Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PMR Мания и Срещи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: PMR Уоки-токи от Лидл

    Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
    Нещо такова Задайте си въпроса: Една, що годе прилична станция струва към 60лв.-70лв. И като я отовриш виждаш, че няма нищо на платката. Тук, единичната цена на станция е 11лв. Какво ще има в нея? И колко време ще работи? И как ще работи?
    Ако ти трябват спешно две станции за да координираш качването на пианото до 4-я етаж през балкона - става. Ама ако е така, по-добре някой да ти услужи за час-два с две подобни.Ама да се харчат грешни пари за грешни надежди -не струва.
    Прав си. Аз си купих едни Кенууд от колега, втора употреба, но запазени само за 120 лева комплекта. Хора дето използват такива ми казаха, че евтино съм ги бил взел, та се зачудих как може тези да са добри.
    Въпреки всичко, мисля да тествам един комплект. Стават за координация между две коли и да не ме е яд на някой лек пикник ако ги забравя.

    Коментар


    • #17
      От: PMR Уоки-токи от Лидл

      Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
      ....... Стават за координация между две коли и да не ме е яд на някой лек пикник ако ги забравя.
      Стават, разбира се. Стига да не се отдалечават много колите. Колата, сама по себе си е голям екран и намалява прохождениято. Едната мине ли баира, почват смущенията.
      LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

      Коментар


      • #18
        От: PMR Уоки-токи от Лидл

        Бе 22лева са, да го Еб@, шЪ взема да пробвам, ако се случи, случи, ако не здраве да е ..... Утре шЪ мина да ги видя, на 1 километър да ми изкарват, пак добре Пък да има, като се посъберат пари, вече скачаме на нещо друго, по силно
        Само едно не разбрах, примерно с тези мога ли да говоря с други радиостанции? Примерно, истинските, да ги чувам и говоря с тях, на същият канал или могат само по между си да говорят?
        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
        Honda Dominator 650
        088ЧЧ93979-->Борис
        0878956Ч38-->Борис

        Коментар


        • #19
          От: PMR Уоки-токи от Лидл

          има вероятност да чуваш "истинските", и доста по-малка вероятност - те да те чуват..

          22 кинта са твърде много пари за тая пластмаса, ми се струва.

          Коментар


          • #20
            От: PMR Уоки-токи от Лидл

            Тия станции по им приляга да ги извадиш от царевичните пръчици на детето.
            Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
            Seat Leon 2007 1.9 TDI

            Коментар


            • #21
              От: PMR Уоки-токи от Лидл

              Айде сега, то май сичките от тоя клас са еднакви, та ако ще и 500лв да струват. Преди време имах 2бр. Моторола, PMR 446 и до 4км пресечен терен си се чувахме. Взех ги за 50лв. Доколкото знам всички станции от този вид са ограничени до 0.5вата, т.е. каквато и да си вземе човек няма да е по-мощна от 0.5вата. Ще взема и ще пробвам. В крайна сметка това са 4 кутии цигари

              * Знаещите да предложат нещо за любителски / цивилни цели, дето да става при излети в планината, на риболов и когато сме с джипките нанякъде ?

              Поздрави !

              Коментар


              • #22
                От: PMR Уоки-токи от Лидл

                Абе я ги забравете тея станции. За нищо не стават. Манете ги, да не се ядосвате после
                WG 2.7 CRD

                Коментар


                • #23
                  От: PMR Уоки-токи от Лидл

                  http://www.409shop.com/409shop_product.php?id=109289
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #24
                    От: PMR Уоки-токи от Лидл

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Обаче разликата между 22лв. и 151 $ я поемаш ти.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • #25
                      От: PMR Уоки-токи от Лидл

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      - хех, то тва като космически кораб бре. Аз нямам никакво понятие от тази техника, нит имам желането да навлизам в подробности. Трабва ми нещо максимално просто, лесно за употреба и най-вече да върши работа.
                      Вчера едни англичани се возиха с мен на лифта и имаха някакви подобни ла лидалските станции, смсъл 2-3 бутона и 1 проста антена. М/у нас и другите в права посока имаше около 3км, но помежду ни са зъбери и дървета. Та нещо такова ми требе. Иначе тва дето го предлагаш е супер, ако всеки ден съм в гората и координираме разни операции. А всъщност танцията ще се ползва 2-3пъти в годината.

                      Поздрави !
                      п.п. в крайна сметка на 1км, да речем в гъста борова гора с лидълските ще се чуем ли ?
                      - в нета има разни подобрения на антените, евентуално биха ли могли да свършат работа ?

                      Коментар


                      • #26
                        От: PMR Уоки-токи от Лидл

                        Ами една част затова скочиха - 22лв горят ако не успееш да я почерпиш със 7 или повече волта (например)
                        Виж, на PMR за 300-400лв едва ли ще се пробваш да твориш
                        LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                        2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                        Коментар


                        • #27
                          От: PMR Уоки-токи от Лидл

                          Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                          - хех, то тва като космически кораб бре. Аз нямам никакво понятие от тази техника, нит имам желането да навлизам в подробности. Трабва ми нещо максимално просто, лесно за употреба и най-вече да върши работа.
                          Вчера едни англичани се возиха с мен на лифта и имаха някакви подобни ла лидалските станции, смсъл 2-3 бутона и 1 проста антена. М/у нас и другите в права посока имаше около 3км, но помежду ни са зъбери и дървета. Та нещо такова ми требе. Иначе тва дето го предлагаш е супер, ако всеки ден съм в гората и координираме разни операции. А всъщност танцията ще се ползва 2-3пъти в годината.

                          Поздрави !
                          п.п. в крайна сметка на 1км, да речем в гъста борова гора с лидълските ще се чуем ли ?
                          - в нета има разни подобрения на антените, евентуално биха ли могли да свършат работа ?
                          Всичко зависи от условията,освен от терена също и от метеоусловията,но пък една проба за 20 кинта си заслужава,ако пък се окаже че при конкретните обстоятелства бачкат добре????

                          Коментар


                          • #28
                            От: PMR Уоки-токи от Лидл

                            Първоначално публикуван от pepihm Преглед на мнение
                            Всичко зависи от условията,освен от терена също и от метеоусловията,но пък една проба за 20 кинта си заслужава,ако пък се окаже че при конкретните обстоятелства бачкат добре????
                            - следиш ми мисълта. Все пак почти нищо не губя, пък и отдавна искам да си взема едни такива просто за самочувствие

                            Поздрави !

                            Коментар


                            • #29
                              От: PMR Уоки-токи от Лидл

                              Добре де, то ясно, че ще трябва да минеш по тоя път. Взимай ги пък после ще кажеш. Аз лично, много харесвам момента:"Аз казах ли ти?!"
                              LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                              Коментар


                              • #30
                                От: PMR Уоки-токи от Лидл

                                Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
                                Добре де, то ясно, че ще трябва да минеш по тоя път. Взимай ги пък после ще кажеш. Аз лично, много харесвам момента:"Аз казах ли ти?!"
                                Нали знаеш, че за е..е никой не си признава, пусто нямам малки деца , на които да ги подаря (щот са детски играчки) иначе бих взел за теста и писал тук.
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X