Страница 1 от 15 1 2 3 4 5 11 ... ПоследенПоследен
Резултати 1 до 20 от 300

Тема: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

Място
    София
    Публикации
    175
    Точки (при гласуване)
    6

По подразбиране Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

Здравейте,

тук Ви представям оръжеен магазин "Армс-бг" ООД!!!

Намира се в София на ул. "Цар Самуил" 93 между бул. "Тодор Александров" и ул. "Пиротска" . По- голяма част от продуктите, които предлагаме може да разгледате и поръчате от нашия on-line магазин - http://arms-bg.com. Разработваме го и продължаваме да го запълваме! В него може да намерите оръжие, ножове, оптични прибори, екипировка, прибори за оцеляване и други интересни неща, които ще бъдат увеличавани с времето. За да избегнем недоволство, искам да ви предупредя, че не отразяваме в сайта наличността на продуктите за момента и ще бъде най - добре преди да се разходите да се свържете с нас по телефона, ел. пощата, скайп или фейсбук.

Надяваме се да Ви бъдем полезни!!! И ще се радваме на ваши мнения, препоръки и критики!
    Също така при нас се организират курсове на боравене с оръжие, както и курсове за ловци.

Искам да кажа, че всички колеги в форумът OFFRoad-Bulgaria ще ползват от 5 до 10 % намаление зависимост от продукта, който желаят.

Работно време:
    понеделник - петък: 10:00 - 19:00
    събота: 10:00 - 17:00

Денонощна поръчка на адрес: http://arms-bg.com, на нашите телефони и електронна поща!

С уважение,
    ARMS-BG

Място
    Балчик - Bergen
    Публикации
    2,596
    Точки (при гласуване)
    27

По подразбиране

Цитат Мнение на arms-bg Преглед на публикациите
    Искам да кажа, че всички колеги в форумът OFFRoad-Bulgaria ще ползват от 5 до 10 % намаление зависимост от продукта, който желаят.
    Как се определя кога отстъпката да е 5 или 10% ?

Просто ме интересува дали отстъпката е според артикула. Примерно - огнестрелно, газово, въздушно, хладно оръжие или е по преценка на продавача. Примерно - Ааааа, за тва ли ? Ами 5% е отстъпката точно за точно за тоя модел...
    Последно редактиран от silverfox ; 08-02-13 в 22:48 Причина: Сливане
    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

Място
    София
    Публикации
    175
    Точки (при гласуване)
    6

По подразбиране От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

Здравейте колеги,

ами по принцип гледаме да правим колкото можем по - голяма отстъпка, но има продукти, на които просто няма как да правим такива и затова са по - малки.

Поздрави,
    Армс-бг

Място
    София
    Публикации
    175
    Точки (при гласуване)
    6

Здравейте колеги,

Искам да ви споделя, че получихме нови за нашия пазар ножове на фирмата Kizlyar Supreme , която не трябва да се бърка с Кизляр Русия. Всъщност доколкото разбирам явно нещо там са се разделили и в новата фирма участват повечето инженери и дизайнери от старата, само че поне по мое мнение тези ножове са доста по - добре направени, ползват по - добри материали и технологии и са по изпипани. Това са моделите, които са в нашият сайт и магазин, които може да дойдете да видите и на място.

Също така имаме нова доставка на екипировката на Maxpedition! За тях няма да говоря, всички знаете какво качество са!

Също така вече тествани и определено бих казал много добри са продуктите на Nikwax за поддръжка на екипировката, обувките и дрехите с и без мембрани. Определено препоръчвам и бих дал максимална оценка за тях, аз мисля, че на повечето от вас също им е ясно това!

Нова доставка имаме и от ножовете на FOX.

Също така ще се радваме ако ни харесате страницата у фейсбука - там също гледаме да сме актуални и да показваме какво ново имаме в магазина! Всичко най - добро !

Не забравяйте, че за всички от форума има и отстъпка.

Поздрави,
    Екипа на Армс-бг

Място
    Балчик - Bergen
    Публикации
    2,596
    Точки (при гласуване)
    27

Кога ще имате в наличност въздушни пушки Big Bore ?
    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

Място
    Земя
    Публикации
    5,785
    Точки (при гласуване)
    0

Ами те нямат, аз щях да купувам от тях. Проверяват, какво има при вносителя и така... Имаше тогава 9мм, 45 кал. и 50 кал., заръчваш я и ти я носят. Нещо се отказах аз обаче. Скъпо ми се струва около 1500 лева за въздухарка /1300 са и 200 за помпа.../ Най-ефтино за Бг е 9мм, че има боеприпаси, а и на нормални цени. Пиши ако вземеш, че все пак ми е доста интересно.

