Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HELLAS RALLY RAID 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • HELLAS RALLY RAID 2013



    Дойде време да анонсирам и едно от най-добрите състезания в региона, добре познатото на много българи Евия Рали в Гърция. Тази година обаче мястото е сменено с по-добро, по-бързи трасета и пак е на морския бряг с много красив бивак и много таверни до бивака От 20 до 26 април ще се радвате на 1500 километра пълна газ по гръцките горски магистрали
    Общината в Лепанто обещава супер гостоприемство и помощ за състезанието и състезателите, а очаквания брой участници от цяла Европа е около 150 -170, малко над миналогодишния брой !
    Състезанието е първи кръг от Балканската Рали Рейд Купа и в програмата е залегнал голям купон с награждаване на миналогодишните победители. Ще има и още няколко партита, но за тях по-късно
    На този етап съм уговорил хотел до морето и бивака като цената е 40 евро за двойна стая, но има и по-луксозни варианти от около 70-80 евро за вечер.
    Скоро ще пусна и цените за българските участници, като Траян отново си е спечелил безплатно участие
    Мисля, че ще се договоря за добри отстъпки. Повече инфо можете да намерите в сайта, а за желаещите да се запишат могат да го направят директно на сайта или да се свържат с мен - hristov_bg@balkanoffroad.com
    За желаещите да си изкарат едно весело приключение без да "бият" с асовете има специален клас с GPS навигация и по-малко километри, като и таксите са по-ниски и изискванията по леки и различни от състезанието


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hellas.jpg
Прегледи:2
Размер:149.0 КБ
ID:6002130
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 10-02-13, 13:13.

  • #2
    От: HELLAS RALLY RAID 2013 20-26 АПРИЛ

    И ние се подготвяме за това чудесно състезание!!!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00240.jpg
Прегледи:1
Размер:136.5 КБ
ID:5454109
    crazyfox.bg@gmail.com

    Коментар


    • #3
      От: HELLAS RALLY RAID 2013

      Интереса към състезанието е голям и в класа на автомобилите са се записали доста интересни участници
      Израелците ще търсят реванш на Траян за Маратона през миналата година, а двамата италианци - Теранова и Кангани, участвали в Маратона 2010 вече са с други автомобили
      За класа на мотоциклетите да не говоря, че там е пълна лудница Ето записалите се до момента !

      Коментар


      • #4
        От: HELLAS RALLY RAID 2013

        Другарю Христов , клас ТН нищо не ми говори. Може ли превод?
        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

        Коментар


        • #5
          От: HELLAS RALLY RAID 2013

          Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
          Другарю Христов , клас ТН нищо не ми говори. Може ли превод?
          Означава Тодор Христов, демек от неговите хора
          Шегувам се, разбира се, но FIA (в моя чест) въведе този клас от миналата година за автомобили Т1 и Т2 с изтекла хомологация, както и такива без такава въобще, но отговарящи на изискванията за безопасност !
          Повече инфо ще пусна скоро в ето тази тема !

          Коментар


          • #6
            От: HELLAS RALLY RAID 2013

            Напомням за желаещите да участват, че хотела ще бъде резервиран на тази цена до 25 март.
            След това няма гранция за местата, тъй като участниците са над 150 вече и легловата база е на свършване...
            Желаещите да си резервират стая да ми се обадят и да ми приготвят по 200 евро за стая аванс !

            Коментар


            • #7
              От: HELLAS RALLY RAID 2013

              Важно съобщение за участниците !!!
              Необходимо е да имате изведено захранване директно от акумилатора за тракерите, т.е. кабел + и заземяване.
              Не трябва да преминава през релета, контакти и т.н. На 20 април представители на Организатора ще монтират устройствата !

              В класа на автомобилите се засилва конкуренцията Записан е и победителят в Pharaons Rally през 2009-а и участник в "Дакар", "Africa Eco Race" и много други състезания, френския екипаж Pelichet - Decre !
              След "бойлера" с който се състезаваха до скоро, сега са с Toyota Overdrive - един от най-расовите автомобили в момента !
              За нашето BMW и прототипа на Раз Хейман (Израел), конкуренцията става притесняваща

              Коментар


              • #8
                От: HELLAS RALLY RAID 2013

                Тръгване на 17.04Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1006.jpg
Прегледи:1
Размер:146.0 КБ
ID:5473269
                crazyfox.bg@gmail.com

                Коментар


                • #9
                  От: HELLAS RALLY RAID 2013

                  ПРИСТИГНАХМЕ.
                  СУПЕР Е.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1016.jpg
Прегледи:1
Размер:154.4 КБ
ID:5473270Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1010.jpg
Прегледи:1
Размер:201.7 КБ
ID:5473271
                  crazyfox.bg@gmail.com

                  Коментар


                  • #10
                    От: HELLAS RALLY RAID 2013

                    Желая Ви успех!
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #11
                      От: HELLAS RALLY RAID 2013

                      Тази сутрин имам топла информация от кухнята. Вчерашния етап е протекъл много интересно , борбата в Т1 е била ожесточена и първите четири автомобила са влезли в три минути . Първи е един грък /рискувам да сгреша името/ който миналата година завърши трети Евиа рали с Джимни сега е с Мицубиши. Втори са Израелците с "Пойнтера" , Трети е Пеличет от Франция с Тойота Овърдрайв , четвърти е Орлин , доколкото разбрах имали са проблеми с парата в колата от проливния дъжд който ги е валял тъй като нямат обдухване на стъклата. След тях е Върбанов а др.Христов е девети щото брал гъби заради грешка в Роуд бука. Двама италианци са имали екстремни моменти , единия е застанал на врати и наши пилоти от адвенчър класа са им помогнали , а другите са се въртели през таван и са кацнали на единственото дърво над 200 метрова пропаст. Има ли са невероятен късмет. Засега толкоз. Информацията ми е от др.Христов който накрая каза "конкуренцията тази година е жестока, си ***** мамата."
                      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                      Коментар


                      • #12
                        От: HELLAS RALLY RAID 2013

                        Инфо от първа ръка (от завчера) - Еди Багдасарян с UTV (Варна) е отпаднал на втория ден - гръмнал е двигателя на машината! Явно темпото наистина е много високо и газ-та е на макс.

                        Коментар


                        • #13
                          От: HELLAS RALLY RAID 2013

                          http://moto-live.info - тук може да следите класиранията по дни и етапи .
                          http://www.marathonrally.com/bg - а тук има доста снимки от изминалите дни.
                          Вчерашния ден беше отменен и са почивали.
                          Последно редактирано от Върбанелка; 25-04-13, 10:27.

                          Коментар


                          • #14
                            От: HELLAS RALLY RAID 2013

                            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                            Инфо от първа ръка (от завчера) - Еди Багдасарян с UTV (Варна) е отпаднал на втория ден - гръмнал е двигателя на машината! Явно темпото наистина е много високо и газ-та е на макс.

                            Тази година Еди не е между участниците.
                            WWW.FBRALLYRAID.COM

                            Коментар


                            • #15
                              От: HELLAS RALLY RAID 2013

                              Има го в стартовия лист под номер 304.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X