Обява

Свий

Правила на форум "Продавам"



Уважаеми колеги,


Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Писането на български език на кирилица е задължително. Всички теми и мнения в тях, написани на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение, а авторите им ще бъдат санкционирани за нарушаване на правилата за правопис.

2. Осъществяването на търговска дейност се извършва по следните правила:
Правила на Форум "Търговски Партньори"
Правила на Форум "Търговски отстъпки за членовете на форума"
Във всички други случаи е забранено публикуването на обяви с цел осъществяване на търговска дейност. При опит за такава, темите ще бъдат изтривани, а авторът им ще получи временна или постоянна забрана за посещение в портала.

3.
Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

4.
За случаите на обяви за замени (бартери), обявите следва да се публикуват във форум "Продавам", а авторът трябва да посочи в заглавието "Заменям…" или "Бартер…".

5. Задължителни елементи на всяка обява за продажба:
- телефонен номер за връзка, а по възможност и други средства за контакт (e-mail, skype, icq и др.);
- цена (ако е твърда и не подлежи на договаряне, трябва да се упомене в обявата);
- актуални реални снимки на конкретно предлагания предмет, независимо дали е нов или употребяван (във формат не по-голям от 800х600 пиксела, без рекламни логота)

- населеното място, в което се намира предметът.

6. Темите следва да съдържат обява за продажба само на един предмет или брой артикули, които съставляват един комлект. Когато се касае за автомобили, АТВ или мотоциклети не повече от един брой в съответната тема, цял или на части. Ако се продава екипировка до един комплект (каска, панталон, ръкавици...) Обявите за продажби на гуми и джанти да се свеждат до един комплект за съответния вид превозно средство. При наличие на повече предмети, те следва да бъдат разделени в отделни теми. Разрешава се в темите да се продават повече предмети само в раздел "Гаражни разпродажби". Същият може да се използва за разпродажба на дребни неща, които не е уместно да се разделят на много теми.

7. Участниците, които публикуват обяви за продажби от името на друг човек, трябва изрично да го посочат, както и да напишат дали гарантират за продаваните предмети или само публикуват обявата, без личен ангажимент, с уговорката, че покупката на такъв предмет е с неясен изход за купувача. Непосочването, че се продават чужди предмети, се счита за нарушение, при установяване на което, обявата ще бъде изтрита, а авторът официално предупреден.

8. "Повдигане" или "Ъп" на теми се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. При приключване на сделки, пишете "продаден/а/о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и премествани в подфорум "Архив".

10. Без налични разрешителни документи е забранено предлагането за продажба на вещи, за които се изисква определен вид разрешение от компетентни органи - например огнестрелни оръжия, боеприпаси, акцизни стоки и др. Не се разрешава публикуването на обяви за предлагане и закупуване на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

11. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.

12. Забранява се публикуване на обяви за продажба на МПС или други вещи с наложен запор или други обстоятелства, които пречат на продавача законно да се разпорежда с тях. Такива включват, но не се изчерпват с документи на чуждо име и всякакви "проблеми, не позволяващи прехвърляне" по нормативно установения ред. Съществуващи други тежести върху предлаганата стока (залог, неплатени данъци за минали периоди и подобни) следва да бъдат изрично посочени в обявата.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Продавам", няма да се отчитат от брояча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

Въпроси, свързани с изтрити обяви, може да се задават тук: Защо ми е изтрита темата?

За контакти с модераторите на форум "Продавам", ползвайте лични съобщения
до: Plamen Alexandrov, silverfox, STROILи Malkiya Rumba.

Пожелаваме Ви успешни сделки!

Вижте повече
Вижте по-малко

Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

    Първоначално публикуван от arms-bg Преглед на мнение
    Тук искам да ви покажа малко снимки от магазина ни...
    Айде сега и във Варна
    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

    Коментар


    • #32
      От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

      Здравейте колеги,

      искам да ви уведомя за някои нови стоки, които получихме!

      Имаме нова доставка от екипировката на Хеликон, като получихме къси панталони от модела ACU - тук пускам линк към модела в камогром разцветка, но от същия модел в момента имаме цвят каки и зелен, които са 100% памук и черен и камогром, които са комбинация 60%памук / 40% полиестър. - Къси панталони . Цените на едноцветните къси панталони са по 49лв.

      Получихме от няколко ножа от Bark River, като по - интересно е модела Bark River Bravo 1.5 ! Стомана А2, дължина на острието 14.7см, с две разновидности на ръкохватките, класически черна и зелена канвас микарта. Цените съответно са има 440 и 460лв. Ето и линк към модела

      Ново зареждане имаме и от ножовете на Kizlyar Supreme ,като скоро ще имаме още нови модели и фолдъри също!

