Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сондаж за вода

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Сондаж за вода

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Човекът ти го е казал без пари, какво го мислиш? Водата не си е отишла с него.
    Така е,ама аз темата се интересувам за вилата на един приятел,а на на него никой не му е казал има ли,и къде!При мен въпроса е ясен-предполагам къде е водата,имам и приятел с минибагер и за една туба нафта и каса бира сме го изкопали,ама трябва да бутна оградата та да влезе багера,но в момента не ми си занимава,имам си ВиК. Но както казах по горе ,се интересувам заради приятел,който няма тия екстри!

    Коментар


    • #62
      От: Сондаж за вода

      Ако знаете мястото викате сондьора и това е. Приятеля ви може да повика багетист, дори двама и да сверява. За мен това по-скоро е психологическа подкрепа, в науката няма обяснения за това.

      Но да се очаква, че някой сондьор ще го каже мястото и то от дистанция е пълен абсурд. Също и че ще се разкарва до вилата на всеки който иска вода. Защото си има сигурни поръчки да си губи времето и не е врачка. Ако е близо може и да отиде но както казах гаранция никой не дава. Някой закъсал за поръчки може да уверява че да, сигурно е но риска си е ваш. Питайте го колко сондажа е прокарал досега, какви му са сондите и това дава някакви насоки. Ако са като на колегата slavchovt който е дал снимките явно е професионалист. Ако наоколо има сполучливи сондажи питате хората кой им ги е правил.

      Това е положението, викате сондьора, той си вика когато трябва, приятеля ви се кръсти и приготвя 2-3,000 лв. Или ще стане или няма да стане. Ако наоколо има вода шанса е добър ако няма палите свещи да стане. Другият вариант е да си копате на ръка, физическият труд е полезен за здравето.

      PS Понеже колегите от форума като че ли не проявяват интерес към така формулираната от вас заявка пускате в Google търсене за "фирма сондиране вода" или "сондажи за вода" и звъните наред. Но в НИКАКЪВ случай не питайте "има ли вода на това място" ще ви затворят телефона направо. Питате биха ли били готови да сондират еди къде си, съвет как да се определи мястото и подобни. Пригответе се да отговаряте на въпроси от рода на колко вода се очаква/иска, има ли наоколо сондажи или кладенци, река наблизо, терена какъв е, има ли път до мястото. Като позвъните на 2-3 фирми вече ще знаете какво ще ви питат.
      Последно редактирано от Фред; 28-02-13, 18:33.

      Коментар


      • #63
        От: Сондаж за вода

        На вилата на приятеля ти ако правилно съм разбрал не му трябва да идват багетисти и сондъори и да бъде на тръни да ли ще има или няма вода.Еденственното и сигурно евръзката с ВИК .Тук гаранцията е сигурна---плащаш и вода ще имаш.

        Коментар


        • #64
          От: Сондаж за вода

          Първоначално публикуван от slavchovt Преглед на мнение
          ... Еденственното и сигурно евръзката с ВИК .Тук гаранцията е сигурна---плащаш и вода ще имаш.
          Мислех,че само аз пиша ... знам ли какво,нещо от рода на простотийки.Що искаш да станем двама? ВИК и сигурност?А иначе искрено с най-добри чувства.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #65
            От: Сондаж за вода

            Както споделят и други колеги че в сондажите за вода на 100процента сигурност няма аз за това давам това мнение.Но нали знаеш как стоят нещата с монополистите.Успех.

            Коментар


            • #66
              От: Сондаж за вода

              Сондьор да ти казва дали има вода там е тоя същия лекар да ти каже че имаш високо кръвно щото си червен, нали и лекаря прави измервания и изследвания преди да ти каже диагноза. Сондирането не е нито евтина нито сигурна работа.

              Обаче Фред не си прав хората обичат да ги лъжеш те си го искат бе честно знаеш ли колко по-хубаво им става като им кажеш "Няма проблем гарантирам ей тука е водата на толкова метра е" пък сега вече ако носиш и лаптоп най-добре ТаблеТ малиииии

              п.п. За колегата започнал темата прегледа ли тази тема http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=11685
              088455338две
              "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
              Джамбазов 2010г..

              Коментар


              • #67
                От: Сондаж за вода

                На мен ми се изясниха нещата,и дадох насоки на моя,човек-от тук нататък-той да си решава!

                Коментар


                • #68
                  От: Сондаж за вода

                  Първоначално публикуван от Jivko Преглед на мнение
                  Обаче Фред не си прав хората обичат да ги лъжеш ...
                  Съгласен съм... Аз пък понеже не обичам да лъжа се ядосвам като видя колко лесно ги лъжат И се напъвам да обяснявам, напъвам а те се опъват Обикновено нямам никакъв успех от обясняването и си оставам само с ядосването.

                  А това с лаптопа е интересна технология, досега си минаваха само с "авторитетни" обяснения. Прав си, като се направи една програмка да писука и чертае разни графика и готово, а пък с таблет направо фантастично. Понеже съм и по компютрите си представям какви невероятни неща могат да се направят за пускане на прах в очите.

                  Аз нали съм скептик когато видя такива мошеници ги работя по моя технология. Първо демонстрирам ентусиазъм и пълно доверие "Дадено, много интересно нещо!" И като го видя как му лъсват очите с увереността че е намерил още един балък го закопавам с репликата "Все пак плащането ще е след като работата е свършена". Много интересно е да се наблюдава как физиономията му постепенно минава от тържествуваща в разочарована.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Сондаж за вода

                    Първоначално публикуван от t.n.t. Преглед на мнение
                    Здравейте,
                    не знам тук ли е най-подходящото място да питам но ако не е моля за извинение!
                    Въпроса ми е относно сонда, искам да бия сонда в нива намираща се на около 1 км южно от град Карлово и ме интересува компетентно мнение относно цени, контактни на хора занимаващи се професионално с биене на сонда и всичко което може да ми е полезно?
                    Благодаря предварително и Лека вечер пожелавам
                    Потърси фирма която наистина разбират как се прави сондаж,а такива са Братя Казакови.Координатите лесно можеш да им намериш в нета. На мен ми прави сондажа Георги Казаков, и съм изключително доволен, а и покрай мен направиха сондажи и много приятели и колеги(около двайсетина до момента),които също са много доволни не само заради водата,а и заради качественото и чисто изпълнение на всичко. Определено няма да сбъркаш, дори само да попиташ.Пожелавам ти успех

                    Коментар


                    • #70
                      От: Сондаж за вода

                      Здравейте, имам един проблем, в сондажа, който ми е останал по наследство от баща ми. Има затлачена помпа бибо (от малките вибрационни) на дъното на сондажа. Тъй като дебита е паднал доста, искам да удължа сондата с още няколко метра. Въпроса ми е, дали е възможно да се удължи вече направен сондаж и проблем ли е, че на дъното имаме затлачена помпа? Благодаря Ви.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X