Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

    Днес окончателно решихме състезанието да е двудневно. Трасето ще е в непосредствена близост до село Николово на 10 км от Русе. Координати С 43 51.061' И 26 06.014'. Първия състезателен ден ще започне 10.00 часа на 16.03.13г., а втория в 09.00 часа на 17.03.13г. Траяла ще се състои почти изцяло от естествени препятствия със средна и малко над средната трудност. Ползване на помощни машини няма да е разрешено. С две думи- оправяй се сам. Малко звучи като о....зъм, ама това е положението. Асистираща машина ще се ползва само за изваждане на повреден автомобил, или отказал се екипаж. Ще има максимално време за преминаването на трасето, като по продължение на неговата дължина ще има врати, по които ще се класират екипажите на които е изтекло времето за преминаване. Т. е. всички преминали старта, ще участват в класирането, без незавършилите и отказалите се.
    Свилен отпуска за награден фонд 1000 лева. Ако успеем да привлечем спонсори ще увеличим наградите. Ще преценим как да ги разпределим между първите трима. Таксата за участие за двата дни е 35 лв.
    Нощувките ще бъдат осигурени на преференциални цени от Бай Матьо в хотел "Кипарис", който е в лесопарка Липник в близост до трасето. Но там капацитета е около 25 места, затова Свилен е осигурил за останалите, места в хотел "Рига" в Русе пак на по нормални цени. По късно ще публикувам точните цени. Веселата част ще бъде в събота вечер в ресторант "Палермо" в центъра на Николово, който е на няколкостотин метра от трасето.
    Последно редактирано от atanas_93; 28-02-13, 01:04.
    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
    SSang Yong Kyron 2.0xdi
    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

    Коментар


    • #17
      От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 17 март

      Х-л Кипарис 25 места цена-18лв на човек ,намира се по пътя от с.Червена вода-Текето в самата гора тел.0888 850 517-Венци и тел.081182538 рецепция,за когото няма място ще бъдат в Русе х-л Рига,подробности по късно.Препоръчвам ви клетка,лебедка и котва,ще има места където опорните точки ще бъдат далеко.

      Коментар


      • #18
        От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 17 март

        Първоначално публикуван от Николай Кесов Преглед на мнение
        Като състезател няма да участвам,евентуално като съдия /ако съм необходим на организаторите/ или пък в краен случай като компетентна публика,но ще присъствам задължително,защото знам,че ще е интересно.
        Ники честита баба марта ,ако искаш да си спретнем едно барбекю на Николово нещо като всенародно веселие.................

        Коментар


        • #19
          От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 17 март

          Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
          Х-л Кипарис 25 места цена-18лв на човек ,намира се по пътя от с.Червена вода-Текето в самата гора тел.0888 850 517-Венци и тел.081182538 рецепция,за когото няма място ще бъдат в Русе х-л Рига,подробности по късно.Препоръчвам ви клетка,лебедка и котва,ще има места където опорните точки ще бъдат далеко.
          Котва ????? Аз да не съм с параход Прелитам трасето ....стига да устискат кашкавалкте....
          0897/833 689 - Николай Божков

          Коментар


          • #20
            От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 17 март

            Ще има ли класове?
            Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
            Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
            Враца

            Коментар


            • #21
              От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 17 март

              Класове няма да има ще пускаме всеки които има желание,изтекът ли му минутите го изваждаме от трасето.Ограничения за гуми също няма.

              Коментар


              • #22
                От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 17 март

                Само едно предложение към организаторите - началния час за втория ден е ужасно ранен, имайки в предвид купоните които заформяме, пак ще търся кой да ме качи в бегачката и да ми закопчее коланите
                0897/833 689 - Николай Божков

                Коментар


                • #23
                  От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 17 март

                  Това ще го променим,но в неделя ще има дрегер....ха-ха.....

                  Коментар


                  • #24
                    От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 17 март

                    Бай Матьо с тоя дрегер ще провалиш неделната кушия
                    2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                    ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                    Коментар


                    • #25
                      От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 17 март

                      Това беше към Разградската група,понеже те въобще не близват........вода.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 17 март

                        Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                        Това беше към Разградската група,понеже те въобще не близват........вода.
                        Матейко водата е за миене не за пиене в тоя ред на мисли като се поначерпим в центъра на Николово аджеба как ще стигнем в гората до хотела имали място за палатки около ресторанта или на езерото по водните колела да полегнем ми е въпроса?

                        Коментар


                        • #27
                          От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 17 март

                          Ще се намери място за лагеруване има и гьол за изтрезняване,по скоро стягайте машините за да не се чупят.Утре ще покажа трасето на Наско и Митака и те ще пуснат снимки,трасето съм го преминавал с големия Патрол,но ще подготвя и някоя изненада ако времето е сухо.Адреналин и шоу ще има в по вече.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 17 март

                            Нещо не се натискат да се запишат, че не знам.... А не остана много време.
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • #29
                              От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 17 март

                              [QUOTE=borko_ruse;2118207]Нещо не се натискат да се запишат, че не знам.... А не остана много време.[/Q
                              Самият факт, че си записан пръв стресира хората,дааа и аз за малко да се откажа
                              0897/833 689 - Николай Божков

                              Коментар


                              • #30
                                От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 17 март

                                Първоначално публикуван от nikiib Преглед на мнение
                                Самият факт, че си записан пръв стресира хората,дааа и аз за малко да се откажа
                                Според мен се стреснаха от Тръбчо
                                На сърбела майката му е чесането.
                                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X