Обява

Свий

Правила на форум "Продавам"



Уважаеми колеги,


Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Писането на български език на кирилица е задължително. Всички теми и мнения в тях, написани на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение, а авторите им ще бъдат санкционирани за нарушаване на правилата за правопис.

2. Осъществяването на търговска дейност се извършва по следните правила:
Правила на Форум "Търговски Партньори"
Правила на Форум "Търговски отстъпки за членовете на форума"
Във всички други случаи е забранено публикуването на обяви с цел осъществяване на търговска дейност. При опит за такава, темите ще бъдат изтривани, а авторът им ще получи временна или постоянна забрана за посещение в портала.

3.
Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

4.
За случаите на обяви за замени (бартери), обявите следва да се публикуват във форум "Продавам", а авторът трябва да посочи в заглавието "Заменям…" или "Бартер…".

5. Задължителни елементи на всяка обява за продажба:
- телефонен номер за връзка, а по възможност и други средства за контакт (e-mail, skype, icq и др.);
- цена (ако е твърда и не подлежи на договаряне, трябва да се упомене в обявата);
- актуални реални снимки на конкретно предлагания предмет, независимо дали е нов или употребяван (във формат не по-голям от 800х600 пиксела, без рекламни логота)

- населеното място, в което се намира предметът.

6. Темите следва да съдържат обява за продажба само на един предмет или брой артикули, които съставляват един комлект. Когато се касае за автомобили, АТВ или мотоциклети не повече от един брой в съответната тема, цял или на части. Ако се продава екипировка до един комплект (каска, панталон, ръкавици...) Обявите за продажби на гуми и джанти да се свеждат до един комплект за съответния вид превозно средство. При наличие на повече предмети, те следва да бъдат разделени в отделни теми. Разрешава се в темите да се продават повече предмети само в раздел "Гаражни разпродажби". Същият може да се използва за разпродажба на дребни неща, които не е уместно да се разделят на много теми.

7. Участниците, които публикуват обяви за продажби от името на друг човек, трябва изрично да го посочат, както и да напишат дали гарантират за продаваните предмети или само публикуват обявата, без личен ангажимент, с уговорката, че покупката на такъв предмет е с неясен изход за купувача. Непосочването, че се продават чужди предмети, се счита за нарушение, при установяване на което, обявата ще бъде изтрита, а авторът официално предупреден.

8. "Повдигане" или "Ъп" на теми се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. При приключване на сделки, пишете "продаден/а/о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и премествани в подфорум "Архив".

10. Без налични разрешителни документи е забранено предлагането за продажба на вещи, за които се изисква определен вид разрешение от компетентни органи - например огнестрелни оръжия, боеприпаси, акцизни стоки и др. Не се разрешава публикуването на обяви за предлагане и закупуване на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

11. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.

12. Забранява се публикуване на обяви за продажба на МПС или други вещи с наложен запор или други обстоятелства, които пречат на продавача законно да се разпорежда с тях. Такива включват, но не се изчерпват с документи на чуждо име и всякакви "проблеми, не позволяващи прехвърляне" по нормативно установения ред. Съществуващи други тежести върху предлаганата стока (залог, неплатени данъци за минали периоди и подобни) следва да бъдат изрично посочени в обявата.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Продавам", няма да се отчитат от брояча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

Въпроси, свързани с изтрити обяви, може да се задават тук: Защо ми е изтрита темата?

За контакти с модераторите на форум "Продавам", ползвайте лични съобщения
до: Plamen Alexandrov, silverfox, STROILи Malkiya Rumba.

Пожелаваме Ви успешни сделки!

Вижте повече
Вижте по-малко

CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здравина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

    В15 е с два радио модула идвете карти са активни постоянно, но досега не ми е звънял някй по однета, догато говоря по другата. но си има страхотни настройки, можеш да си настроиш коя карта да ти отговаря на обаждинията, коя на СМСите и коя да ползваш за нет.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • От: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

      Първоначално публикуван от Haji Преглед на мнение
      Въпрос зададен ми от един приятел мераклия за покупка;

      Ако се говори по едната сим карта и в същия този момент втората сим карта получава повикване, телефона дава свободно и индикация или дава заето или няма връзка с тоя номер?

      Предварително благодаря

      При В10 не можеш да получиш повикване по втората карта, докато говориш по първата, или обратно !
      Докато говориш не е активна другата карта, така е при всички телефони с две сим карти с които съм работил !

      Коментар


      • От: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

        Първоначално публикуван от velichko70 Преглед на мнение
        Единственото което не ми харесва е че след приключване на разговор екрана остава активен още минута, което води до по-бързо изтощаване на батерията. Ако някой знай как да намаля това време, моля да пише.
        При В25, в меню Настройки на телефона, има подменю за настройка на яркост и за времето на осветеност на дисплея, което е с възможност от 5 до 60 секунди.

        Коментар


        • От: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

          Днес мой добри приятели ми подариха B 25.Той е грозен и голям но и в това е неговият чар лично за мен.Първите ми впечатления уникален,цяла вечер си играя с настройките,а батерията не е мръднала от стартовия си ток.Чуваемост уникално чиста,че даже и висока наложи се да го намаля до 2 докато говоря.Имам само едно питане как точно се поставя карабинера.Моля да ме извините ако въпроса ви се струва малко тъп.

