Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз със Самурай

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз със Самурай

    Сложи и един плот на шубера! Да има къде да слагаш стотинките като продаваш кюфтета...
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • От: И аз със Самурай

      Кои ти не подари на сбирката стикер хлебарница те на баси гъзарската дограмица троен стъклопакет тоест поликарбонат честито.
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • От: И аз със Самурай

        Аз пък ще гледам до сбирката да направя кабината, че с тоя брезент не дават акт 16 . Поздрави от мен момци.
        0885602543- Стефан

        Коментар


        • От: И аз със Самурай

          И така, слагам аз джекове, кирки, лопати, резервни гуми и ще ходя на тест, ама само на заден мост, без екстреми само да проверя дали са ми надеждни заварките и дали не тропа нещо. Ама едно скокче ме изкуши и хоп 4х4 хоп и на бавни, хоп и гърнето долу. Ооо така ли? Сега ще разора цялото дере за да си отмъстя,... и вярно си отмъстих ( обаче на себе си ). Заорах се добре, слязох да огледам...а има още мегдан, нали си имам лебедка какво ми пука, още боксуване, загнездих се идеално. Слизам да разпъна въжето за да се извадя, е да де ама ако бях взел дистанционното, или поне кабелите за лебедката.....теста трябваше да е лек и си ги оставих в къщи, да не се напрашат нещо. Походих около километър до асфалта, в това време се обадих на приятел да дойде да ме вземе и като се върнах ( с дистанционно и кабел) вече си извадих джипа.
          0885602543- Стефан

          Коментар


          • От: И аз със Самурай

            Честитутка казах ли ти сложиш ли лебеда и си готов за все повече закъсвания което не значи че не трябва да имаш лебедка хаха но пък значи че трябва да си носиш и всичкото чаркове дето я карат да работи.
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • От: И аз със Самурай

              Повечето от снимките не искат да се качат незнайно защо. Утре ще пробвам да кача клип. Митак да идем някой ден с теб ако искаш да си поиграем, деренцето е добро? Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160217_130740.jpg
Прегледи:1
Размер:163.0 КБ
ID:5703063Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160217_130755.jpg
Прегледи:1
Размер:145.1 КБ
ID:5703064Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160217_153907.jpg
Прегледи:1
Размер:158.7 КБ
ID:5703065Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160217_154006.jpg
Прегледи:1
Размер:129.6 КБ
ID:5703066
              Последно редактирано от Стефан2023; 17-02-16, 20:41. Причина: Допълване
              0885602543- Стефан

              Коментар


              • От: И аз със Самурай

                Първоначално публикуван от Стефан2023 Преглед на мнение
                И така, слагам аз джекове, кирки, лопати, резервни гуми и ще ходя на тест, ама само на заден мост, без екстреми само да проверя дали са ми надеждни заварките и дали не тропа нещо. Ама едно скокче ме изкуши и хоп 4х4 хоп и на бавни, хоп и гърнето долу. Ооо така ли? Сега ще разора цялото дере за да си отмъстя,... и вярно си отмъстих ( обаче на себе си ). Заорах се добре, слязох да огледам...а има още мегдан, нали си имам лебедка какво ми пука, още боксуване, загнездих се идеално. Слизам да разпъна въжето за да се извадя, е да де ама ако бях взел дистанционното, или поне кабелите за лебедката.....теста трябваше да е лек и си ги оставих в къщи, да не се напрашат нещо. Походих около километър до асфалта, в това време се обадих на приятел да дойде да ме вземе и като се върнах ( с дистанционно и кабел) вече си извадих джипа.

                Ако нямаш дистанционно мини да ти дам едно поне за джипа да има а другите ги сложи на секцията в хола
                Офроудът е най-безмисления, труден и скъп начин да достигнеш до място, на което...нямаш никаква работа!...Но пък е забавно!

                Коментар


                • От: И аз със Самурай

                  Намали размера на снимките и ще стане работата.
                  Само земи си оправи малко тръбите които си напускал като кледка че са лека отвратителни
                  Suzuki Samurai 420i

                  Коментар


                  • От: И аз със Самурай

                    Пламка прибрах ги вече от секцията че и там ще се напрашат, сега им търся място.
                    0885602543- Стефан

                    Коментар


                    • От: И аз със Самурай

                      Набавям си още чаркове, най-се кефя на задните мостове с блокаж. Дано да са здрави.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160525_120025.jpg
Прегледи:1
Размер:156.9 КБ
ID:5719339Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160620_200621.jpg
Прегледи:1
Размер:118.6 КБ
ID:5719340Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160620_200645.jpg
Прегледи:1
Размер:127.7 КБ
ID:5719341
                      0885602543- Стефан

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X