Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бръснене с друго, освен с бръснач

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бръснене с друго, освен с бръснач

    И като си говорим за бюджетни решения, взех че се сетих за израза: "Наточен, та чак бръсне"... :-) И реших да пробвам, ТОЗИ нож..., става...! Не е по-бавно, по-неудобно е, тежък е разбира се... Но..., за полево бръснене, ако на някой тогава му е до бръснене, решение има... Е, и ножът трябва да е наточен... "да бръсне..."

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:HPIM7640.JPG
Прегледи:1
Размер:126.0 КБ
ID:5999529
    Последно редактирано от Венцислав Петров; 23-01-13, 18:06.
    VPetrov.photography

  • #2
    От: Бръснене с друго освен бръснач

    Това ми напомня, че бръсненето с брадва е по-лесно, ако си движиш главата .
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • #3
      От: Бръснене с друго освен бръснач

      Див народ ... За тая работа отдавна е измислена теслата.

      Коментар


      • #4
        От: Бръснене с друго освен бръснач

        Е то и с гелотина може, но аз си предпочитам електрическите.

        Коментар


        • #5
          От: Бръснене с друго освен бръснач

          С тези пластири, с които предимно жените се обезкосмяват не става ли? И с тях не може и де се порежеш.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #6
            От: Бръснене с друго освен бръснач

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            С тези пластири, с които предимно жените се обезкосмяват не става ли? И с тях не може и де се порежеш.
            - с това ти си се бръсни

            * По спомен най-добре ставаше с права лопата, ама СЪЩЕСТВЕНОТО е преди бръсненето да е прекопала няколко декара

            Поздрави !
            п.п. Извън шегата, с нож се бръсне без проблем, та даже и да не е в полеви условия, малко повече време отнема, ама пък после кефа е по-голям

            Коментар


            • #7
              От: Бръснене с друго освен бръснач

              Ако искатe да видите истинско бръснене изгледайте Тарас Булба (1962) - как бръснат на Юл Бринър главата. Около 15-16 минута от филма.
              Последно редактирано от NovemberCharlie; 11-03-13, 17:47.
              Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

              Коментар


              • #8
                От: Бръснене с друго освен бръснач

                От толкоз много теми взех та се обръснах. С тройното ножче. Никак не ми хареса, забравил съм аз усещането. Ще се взима бръснач и туй то. Че и с моите дълги космаци първо трябва машинка, щото инак не става.

                Коментар


                • #9
                  От: Бръснене с друго освен бръснач

                  Като сме на темата - какво мислите за електрическите ?


                  Поздрави !
                  п.п. знам че е писано някаде в нет пространствата, ама с разни форуми от типа бгмама или сановник не се занимавам

                  Коментар


                  • #10
                    От: Бръснене с друго освен бръснач

                    Стоянов, ти разлика правиш ли между сан и сън?
                    Сън е това дето го правиш като си легнеш и заспиш, а сан означава титла, чин.

                    Не, че искам да се заяждам, напротив, ама се замисляйте като пишете. Неграмотното писане докарва най-малкото неуважение от четящите написаното.
                    Да не говорим, че изразява и неуважение КЪМ четящите.

                    За електрическите-ако брадата е малко, тънка и рехава-стават. На сериозна брада не се справят толкова добре. Като бях лапе ми бяха подарили една гедерейска, мен ме бръснеше много добре, ама бях на 17-18, та сещай се колко и каква брада съм имал. Баща ми веднъж я пробва по мое настояване, и повече не повтори.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Бръснене с друго освен бръснач

                      Хубавите са скъпи, но бръснат добре. Аз не съм ползвал, но имам роднина с гъста брада и се бръсне ежедневно, че и по няколко пъти с електрическа. Казва, че просто не може да насмогне на брадата с нормалните.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Бръснене с друго освен бръснач

                        Имам една уж читава на филипс с две ножчета дето уж читава я водят.Навремето към 200лв беше като ми я подариха.Чудесно бръсне,но при мен брадата е много капризна и бръснене на сухо ми докарва такова обръщане на косми,че ставам като пъпчасал юноша.
                        Иначе да читави си бръснат идеално,но читави под 200лв аз не съм намирал.
                        Няма страшно в умирачката...
                        Страшното е да си жив!...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Бръснене с друго освен бръснач

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Стоянов, ти разлика правиш ли между сан и сън?
                          Сън е това дето го правиш като си легнеш и заспиш, а сан означава титла, чин.

                          Не, че искам да се заяждам, напротив, ама се замисляйте като пишете. Неграмотното писане докарва най-малкото неуважение от четящите написаното.
                          Да не говорим, че изразява и неуважение КЪМ четящите.

                          За електрическите-ако брадата е малко, тънка и рехава-стават. На сериозна брада не се справят толкова добре. Като бях лапе ми бяха подарили една гедерейска, мен ме бръснеше много добре, ама бях на 17-18, та сещай се колко и каква брада съм имал. Баща ми веднъж я пробва по мое настояване, и повече не повтори.
                          Кольо, благодарско за редакцията .

                          * Просто винаги съм се чудел дали ел. бръсначките стават. Гледа ми се крайно лесно и практично ползването и. Дори и да е забравил човек да се избръсне, вади си я в колата и докато чака по светофарите се "бричи"

                          Поздрави !

                          Коментар


                          • #14
                            От: Бръснене с друго освен бръснач

                            Жилетче от 60 стотинки...бръсне без проблем.Брадата ми не е от лесните.
                            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                            Коментар


                            • #15
                              От: Бръснене с друго освен бръснач

                              Читавите бръснат, но много често се забравя момента че читавото бръснене с електрическа самобръсначка отнема много повече време от същото с нормална и крем.

                              Електрическа ползвам при пътуване, но отнема толкова време че, ъъъ, брадясвам
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X