          Коментар


          • От: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

            Телефоните Cat B15 и Cat B25, както и други стоки с цена над 150 лв. вече могат да бъдат закупени от нас и на изплащане чрез "УниКредит Кънсюмър Файненсинг". За повече информация - тел. 02 962 7142, 0896 833 822

            Коментар


            • От: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

              Искам да попитам за мнение някой който използва Cat B15. Доволен ли е от телефона и имали някакви дефекти които дава? Имали нещо което нему харесва?И някой пробвал ли е дали е устойчив на вода и на удар?Много ми харесва и бих искал да си го взема,но досега не можах да намеря някой който го ползва и да ми даде неговото мнение,надявам се тук да има резултат.

              Коментар


              • От: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

                Да, нека някой даде мнение, защото аз съм доста субективен, но ми е интересно какви са отзивите като цяло... После ще си кажа и моето, след другите коментари...

                Коментар


                • От: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

                  Аз съм супер доволен, но също съм пристрастен, така че накрая ще споделя. Но го мия на чешмата като се зацапа
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • От: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

                    Като среден клас андроид телефон с две карти, е супер. Падал е няколко пъти, нищо му няма. Като качество на водозащитата, обаче, съжалявам - не става, преди две седмици цопна в една локва и се удави - черно петно на 1/3 от екрана; не изчезна след 5 (пет) дни сушене на течение и слънце. Освен това преди месец му се изгуби вибрацията; ту има, ту няма, ама повече няма; рестарт, махане и слагане на батерията, игра с опциите - не помага. Освен това на автоматична яркост при ниска осветеност екрана трепти, явно телефона не може да "реши" колко ярко да свети; решението - фиксиране на яркостта (аз я фиксирах на 2/3).

                    Сега чакам официалния сервиз да каже ще го ремонтира ли или ще го заменя. Но ако ще нося в джоба си тухла четворка, трябва да си отговаря на спецификацията. Дано ми се е паднала дефектна бройка...

                    Така де, съжалявам за отрицателната реклама, но това е истината. Ако ми го сменят в сервиза и новата бройка работи, ще се похваля. Само във вода няма да го пускам, че не ми се рискува...


                    Sent from my iPad using Tapatalk 2

                    Коментар


                    • От: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

                      Явно е дефектна бpойка, моя снощи плува във фонтана в Южния паpк без никакви последствия
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • От: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

                        Незнам за б15 ама б10 плува навсякъде и то по-доста,проблеми с тва и с удари никкакви,а дисплея дето уж не се драскал,доста се драска и то само от нормално ползване,от вадене и слагане в джоба вече имам 2 деруги дето много ме дразнят и другият проблем е че като изгубя мрежа,май после не я търси автоматично и оставам без обхват докато не ресна тела,или не мина в айрпланмод,че е по бързо от рестарт,за това ако някой има някаква идея как се оправя,ще бъда благодарен.

                        Коментар


                        • От: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

                          Б10 четири месеца безупречна работа и се започна.Първо включваше камерата при завършване на разговор,това се изтрайваше.Второ спряха да ме чуват от време на време когато си реши.Изпратих го в гаранционния сервиз/оказа се ,че сервиза който е написан в картата вече не е същия/.След седмица ми го върнаха с протокол на който пишеше,че не са установени никакви проблеми.Взимам го и пак същото.Пак е при тях от седмица и чакам.
                          Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
                          Grand 3.1TD
                          0898 620 306 Стоян

                          Коментар


                          • От: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

                            Първоначално публикуван от qnis Преглед на мнение
                            Незнам за б15 ама б10 плува навсякъде и то по-доста,проблеми с тва и с удари никкакви,а дисплея дето уж не се драскал,доста се драска и то само от нормално ползване,от вадене и слагане в джоба вече имам 2 деруги дето много ме дразнят и другият проблем е че като изгубя мрежа,май после не я търси автоматично и оставам без обхват докато не ресна тела,или не мина в айрпланмод,че е по бързо от рестарт,за това ако някой има някаква идея как се оправя,ще бъда благодарен.
                            И при мен са същите проблеми -екрана е на деруги и като съм в гората постоянно рестартирам.
                            За водата няма проблем, за паданията и изтърванията, също е о.к.

                            Коментар


                            • От: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

                              Моят явно сега набира скорост по нанадолното...
                              Забелязвам появяване на подобни синдроми с мрежата.
                              За сега ме чуват добре... Ако го държа правилно.
                              Мали как ще го избухам в стената ако това стане тендеция...
                              То пък ще вземе да оцелее - една ли е беля.
                              Иначе плува да - по неволя го удавих из Витоша.
                              Нямаше последствие - изсъхна си на раницата заедно с камерата и ГПС-а.
                              Но няма да го изтрая много... И без това скапаният хемороид ми свири на тънка струна...
                              Враг усраине

                              Коментар


                              • От: CAT мобилни телефони - високозащитена серия за всеки, който търси максимална здра

                                Явно нещо се оказаха,не толкова качествени,все пак ще го видя колко ще искара така с тоя обхват,а и тва за дисплея незнам,ма нали уж не се драска,трябва да видя какво пише в гаранцията,не бих отказал една рекламация на стъклото,на майка ми самсунга се оказа с по-як дисплей,ебати.Следващия определено няма да е б15,по скоро соним някой,доста по надеждни изглеждат и от към здравина,и от към батерия,мен фунции не ми трябват.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X