Място
    София
    Публикации
    175
    Точки (при гласуване)
    6

Ами предполагам до 1-2 месеца ще ги има отново, веднага като дойдат ще пиша тук във форума!

Място
    София
    Публикации
    175
    Точки (при гласуване)
    6

Здравейте колеги,

тук искам да ви покажа тези остриета и ножове на Андрей Сандер, може и да ви харесат и да имате интерес.

Също да споделя, че получихме ново зареждане от екипировката на Helikon-Tex , като получихме и дънков модел на новият им панталон UTP.

Искам да Ви помоля нещо!
    Предстои ни ходена на изложението в Германия IWA Show 2013, та исках да ви помоля, ако имате интерес и знания за някоя добра фирма, която тук не се внася за да се свържем с тях и евентуално да ги внесем, става въпрос за всички интересни продукти, които се сещатe.
    Ще ви бъдем благодарни!

Поздрави,
    Армс-бг

Място
    София
    Публикации
    175
    Точки (при гласуване)
    6

Здравейте колеги,

Получихме няколко модела на Sumatra в калибър 5.5 и 6.35, както и калибър 9мм на Big Bore. Ако имате някакви въпроси не се притеснявайте да питате.

Поздрави,
    Армс-бг

Място
    Балчик - Bergen
    Публикации
    2,596
    Точки (при гласуване)
    27

Здравейте колеги,

Получихме няколко модела на Sumatra в калибър 5.5 и 6.35, както и калибър 9мм на Big Bore. Ако имате някакви въпроси не се притеснявайте да питате.

Поздрави,
    Армс-бг
    Кой точно модел имате на Big Bore 9мм ?
    Продават ли се помпи за зареждане и на каква цена ?

Място
    Варна
    Публикации
    1,170
    Блог Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    13

http://arms-bg.com/%D0%B8%D0%BD%D1%8...-utp-pant.html

От това кой е най-големия Ви размер?

Място
    София
    Публикации
    376
    Точки (при гласуване)
    11

А имате ли налични от ризите с къс ръкав на Helicon-tex defender т.е. тези http://www.helikon-tex.com/KO-DES-CO?

Място
    София
    Публикации
    175
    Точки (при гласуване)
    6

Здравейте колеги,

колега "droba" имаш ЛС .

колега "Morskia" в момента от тези дънки най - големия размер ми е Xl - 36/32, по принцип имат размери до 4XL, но за съжаление в момента им свършиха, защото им е нов модел и доста бързо се изкупи от такива като нас. Надявам се скоро отново да го имат наличен, ако искате ще пиша отново, когато ги имаме отново наличен.

колега "Killyou" това им е нов продукт и от скоро е на пазара вече. При следващата поръчка ще ги поръчаме и ще ги имаме налични, това предполагам ще бъде до няколко седмици. Ще пиша веднага, когато ги получим.

Ако искате може да ми оставяте телефон за връзка и като получа това, което искате ще ви се обаждам веднага.

Поздрави,
    Армс-бг

Място
    София
    Публикации
    376
    Точки (при гласуване)
    11

Здравейте колеги,

колега "droba" имаш ЛС .

колега "Morskia" в момента от тези дънки най - големия размер ми е Xl - 36/32, по принцип имат размери до 4XL, но за съжаление в момента им свършиха, защото им е нов модел и доста бързо се изкупи от такива като нас. Надявам се скоро отново да го имат наличен, ако искате ще пиша отново, когато ги имаме отново наличен.

колега "Killyou" това им е нов продукт и от скоро е на пазара вече. При следващата поръчка ще ги поръчаме и ще ги имаме налични, това предполагам ще бъде до няколко седмици. Ще пиша веднага, когато ги получим.

Ако искате може да ми оставяте телефон за връзка и като получа това, което искате ще ви се обаждам веднага.

Поздрави,
    Армс-бг
    Благодаря за бързия отговор, ще следя сайта, за да не ви ангажирам допълнително със мойте проблеми. Благодаря пак.

