Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

    Здр и от мен много яко е било няма ли кино от 2 ри ден
    само бараки

    Коментар


    • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

      Първоначално публикуван от Zahari Преглед на мнение
      Я събери малко думички и обясни какво толкова те ужаси в "съдйството".
      Задане събирам тук думичките,бях директен на трасето.Няма закакво дасе обиждате(ще дойда дави гледам догодина но небих участвал).Колчетата и лентите трябва даса отначало докрая на едно и съшо място(зада няма превилегий) това е най малкото(имаше разлика от 1м. и отгоре).

      Коментар


      • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

        Това е крайното класиране. Малко по-късно ще пусна и класирането по дни подробно с наказанията и времената. Благодаря на всички екипажи за мъжката борба до последната секунда с капаните на Бай Матьо. Благодаря и на всички колеги от орга тима, че два дни зарязаха домовете и семействата си, и стоически издържаха на студа и вятъра, за да се случи всичко това, и то само за каузата- офроуд. Респект.
        КЛАСИРАНЕ КРАЙНО
        № по ред
        Състезателен номер
        Пилот/Навигатор
        Автомобил, марка, модел
        Град -
        отбор
        Време ден 1
        Време ден 2
        Общо време
        1 10 Илиан Илиев / Мирослав Минчев Green Magic Разград 1:01:00:00 0:27:38:68 1:28:38:68
        2 11 Николай Динков / Константин Панайотов Сузуки Витара Н.Пазар/Шумен 0:50:00:00 0:46:00:00 1:36:00:00
        3 4 Емил Георгиев / Бончо Бонев Сузуки Витара Сливен 0:48:00:00 0:49:00:00 1:37:00:00
        4 9 Валентин Димитров / Тодор Петров Дайхацу Роки В.Търново 0:51:00:00 0:48:00:00 1:39:00:00
        5 5 Николай Колев / Тихомир Тончев Сузуки Витара Шумен 0:55:00:00 0:55:00:00 1:50:00:00
        6 7 Борислав Борисов / Милен Милков Нисан Патрол Русе 0:53:00:00 1:00:00:00 1:53:00:00
        7 1 Величко Колев / Валери Митев Дайхацу Роки Русе 0:55:00:00 2:29:00:00 3:24:00:00
        8 3 Николай Ненов / Георги Георгиев Сузуки Витара Русе 0:43:00:00 2:50:00:00 3:33:00:00
        9 2 Чавдар Владимиров / Мехмед Мехмедов Дайхацу Роки Н.Черна/ Кубрат 0:45:00:00
        --------
        -----------
        10 6 Николай Колев / Велик Казаков СузукиСамурай Ямбол 0:55:00:00
        --------
        -----------
        11 8 Йордан Бонев / Пламен Исаев Мерцедес Г В. Търново 0:55:00:00
        ---------
        -----------
        12 14 Николай Узунов / Илия Колев Сузуки Джимни Силистра 0:56:00:00
        ---------
        ----------
        13 12 Николай Божков / Георги Георгиев Рейндж Класик Разград 0:59:00:00
        ----------
        ------------
        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
        SSang Yong Kyron 2.0xdi
        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

        Коментар


        • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

          [QUOTE=vatbali;2133502]Задане събирам тук думичките,бях директен на трасето.Няма закакво дасе обиждате(ще дойда дави гледам догодина но небих участвал).Колчетата и лентите трябва даса отначало докрая на едно и съшо място(зада няма превилегий) това е най малкото(имаше разлика от 1м. и отгоре)

          Не съм съгласен ,че заради едно мое решение трябва генерално да обиждаш всички колеги, които се трудиха последните седмици.Искам да бъдеш много точен в претенциите си, които излагаш в този форум, защото тук четат хора, които не са присъствали на трасето. Очаквам да се ИЗВИНИШ на колегите . Аз ще си понеса отговорността, пък и като се има в предвид, че и присъствах на "директното ти " представление на трасето, всичко ми е ясно. Матейко чакай си реда, че Аз и сериал гледам....
          Последно редактирано от Zahari; 17-03-13, 20:59.
          Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
          "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

          Коментар


          • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

            Специално за това колче аз поемам вината Захари ме попита къде да го сложи и аз казах,че вече е без значение защото при всички положения ще се използва лебедка.Убеден съм,че за малките машини самото подсигуряване странично не беше проблем,най елитния екипаж Коко и Косьо го показаха.

            Коментар


            • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

              За догодина,живот и здраве добавете клетката като задължителна.
              Благодаря за положения труд.Аз специално съм доволен-много ми е кеф да се откъсна от ежедневието точно по този начин.Бях се нагласил за публика,но Данчо реши да пробва Гегата дали става за траял.За съжаления скоростната кутия се предаде.
              Последно редактирано от Пламен Исаев; 17-03-13, 21:07.

