Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

    Утре "черен влак се композира....от Бургас за София" и ще го видя наяве, щото за сега само децата ми го оценяват. Мисля и да мина до Дядо-то тези дни. Ама снимки ще пусна като го лъсне малкия, той е специалиста по "лъскачите" а големия ще го пречука и боядиса задния капак. За сега още не мога да се зарадвам, толкоз го чаках и ядосвах, че взех и претръпнах. Може би е по-добре, така и мисля по-трезво, демек спокойно.
    Още веднъж благодаря на всички писали по мойте теми и дискутирали с мен. Верно е че някакси ви чувствам вече като братовчеди......Явно е голяма работа Форума.
    в общия случай, питащия, приема за точен и коректен,само отговора който е очаквал.....
    Land Rover Discovery 4 & VW Touareg 3.0TDI

    Коментар


    • #17
      От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

      Пу принцип има и други марки, но Jeep не е просто джипка както пише по подписите тук.
      Продължаваме да чакаме снимки и да го покажеш на живо на събора месец Май!!!!
      LZ(единица) Лима Жоро Жоро
      2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

      Коментар


      • #18
        От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

        [QUOTE=jumboframe;2113341]
        Малко Off да ме извинява автора, но и аз съм със същата комбинация като на jumboframe в подписа: Grand 4.7 и ксантия 2.0 16v, само че бензин край Off

        И да споделиш после какво казват ДядоВладо и Димата.
        Jeep WJ 4.7
        Ex WJ 4.7, Ex ZJ 5.9

        Коментар


        • #19
          От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

          Илко , честито и много безаварийни километри , с здраве да си го караш и много да те радва.

          Коментар


          • #20
            От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

            Честито и от мен Илко , wellcome to the club!!!
            Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

            тел. 0897818449

            Коментар


            • #21
              От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

              Честито!

              Очакваме снимки и как се казваше "първа кал".
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #22
                От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

                Честито и много беззаварийни моменти!
                Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                Коментар


                • #23
                  От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

                  Честито !

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

                    Честито и от мен.
                    Jeep Cherokee Liberty 2.8 CRD

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

                      Днес го видях лично, даже му смених свещите и 10 други дреболии. Естествено, като на всеки осмак задните 2 даже 4 са оле-мале, особенно при наличието на ГИ. Утре боядисвам лично и айде на регистрация. Не съм забравил снимките утре след боята ще ги направя, за да не се излагаме пред чужденците.
                      споделям, че това което търсих и пристигна. Нито повече нито по-малко от 11годишно кола, която не е карана около 1,5год, но за толкоз пари, толкова!
                      Засега чао че стана късно и утре работа ме чака.
                      в общия случай, питащия, приема за точен и коректен,само отговора който е очаквал.....
                      Land Rover Discovery 4 & VW Touareg 3.0TDI

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

                        Вчера сглобихме бронята и задния капак и започнах обслужването....
                        Всичките семеринги на раздатката, на предния и на задния диф сълзят и са за смяна и затова само долях по 100-на грама масло. Кормилната кутития също е омаслена. Абе днес отивам до КАТ и после мисля една разходка до Дядо.
                        Та ми се явиха следните проблеми и моля за помощ и съдействие от Знаещите.
                        1.Не си спомням какво масло се слага на кормилната.
                        2, Газовата уредба има много странен накрайник за пълнене и в него се завива една месингова джажа, но на газостанцията не можаха да ми напълнят газ.......
                        3. След смяната на свещите отначало заработи идеално на бензин и след 5 мин промени работата като че ли 3-4 цилиндъра не работят и тресе и няма мощност.
                        4. Който знае номерата на семерингите и инфо за тях да казва и да ги пазарувам/сменям.

                        Естествено има потропване по окачването,леко, ама това за после.Както се се очакваше и отдясно топлото не духа, няколко крушки не светят...
                        в общия случай, питащия, приема за точен и коректен,само отговора който е очаквал.....
                        Land Rover Discovery 4 & VW Touareg 3.0TDI

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

                          Оправи се с КАТ и при дедо - там ще получиш информация в изобилие. Ще ти отговорят и на незададени въпроси
                          Jeep WJ 4.7
                          Ex WJ 4.7, Ex ZJ 5.9

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

                            Мислих да ти кажа че с холанско газово ще имаш проблем с пълненето , ама си помислех че щом сте го докарали до тука сигурно вече сте го заредили веднаш тука , имам приятел който си докара кола от холандия с холанско газово и по сащия начин никаде не можеше да зареди , смени чашката за зареждане после някакви проблеми почна да прави компа с наща гас и още куп проблеми. И накрая го махна и си сложи едно от тука и миряса. Дано ти да нямаш такива проблеми . Дано да се оправи всичко с смяната на накрайника само . Ама маи че техните газови уредби работят на много високо налягане май (ама незнам през май или през юни беше ) и затова не работят при нас. Успех.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

                              Ами един приятел ми даде съвет и даже отскочи до някакъв магазин "всичко за газта" и ми донесе накрайник-20лева и веднага заредих.......И се родих. Никакво прекъсване, а как върви, леле-мале. Днес регистрирах и в КАТ, няма да разправям.......пияни милиционери издевателсвуваха над ошашавени клиенти, които им плащат заплатите. Регистрацията продължи от 10,30 до 17,30 ашколсум!!!! Ония съфорумници дето са от КАТ или бивши служители, да не четат този пост.
                              И така не остана време за Дедо, ако утре ме приеме, може да направим "консултативен съвет", вече е късно щот се черпихме със синовете и не се сетих да го питам дали консултира в събота. Ако чете да си каже.
                              След КАТ-а ме чакаха ауспух-аджиите и моментално дадоха глас на V8. Звучи уникално и на добра цена. Който иска да чуе гласът на истината да се обади утре още съм в София на Хладилника, после по клиповете, ама на живо е друго. 08седем8петстоти и 3 петстотин.
                              За маслото проверих, намерих и поръчах Равенол утре ще е при мен от много любезен г-н, маслото е със сложно име и не го цитирам че забравих, как се казва, ами то годинките и бирите си казаха думата!
                              За прекъсването ми стана ясно, щом на газ работи добре, значи дюзите са за чистене. Ама след смяната на свещите, като знам какво дърво е ...ще почакат.
                              Остана единствено семерингите да намеря по номера и да поръчам ама не от БГ, тук май са 300%надценка. Моля и някой колега да изкаже мнение за тия прословути полиуретанови тампони на окачването, че май и те всичките са за смяна.
                              Последно редактирано от marinco; 01-03-13, 22:32.
                              в общия случай, питащия, приема за точен и коректен,само отговора който е очаквал.....
                              Land Rover Discovery 4 & VW Touareg 3.0TDI

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

                                Деди го поема денонощно. Той горкият няма избор, там живее

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X