Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KIA Sportage

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от Стефан
    Кво - кво ... Гнило зеле с люти чушки. Как после можеш да правиш коли?
    Стефане, ако в Корея караш кола на повече от три години, те обявяват за тотално изпаднал индивид и ти подават храна...

    Освен това там външни марки са само 3% и от тях почти всички са BMW и Mercedes - за банкери и индустриалци / у нас пред панелните блокове има такива /. Между другото там няма заплата под 1500 щатски долара - на чистачките, а мобилния ти телефон не може да превиши 50 долара месечна сметка, просто защото месеца е толкова минути!

    А такава KIA - чисто нова, веднъж издърпах от една река, без малко да я разфасовам на части при тегленето, човека беше решил да я пробва на оффроуд

    Коментар


    • #17
      ) То и за стандарта на живота в щатите до преди две седмици се пееха едни песни ...))
      Тротуарното проявление за пред туристите на нищо не ме интересува. "Ъндърграунд" не е само заглавие на филм или течение в музиката. Като разузнавателен термин навява разни мисли. Масовото производство на буклуци и високите заплати в някоя страна предполага сапунен мехур. Прегрята икономика, менте, бомба със закъснител, неустойчива политическа система, надценена валута, потенциален проблем, хуманитарна неустойчивост, военна опастност, гето, известни проблеми, които могат да бъдат преодолени с добра воля, разговори, ... Всичко това са синоними на едно и също. Имитационна система която живее ден за ден по принцип не може да породи сериозно техническо явление. Дори японците не успяват да направят космическа ракета. Пари ли нямат или старание?

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от Стефан
        Масовото производство на буклуци и високите заплати в някоя страна предполага сапунен мехур. Прегрята икономика, менте, Имитационна система която живее ден за ден по принцип не може да породи сериозно техническо явление. Дори японците не успяват да направят космическа ракета. Пари ли нямат или старание?
        Според мен тук си прав, но нали японците минаха пътя по който вървят корейците, следвани от китайците, а космическа програма за какво им е след като и Хюстън и Звездной городок работят с японски компютри

        Буболечки да размножават в безтегловност не им е главната цел на икономиката, а руснаците на сегашното си дередже ще им изстрелят в орбита всякакъв комуникационен спътник, че даже и ще се качват от време на време да му почистват прахта

        Коментар


        • #19
          Още не съм виждал космонавт, който лети на компютър. Космоса не е компютърна игра.
          Американците бяха на Луната преди 30години. Не си струва да бъркаш тогавашната Америка с днешната. Пък и тогава летяха с ракетите на фон Браун, сега доколкото изобщо - с двигателите на Люлька и останалото на Лавочкин, сега те правят КЛА. Да, изтребителите от войната.
          Виж за пътя си принципно НЕправ. Те са подражатели, това е всичко. Папагалите често говорят. Обаче не съм чувал да измислят думи. Думите вървят заедно с понятията, с тях и разума. Няма думи - няма разум. Няма и машини. Карго-култ, нищо повече. Пък и мързеливите бели са съгласни да плащат за имитацията вместо да си направят сами истинско, що да не го правим?

          Коментар


          • #20
            Целият западен свят преди 20 години беше истински, а сега е пълен ташак На всичко отгоре искат и да ни го натресат в този вид,
            Колкото до Корея, тя направо мина в лудия капитализъм без тази метаморфоза К'во искаш от една Киа?!
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #21
              Прав си Стефане, но един ден след като се съсипем, тогава ще го разберем. Само дето ще бъде Too late, както казват руснаците
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #22
                Човека иска мнение за джипа, а вие му обяснявате как корейците да си слагат презервативи

                Според мен в такива ситуации /защото съм бил в подобни/, трудния избор е дали да е малък лизинг с ясното съзнание, че тази стока ти се разпада в ръцете или як джип и празен хладилник?
                Освен това ние семейните се интересуваме от място за торби в багажника, а младоците от място за ..... в купето!

                За тези цели си е идеален, с условие, че след 3 години започва отново от първи клас!

                Аз лично вече предпочитам формулата "стреляй и забрави", защото много пъти съм се връщал в първи клас!

                Коментар


                • #23
                  Ми той човека научи каквото му трябваше ... Пък сега ний младите просто си дръгнем езиците, като изскочи няква нова клюка ще зарежем тая и ще захванем новата, кво толко?))

                  Коментар


                  • #24
                    Заради вас празния хладилник остава за дилъра на КИА !

                    Коментар


                    • #25
                      На тоя па за кво му е хладилник? Ким-чито се заравя в земята, аз ли да го уча???
                      ))

                      Коментар


                      • #26
                        Не си прав, аз лично изядох огромно количество защото е много вкусно и се държи в специален фризер нагласен за определена температура! Всеки корейски дом има такъв, говоря за Южна, защото в Северна ядат котките и плъховете сурови, да не ги гепи някой!

                        Коментар


                        • #27
                          Съвет : Ако ще си купуваш нова кола:

                          1.Вариант - Subaru Forester 2.00 L , 156 к.с.-2006 г.
                          2.Вариант - вместо KIA по добре Huyndai
                          3.Вариант - по нататък парите отиват нагоре.

                          забравих може УАЗ-Патриот

                          Коментар


                          • #28
                            Тъп въпрос.
                            Защо заедно с колата трябва да се съобщават конските сили? А цвета? А сините лампички на антената?
                            Penis Enlanger? Не му е тука мястото, всички си имат достатъчно.

                            Коментар


                            • #29
                              Първоначално публикуван от uaz_f
                              Съвет : Ако ще си купуваш нова кола:

                              1.Вариант - Subaru Forester 2.00 L , 156 к.с.-2006 г.
                              Отличен заместител!

                              P.S. Това за Патриота беше шега, нали?

                              Коментар


                              • #30
                                1

                                не хулете толкоз КИА , аз си купих АЗИА РОКСТА и вообще не сажалявам откадето предишните ми джипове едва се качваха (паджеро,исузу) този минава на малките обороти 2.2 Д и за 12 години от както е кола това няма никакви поражения по купето шасито и двигатела. освен по салона но явно там са се возили ...... . мисла че не е толкова лош колкото го описвате или поне моя модел

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X