      Ново зареждане от фенерите на Olight, Skillhunt и Supbeam, както и Limintop ! Наистина хосето се старае да имаме всичко ново при нас! Новият модел M22 на Olight е наистина супер, свети страхотно, добре се оперира с него!

      Ново зареждане и от фенерите на Fenix, като има доста интересни нови неща, за съжаление които няма как да ги качим в момента в сайта, но имат два нови модела фарове за колела BT20 и BT10, както и зарядният им нов модел RC40 !

      Сигурно има и други нови неща, за които в момента не се сеща, но ще пиша отново!
      Както всички знаете ползвате отстъпка при пазаруване от нашия магазин като членове на форума!

      Поздрави,
      Армс-бг

      Коментар


      • #33
        От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

        Здравей колега,
        каква е отстъпката на чантите Maxpedition, че мисля да мина да си харесам някоя?
        Благодаря предварително!
        http://www.nakladkibg.com
        накладки, спирачни дискове, съединители

        088 8613380

        Коментар


        • #34
          От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

          Здравей колега,

          отстъпката е между 5-10% . За съжаление на тях няма как да правим по - голяма!

          Поздрави,
          Армс-бг

          Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
          Здравей колега,
          каква е отстъпката на чантите Maxpedition, че мисля да мина да си харесам някоя?
          Благодаря предварително!

          Коментар


          • #35
            От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

            Здравейте, интересувам се от въздушен пистолет Crosman 2240. Имате ли го и каква цена ще ми предложите, като към, него ще поръчам и консумативи(CO2 бутилки и чашки).
            Как става закупуването и изпращането?
            Благодаря предварително.
            Land Rover Range Rover 2,5 DT
            Land Rover Discovery 200 TDI
            BMW F650ST - RIP
            "Совите не са това което са"

            Коментар


            • #36
              От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

              Здравейте колеги,

              ето какво ново има при нас!

              Направихме ново зареждане от ножовете на LionSteel. Новите моделчета са Big Opera с G10 ръкохватка с черни и зелени чирени. Също отново заредихме от M3, наистина страхотен нож, сега вече имаме варианта с дървени чирени и кожена кания.

              Също така вече са качени моделите на ръкавиците на Mechanix в нашият сайт!

              Поздрави,
              Армс-бг

              Коментар


              • #37
                От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

                Какво стана с моята катана.
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • #38
                  От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

                  Здравей колега,

                  имаш ЛС.

                  Поздрави,
                  Армс-бг

                  Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                  Какво стана с моята катана.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

                    Здравейте колеги,

                    искам да ви уведомя за някои нови неща в нашият магазин.

                    Получихме нова доставка от Maxpedition - ето какво ново и в нашият сайт! .
                    Имаме и от тези пачове, но са малко! Цената им е 12лв, но за вас на 10лв!


                    Някои нови моделчета на Bark River !


                    Имаме и нови дрехи на Helikon-tex - къси панталони и др.

                    Имаме и малко паракорд-а, Американска тип 550, седем нишки и сертификат армейския стандарт MIL-C-5040.
                    Цената за вас е 1лв за 1 метър.

                    Това са цветовете, които имаме в момента

                    Поздрави,
                    Армс-бг

                    Коментар


                    • #40
                      От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

                      На всички добра вечер......искам да добавя....пазарил съм от електронния Ви магазин, а сега като видях на снимките, вътре, направо имах чувствата че съм Али Баба в пещерата на разбойниците....жена ми на няколко пъти ми напомня да си затворя ченето.......
                      До всички които имат някакви колебания...гот е да пазариш от тези пичове.....купил съм си три ножа и един черен панталон на Хеликон текс и мисля да продължавам да купувам.....няма ли следващият ви магазин да е по-близо до Шумен...??????
                      LZ3YG

                      Коментар


                      • #41
                        От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

                        Здравейте колеги,

                        да ви съобщя за някои нови неща при нас.

                        Няколко нови модела на Benchmade имаме - 300SN , 890 Torrent и едно моделче на Lone Wolf Landslide с и без серетация.

                        В момента имам само 1 модел на Hogue EX-01, но скоро ще имам и други.

                        Новите модели от Kizlyar Supreme също вече са качени в нашият сайт!

                        Заредихме и малко точила на Gatco.

                        Живи и здрави съвсем скоро очакваме и доставката от DMT. *DRINK*

                        Качени са в сайта и новите модели на фенерите Olight, Lumintop и Supbeam.

                        Съща така имаме доста интересни продукти за първа помощ.

                        Поздрави,
                        Армс-бг

                        Коментар


                        • #42
                          От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

                          Здравейте колеги,

                          тук искам да ви представя някои нови неща при нас!

                          Получихме нова доставка от ножовете на Pohl Force.

