Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бекстейдж на афтърпарти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бекстейдж на афтърпарти

    .

    Цъкам си из нета и паралелно слушам телевизия на случаен канал. По едно време дочух неизвестни думи - бекстейдж и афтърпарти.
    Зачудих се какво значат и веднага сърфирам в гугъл и тълковните речници за да се ограмотя.
    Оказа се, че бекстейдж значи фотоалбум или фотосесия,
    а афтърпарти значи парти след основното парти, или нещо като продължение на пратито с героично имитиране на вятъра.
    Засрамих се, че не знам някой български думи и веднага се назорих да ги запомня, защото трябва да съм в час с фешън лайфа.
    Сигурно всеки е изпадал в такава конфузна ситуация...

    .

  • #2
    От: Бекстейдж на афтърпарти

    Да Майки, ама аз не се напъвам да ги помня... не ме интересуват , освен ако са силно касаещи обществен или личен проблем. Иначе е добре човек да се ограмотява, но ако е свободен, както си ти, ако бачкаш 8 часа на компютър и после даже не ти се говори, всичко минава и заминава покрай ушите ми....

    Коментар


    • #3
      От: Бекстейдж на афтърпарти

      Бекстейдж е място, да го наречем условно клуб, в София. Означава зад сцената, зад кулисите... Афтърпарти е парти след партито . В музикалните среди тези 2 чуждици вече са тотално асимилирани към езика ни. Както и още много други, за които си нямаме думи...

      Коментар


      • #4
        От: Бекстейдж на афтърпарти

        За афтърпарти си имаме - Допиване

        Коментар


        • #5
          От: Бекстейдж на афтърпарти

          Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
          За афтърпарти си имаме - Допиване
          значи няма да го преживея афтърпартито никога,
          защото съм трезвеник

          Коментар


          • #6
            От: Бекстейдж на афтърпарти

            Допиването си е допиване, афтъра е друго. Да кажем става дума за рок концерт, а афтъра е ако идеш в клуб да слушаш още рок после. Само дето е популярно предимно в електронните музики, абе за младежи е. Куфееш до 3-4 примерно в клуба и после отиваш да си поотпочинеш в по-малко място, може и апартамент да е. Афтърпарти буквално преведено е след купон. Ае малко сте ми възрастни за да ви го обесня това на чист български ...

            Коментар


            • #7
              От: Бекстейдж на афтърпарти

              На парти се пие, на афтърпартито още и после в таксито, ако друса се прави бекстейдж.
              Драйвъра ти преви локаут оувърхед с няколко шута и потъваш в ъндърграунда.
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • #8
                От: Бекстейдж на афтърпарти

                На партито все пак основното е музиката, а после и при афтъра, също. Разликата е, че афтъра не е толкова интензивен, защото се предполага, че си се уморил и искаш малко спокойствие, но не ти се прибира още...
                Back StageAddress: булевард „Васил Левски“ 100, Sofia

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X