              Коментар


              • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

                О,ДА правилата ще бъдат съвсем истински,сега само ви зарибявахме.

                Коментар


                • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

                  Поясни какво точно имаш предвид, тъй като и ние сме ужасени от съдийството-голям студ, подготвяш и прибираш ленти и колчета/че и боклука на хората след като си тръгнат/ , идваш първи и си тръгваш последен, сърбаш попарата на недоволната публика и състезатели/понеже винаги има за какво да мрънкаме/, и т.н., и т.н. Абе, в общи линии- неблагодарна работа, която обаче я вършим без да мрънкаме. Ако имаш нещо конкретно-сподели си , за да ти олекне!
                  Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
                  0887 301 726

                  Коментар


                  • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

                    О ! На кусурите сме царе! На едни състезания всичко им беше криво и неправилно , е бай Матьо а почуствай са сега благородно и добре ,като хората ти казват истината в очите !
                    А зарибявки ще има винаги !
                    Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

                    Коментар


                    • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

                      За нетърпеливите..
                      .....
                      Грешка, моля да ми бъде изтрито мнението..
                      Последно редактирано от Десислав Добрев; 17-03-13, 21:51.

                      Коментар


                      • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

                        Специални благодарности на бай Матьо ! За дадения шанс на Величко Вълчев. Който макар и без лебедка показа че е оправдал доверието. За начинаещ се представи отлично естествено под вещото направление на ВАКАТА на когото също благодарим сърдечно. Не само мое мнение. Илиан Йорданов съдружник в Автокъща "ВИЛИАН".
                        ОТВОРКОВЦИТЕ НЕКА ДА ДЪРДОРЯТ КОЙ ИМАЛ ШАНС И КОЙ НЯМАЛ ВЕЛИЧКО ИМ ЗАТВОРИ УСТИТЕ. ВМЕСТО ДА СЕ ПРАВЯТ НА МНОГО ВЕЩИ ДА СЕ КАЧВАТ И ДА ПОКАЖАТ КАКВО МОГАТ. ОТ СТРАНИ ВСЕКИ Е МАЙСТОР!!!

                        Коментар


                        • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

                          Поздравления Г-н Илиев!

                          Коментар


                          • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

                            Първоначално публикуван от vatbali Преглед на мнение
                            Задане събирам тук думичките,бях директен на трасето.Няма закакво дасе обиждате(ще дойда дави гледам догодина но небих участвал).Колчетата и лентите трябва даса отначало докрая на едно и съшо място(зада няма превилегий) това е най малкото(имаше разлика от 1м. и отгоре).
                            [QUOTE=Zahari;2133511]
                            Първоначално публикуван от vatbali Преглед на мнение
                            Задане събирам тук думичките,бях директен на трасето.Няма закакво дасе обиждате(ще дойда дави гледам догодина но небих участвал).Колчетата и лентите трябва даса отначало докрая на едно и съшо място(зада няма превилегий) това е най малкото(имаше разлика от 1м. и отгоре)

                            Не съм съгласен ,че заради едно мое решение трябва генерално да обиждаш всички колеги, които се трудиха последните седмици.Искам да бъдеш много точен в претенциите си, които излагаш в този форум, защото тук четат хора, които не са присъствали на трасето. Очаквам да се ИЗВИНИШ на колегите . Аз ще си понеса отговорността, пък и като се има в предвид, че и присъствах на "директното ти " представление на трасето, всичко ми е ясно. Матейко чакай си реда, че Аз и сериал гледам....
                            Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                            Специално за това колче аз поемам вината Захари ме попита къде да го сложи и аз казах,че вече е без значение защото при всички положения ще се използва лебедка.Убеден съм,че за малките машини самото подсигуряване странично не беше проблем,най елитния екипаж Коко и Косьо го показаха.
                            Зари, за съжаление, Вальо е прав. Трябва да осигуряваме равнопоставеност на екипажите. Особено, когато единия от двата облагодетелствани екипажа беше в пряка конкуренция с техния екипаж. Има и много условности в случая, защото можеше колчето да е там, където е било точно преди това( макар, че трасето се видоизмени до неузнаваемост на това място от борбата на единия русенски екипаж с калта), и пак да не е проблем за тези следващи екипажи. Просто трябвяше ние да бъдем по прецизни. Но докато го има човешкия фактор в съдийството и оценяването винаги ще има грешки. Трябва да сме подготвени за това. Но от друга страна, мисля, че това беше единствената ни по сериозна слабост за тези два дни и си мисля, ще ни я простят.
                            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                            SSang Yong Kyron 2.0xdi
                            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                            Коментар