                          Интересно и ново са двете лимитирани от 999броя версии на Hornet XL - outdoor and survival . Това е реално първия модел, с който е започнал производството си на ножове Дитмър Пол под името Pohl Force.
                          Излезе и вече е при нас и модела November One, един наистина страхотен модел, стомана Niolox и оптимални размери на острие и дръжка, поне според мен, произведен от LionSteel с вече известната си прецизност. Отново са две версии survival and outdoor .


                          Получихме и ново зареждане от ножовете и мечовете на Boker !

                          Вече са качени и в сайта новите модели на Fenix, като отново искам да наблегна на моделите за колело BT10 и BT20, иновативни, здрави и много добре изработени. Също така са интересни зарядните модели на фенерите RC15 и Rc40.

                          Оставен за продаване ни е един много интересен нож съвместна работа между Buck и Strider - става въпрос за модела 890TX . Повечко инфо има в линка или ако се свържете с нас.
                          Оставен за продаване е един много интересен модел на Jet Beam, фенера на практика е почти нов, не използван.

                          Поздрави,
                          Армс-бг

                          Коментар


                          • #43
                            От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

                            Здравейте колеги,

                            тук искам да Ви съобщя, че получихме нова стока от Helikon-tex, като има някои нови неща, които поне според мен са доста интересни:

                            Първо да кажа, че отново имат налични панталоните SFU в зелен цвят и сега имаме от всички размери!

                            Пуснаха вече и два нови продукта, които поне аз лично очаквах с нетърпение:
                            1. Къси панталони от Urban Tactical Line в черен и каки цвят, скоро ще ги имат и в зелен и койот.
                            2. Сега още не му е сезона, но получихме и най - новото яке на Хеликон - Level 7 . Моделът е за по - студено време, произведено е с най - новите и модерни технологии и материали. Използва изолационния материал произвеждан от Американската фирма Climashield, което се ползва от фирми като North Face и много други известни и изключително качествени производители, както и досега циповете са YKK, Teflon DuPont и още. При първото му обличане мога да кажа, че топлината, която генерира се усеща на мига. Имаме налични всички размери от следните цветове: Alpha Green ; Black и Coyote
                            За първите желаещи ще има преференциални цени!

                            Поздрави,
                            Армс-бг

                            Коментар


                            • #44
                              От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

                              Здравейте колеги,

                              искам да ви съобщя, че в момента тече промоция за всички от форума на ръкавиците на Mechanix - 15% отстъпка!


                              В момента има и доста сериозна промоция на два модела на Led Lenser - става въпрос за X21 и X21R ! Също така получихме нова тяхна стока и има доста интересни нови модели!

                              Имаме ново зареждане от фенерите на Olight и Supbeam!

                              Нещо поне за мен доста интересно започнахме да предлагаме, аз лично го изпробвах този уикенд и съм неочаквано доволен, става въпрос за компактните хамаци на немската фирма производител La Siesta , за хората, които си падат по планинарство, спане на открито и пътешествия, определено мога да кажа, че продуктите изглежда много качествени и първият им тест от моя страна мина доста успешно!
                              Това им е техният официален сайт, в България мисля, че може да се намерят всичко модели, това може да стане и през нашата фирма!
                              Не забравяйте за отстъпките за всички членове на форума!


                              Поздрави,
                              Армс-бг

                              Коментар


                              • #45
                                От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

                                Здравейте колеги,

                                тук искам да Ви кажа какво ново има при нас:

                                Получихме стока от LionSteel. В нея получихме от новия модел на фирмата SR-2, това е умалената версия на SR-1, отново го има наличен с различни ръкохватки - титан, алуминий в различни цветове, стомана Sleipner при всички версии. Ножа е отново безупречно изработен, размера е изключително подходящ за EDC нож, поне според мен!
                                През LionSteel поръчваме и ножовете на Knife Research, това е защото отново са правени в завода на LionSteel, всъщност дизайна на SR-1 е на "Molletta", който е и дизайнер в Knife Research. Ножовете са наистина превъзходни, в техния клас за мен са може би едни от най - добрите, изработка, размери, здравина, краен резултат - чудни!!!

                                Също така получихме и новия модел на Pohl Force - Mike One във версията Survival с Outdoor !!! Отново направени в сътрудничество с LionSteel, перфектна изработка, най - после поне според мен г-н Пол изкара нож с типични и най - добри според мен размери за ЕДЦ нож.

                                Качена е сайта ни вече и паракорд-а, който предлагаме. Цената за форума е 1лв за 1м.

                                А това според мен е в момента е първенеца в този клас фенери SupBeam K40 - особено цена - качество - мощност !!!
                                Не забравяйте, че към всички продукти ползвате отстъпки, като членове на форума!

                                Поздрави и хубав ден!
                                Армс-бг

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X