Място
    Варна
    Публикации
    1,170
    Блог Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    13

Мерси за отговара! Ще чакам за 4XL - черни ако може или цвят каки ако има също.

Място
    София
    Публикации
    175
    Точки (при гласуване)
    6

Здравей колега,

извинявам се, че се забавих с отговора, нещо съм се пропуснал отговора ви!

В момента имам 4XL в черен цвят от този модел, той е рип-стоп материя по - тъничък е и е подходящ за пролетно-лятно-есенно време, пак е еластичен и е изключително удобен, аз го ползвам и е направо много лек и удобен, не се усеща, че носиш нещо и също много важно за мен е, че съхне много бързо.

От 3XL имам в черен и каки цвят от същия модел и зелен и койот от този модел, който е 97% памук и е по - плътен от предния .

Поздрави,
    Армс-бг

Цитат Мнение на Morskia Преглед на публикациите
    Мерси за отговара! Ще чакам за 4XL - черни ако може или цвят каки ако има също.

Място
    София
    Публикации
    175
    Точки (при гласуване)
    6

Здравейте колеги,

Съвсем скоро очакваме да ни пристигнат ръкавиците на Mechanix .
    Получихме и очакваме още от панталоните и екипировката на Helikon-tex . Очакваме другата седмица да дойде и новия модел ризи с къс ръкав и също черния панталон на Хеликон СФУ рипстоп.
    От Olight вече имаме новия модел M22, който е 950лумена .
    Новото зарядно за батерии на skilhunt, което практически е за всякакви зарядни батерии.
    Също така вече може да си взимате през нас екстремно здравите и водоустойчиви GSM апарати на Sonim и Seals .

Също така искам да ви съобщя, че скоро ще имаме и второ помещение, пак на същия адрес, в което да разположим дрехите, екипировката, обувките и други дреболии, като старото помещение ще го оставим за оръжие, ножове, оптики и др. , както и да освободим място за малка работилничка на оръжие, вече си имаме и ново попълнение в екипа, което ще се занимава с ремонтната дейност и обслужването на клиентите де! Освен на оръжие майстора се занимава и с ремонт на оптически уреди и също така ще имаме възможности за изработване на монтажи! Скоро ще обявим и официална дата на откриване на магазина, на която ще има по - специални цени и ще почерпим!

Ще се радвам на ваши мнения, критики и идея! Нека си бъдем взаимно полезни.

Това е засега, ако се сетя нещо друго ще ви пиша.

Поздрави,
    Армс-бг

Място
    Балчик - Bergen
    Публикации
    2,596
    Точки (при гласуване)
    27

Цитат Мнение на Насов Преглед на публикациите
    Пиши ако вземеш, че все пак ми е доста интересно.
    Взех 9мм от arms.bg. Дупчи и пробива каквото и дам Не стрелям по животни та не ме питай за какво ми е защото не знам но и се радвам като малко дете Име:  bs.gif
Прегледи: 3076
Размер:  13.7 Кб

Място
    Земя
    Публикации
    5,785
    Точки (при гласуване)
    0

И аз съм така, искам я за да дупча с нея, а по животни не стрелям. Все пак има доста лисици и вълци се срещат у гората, та не е лошо да има човек. Точно 9мм обмислям. Ти с какво я помпаш и как? Това може би ме отказа най-вече, но още ми се ще.

Място
    Балчик - Bergen
    Публикации
    2,596
    Точки (при гласуване)
    27

Цитат Мнение на Насов Преглед на публикациите
    И аз съм така, искам я за да дупча с нея, а по животни не стрелям. Все пак има доста лисици и вълци се срещат у гората, та не е лошо да има човек. Точно 9мм обмислям. Ти с какво я помпаш и как? Това може би ме отказа най-вече, но още ми се ще.
    http://arms-bg.com/%D0%B0%D0%BA%D1%8...mp-hatsan.html

Страница 1 от 15 1 2 3 4 5 11 ... ПоследенПоследен

Сходни теми

1. Tactical Tpis от Ruger Arms
    От господин никой във форум Късо нарезно оръжие
    Отговори: 0
    Последно мнение: 18-01-14, 19:25
  2. Руски оръжеен склад
    От _kalata_ във форум Връзки (links) към външни сайтове
    Отговори: 13
    Последно мнение: 14-11-13, 10:45
  3. Tурски автомат ATA ARMS
    От warriord във форум Оръжия за лов и боеприпаси