро участниците да знаят предварително на какви правила ще трябва да се подчиняват. Няма ли правила има анархия, а това не е добре за никого.

                            Коментар


                            • #44
                              От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                              Колега, нещата са много прости...и имам чувството, че се готвиш за световния шампионат
                              Йосиф най-вероятно е имал предвид миналогодишния РЕГЛАМЕНТ - прост и ясен, а и не забравяй, че откриването на сезона е за забавление и тежки и сложни регламенти, както и хора да ги следят не са чак толкова необходими...
                              Предполагам, че тия дни Организаторите ще ги коригират и ще стане ясно, че нещата са по-прости
                              Ако нещата са само за забавление , таксата ми се вижда доста солена ... Доколкото знам състезанието за клас Тр1 е кръг от Трофи шампионата и ще се проведе по правилника му , само да не се окаже после , че всичко е било за "забавление" по случай откриването на сезона и " ... бъдете благодарни , че ви учим да карате ..."
                              VEREYA MOTORSPORT TEAM

                              Коментар


                              • #45
                                От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                                Откриването на сезона в Габрово отпада като кръг от Националния Шампионат, понеже организаторите решиха да си направят купон, а не да си тровят нервите с "големи капацитети" в организирането на състезания и с вечно мрънкащи "заслужили" деятели в офроуда
                                Първи кръг остава "Варна 10" !
                                Това е от една друга тема,ама си е за тук,а дали е така?

                                И обратното становище!
                                Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                                За тези които не са разбрали- състезанието в Габрово е първото от веригата състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2013"
                                След срещата в Тетевен бяха обявени състезанията, които ще са част от веригата, но явно не четете!
                                Това ще кажат само Организаторите–последната дума е тяхна.
                                Последно редактирано от Валентин Исаев; 10-03-13, 22:07. Причина: цитат
                                Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                                Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                                0885 660 613

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X