Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Многосериен филм, френско-немска копродукция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Многосериен филм, френско-немска копродукция

    Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
    Ееей, никви франкофони не сте!!..
    Франкофоби! Се си мисля, че тоз двигател не ще да е дълго време в тоз автомобил. Май Хънтера е прав, че ше остане само сФирката от сичкото френско.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #47
      От: Многосериен филм, френско-немска копродукция

      А не е ясно. Пари да има ))
      Рол(бул)барчето ме кефи. Освен тва като че ли френската кутия за филтъра е по-смислена от немската.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #48
        От: Многосериен филм, френско-немска копродукция

        Я дай по същество ти да не мислиш с тая пенсионерска печка да се влачиш по баирите
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • #49
          От: Многосериен филм, френско-немска копродукция

          Честито и от мен,Петьо да си го караш с много здраве и късмет

          Коментар


          • #50
            От: Многосериен филм, френско-немска копродукция

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            А не е ясно. Пари да има ))
            Рол(бул)барчето ме кефи. Освен тва като че ли френската кутия за филтъра е по-смислена от немската.
            За..би кутията на филтрона,ама разфасовай вече,що ни държиш в нетърпеливости.НЕ ВЯРВАМ ,ЧЕ ШЕ ГО ЛАКИРАШ КАКТО Е ИШЕ СИ ЖИТКАШ САМО.
            ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
            Г 230Е
            Г 500 0887 390 703

            Коментар


            • #51
              От: Многосериен филм, френско-немска копродукция

              A аз мисля дето ще си го джитка, щото няма ко толкоза да му се прави. Двигателя може и да е слаб, ное здрав. Както и останалите чарколяци. Реално врати му трябват на човека.
              Ае ти нали продаваше Г на части, от него не ставт ли вратите или ги продаде? А цялото купе?

              Коментар


              • #52
                От: Многосериен филм, френско-немска копродукция

                Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                A аз мисля дето ще си го джитка, щото няма ко толкоза да му се прави. Двигателя може и да е слаб, ное здрав. Както и останалите чарколяци. Реално врати му трябват на човека.
                Ае ти нали продаваше Г на части, от него не ставт ли вратите или ги продаде? А цялото купе?
                Дали?;Дали,надали.Не вервам ич
                ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                Г 230Е
                Г 500 0887 390 703

                Коментар


                • #53
                  От: Многосериен филм, френско-немска копродукция

                  Ко не вярваш? Тая машина може много да се наджипи, но трябва доста кеш. Ако нямаш, слагаш там едни врати и бризент /само при нужда/ и движиш. Е взможно е в един момент да се наджипи, но ако мислиш дето ще си седи у бокса и няма да се кара щото чака да стане хипер мега монстър, явно не познаваш мързеливата пчела .

                  Коментар


                  • #54
                    От: Многосериен филм, френско-немска копродукция

                    А врати задьлжително ли е да има?
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #55
                      От: Многосериен филм, френско-немска копродукция

                      Ами като се замисля не, освен ако нещо по закон... Инак ика разни такива едни наплетени от колани или само с 1 тръба съм виждал по ралитата. Нещо там да има да не се лиснеш от колата на някой завой...

                      Коментар


                      • #56
                        От: Многосериен филм, френско-немска копродукция

                        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                        ... ше остане само сФирката от сичкото френско.
                        Хм ... нямам опит с тоя мАтор, не знам. Обаче сФирките им ... за никъФ чеп не стават. Справка - първите ми няколко Хонди. Единственото французко нещо по тях бяха клаксона и мъгливите габарити. А сега познайте от три пъти, кое точно не работеше на всичките без изключение?

                        Относно бакелитовия сепаратор - не са чак толкова кекави. Спарвка - първия ми Рекс. Когато лагера на първичния на скоростната започна да се обаажда, го сменихме с такъв, френски (само такъв имаше нов, съвпадна като размер с някакво Ренде) и изкара още 100тина хилки без дертове. След което едни младежи пробваха колко може да държи колата без антифриз и вече нямаше кола, иначе може би щеше да изкара и доста повече. Това на кола, която се кара само на пилеж и тероризъм, винаги с брутален режим на смяна на скоростите.

                        Търтьо, ковни му един мАтор от Сакйлайн, да не те бъзикат
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар


                        • #57
                          От: Многосериен филм, френско-немска копродукция

                          Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                          Хм ...
                          Търтьо, ковни му един мАтор от Сакйлайн, да не те бъзикат
                          За къв му е прехваления Скайлайн? Като дойде някой с обикновен 4,2 биндзин, да го направи смешен?
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Многосериен филм, френско-немска копродукция

                            ВЕрно, ама никой няма да те бъзика като сега за 70те магарета Всичкото за Скайлайна е в кръга на майтапа.
                            Просто и на мен ми е интересно какво очакваш от добичето. какво ще стане - не питам, щото си мисля, че и ти не знаеш но поне какво очакваш да стане...
                            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                            Коментар


                            • #59
                              От: Многосериен филм, френско-немска копродукция

                              ше ви издам една тайна: няма да е с М103
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар


                              • #60
                                От: Многосериен филм, френско-немска копродукция

                                104?
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X