                            • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

                              Ето и обещаното подробно класиране по дни:
                              КЛАСИРАНЕ ДЕН 1
                              № по ред
                              Състезателен номер
                              Пилот/Навигатор
                              Колче-1 мин
                              Лента- 1 мин
                              Непремината зона- 5мин Помощ о публика- 60мин Излизане с 4-те колела- 30мин Време за преминаване Време за деня
                              1 3 Николай Ненов / Георги Георгиев - Сузуки Витара- Русе 2 1 2 ---- ---- 0:30:00:00 0:43:00:00
                              2 2 Чавдар Владимиров / Мехмед Мехмедов-Дайхацу Роки-Н.Черна/ Кубрат 1 4 2 ---- ---- 0:30:00:00 0:45:00:00
                              3 4 Емил Георгиев / Бончо Бонев - Сузуки Витара - Сливен 2 1 3 ---- ---- 0:30:00:00 0:48:00:00
                              4 11 Николай Динков / Константин Панайотов-Сузуки Витара-Н.Пазар/Шумен ---- --- 4 ---- ---- 0:30:00:00 0:50:00:00
                              5 9 Валентин Димитров / Тодор Петров - Дайхацу Роки - В.Търново 1 --- 4 ---- ---- 0:30:00:00 0:51:00:00
                              6 7 Борислав Борисов / Милен Милков - Нисан Патрол - Русе 1 2 4 ---- ---- 0:30:00:00 0:53:00:00
                              7 5 Николай Колев / Тихомир Тончев - Сузуки Витара - Шумен --- --- 5 ---- ---- 0:30:00:00 0:55:00:00
                              8 6 Николай Колев / Велик Казаков – СузукиСамурай - Ямбол --- --- 5 ---- ---- 0:30:00:00 0:55:00:00
                              9 8 Йордан Бонев / Пламен Исаев - Мерцедес Г - В. Търново --- --- 5 ---- ---- 0:30:00:00 0:55:00:00
                              10 1 Величко Колев / Валери Митев - Дайхацу Роки - Русе --- --- 5 ---- ---- 0:30:00:00 0:55:00:00
                              11 14 Николай Узунов / Илия Колев - Сузуки Джимни - Силистра 1 --- 5 ---- ---- 0:30:00:00 0:56:00:00
                              12 12 Николай Божков / Георги Георгиев - Рейндж Класик - Разград 6 3 4 ---- ---- 0:30:00:00 0:59:00:00
                              13 10 Илиан Илиев / Мирослав Минчев - Green Magic - Разград --- 1 6 0:30:00:00 1:01:00:00
                              Последно редактирано от tk3c-pyce; 18-03-13, 12:27.
                              Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                              SSang Yong Kyron 2.0xdi
                              Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                              Коментар


                              • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

                                КЛАСИРАНЕ ДЕН 2
                                № по ред
                                Състезателен номер
                                Пилот/Навигатор
                                Колче-1 мин
                                Лента- 1 мин
                                Непремината зона- 5мин Помощ о публика- 60мин Излизане с 4-те колела- 30мин Време за преминаване Време за деня
                                1 10 Илиан Илиев / Мирослав Минчев - Green Magic - Разград 4 2 --- ---- ---- 0:21:38:68 0:27:38:68
                                2 11 Николай Динков / Константин Панайотов-Сузуки Витара-Н.Пазар/Шумен ---- 1 3 ---- ---- 0:30:00:00 0:46:00:00
                                3 9 Валентин Димитров / Тодор Петров - Дайхацу Роки - В.Търново 2 1 3 ---- ---- 0:30:00:00 0:48:00:00
                                4 4 Емил Георгиев / Бончо Бонев - Сузуки Витара - Сливен 2 2 3 ---- ---- 0:30:00:00 0:49:00:00
                                5 5 Николай Колев / Тихомир Тончев - Сузуки Витара - Шумен --- --- 5 ---- ---- 0:30:00:00 0:55:00:00
                                6 7 Борислав Борисов / Милен Милков - Нисан Патрол - Русе --- --- 6 ---- ---- 0:30:00:00 1:00:00:00
                                7 1 Величко Колев / Валери Митев - Дайхацу Роки - Русе 1 3 5 1 1 0:30:00:00 2:29:00:00
                                8 3 Николай Ненов / Георги Георгиев - Сузуки Витара- Русе 2 3 3 2 ---- 0:30:00:00 2:50:00:00
                                2 Чавдар Владимиров / Мехмед Мехмедов-Дайхацу Роки-Н.Черна/ Кубрат
                                6 Николай Колев / Велик Казаков – СузукиСамурай - Ямбол
                                8 Йордан Бонев / Пламен Исаев - Мерцедес Г- В. Търново
                                14 Николай Узунов / Илия Колев - Сузуки Джимни - Силистра
                                12 Николай Божков / Георги Георгиев - Рейндж Класик - Разград
                                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X