Обява

Свий

Правила на форум "Продавам"



Уважаеми колеги,


Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Писането на български език на кирилица е задължително. Всички теми и мнения в тях, написани на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение, а авторите им ще бъдат санкционирани за нарушаване на правилата за правопис.

2. Осъществяването на търговска дейност се извършва по следните правила:
Правила на Форум "Търговски Партньори"
Правила на Форум "Търговски отстъпки за членовете на форума"
Във всички други случаи е забранено публикуването на обяви с цел осъществяване на търговска дейност. При опит за такава, темите ще бъдат изтривани, а авторът им ще получи временна или постоянна забрана за посещение в портала.

3.
Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

4.
За случаите на обяви за замени (бартери), обявите следва да се публикуват във форум "Продавам", а авторът трябва да посочи в заглавието "Заменям…" или "Бартер…".

5. Задължителни елементи на всяка обява за продажба:
- телефонен номер за връзка, а по възможност и други средства за контакт (e-mail, skype, icq и др.);
- цена (ако е твърда и не подлежи на договаряне, трябва да се упомене в обявата);
- актуални реални снимки на конкретно предлагания предмет, независимо дали е нов или употребяван (във формат не по-голям от 800х600 пиксела, без рекламни логота)

- населеното място, в което се намира предметът.

6. Темите следва да съдържат обява за продажба само на един предмет или брой артикули, които съставляват един комлект. Когато се касае за автомобили, АТВ или мотоциклети не повече от един брой в съответната тема, цял или на части. Ако се продава екипировка до един комплект (каска, панталон, ръкавици...) Обявите за продажби на гуми и джанти да се свеждат до един комплект за съответния вид превозно средство. При наличие на повече предмети, те следва да бъдат разделени в отделни теми. Разрешава се в темите да се продават повече предмети само в раздел "Гаражни разпродажби". Същият може да се използва за разпродажба на дребни неща, които не е уместно да се разделят на много теми.

7. Участниците, които публикуват обяви за продажби от името на друг човек, трябва изрично да го посочат, както и да напишат дали гарантират за продаваните предмети или само публикуват обявата, без личен ангажимент, с уговорката, че покупката на такъв предмет е с неясен изход за купувача. Непосочването, че се продават чужди предмети, се счита за нарушение, при установяване на което, обявата ще бъде изтрита, а авторът официално предупреден.

8. "Повдигане" или "Ъп" на теми се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. При приключване на сделки, пишете "продаден/а/о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и премествани в подфорум "Архив".

10. Без налични разрешителни документи е забранено предлагането за продажба на вещи, за които се изисква определен вид разрешение от компетентни органи - например огнестрелни оръжия, боеприпаси, акцизни стоки и др. Не се разрешава публикуването на обяви за предлагане и закупуване на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

11. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.

12. Забранява се публикуване на обяви за продажба на МПС или други вещи с наложен запор или други обстоятелства, които пречат на продавача законно да се разпорежда с тях. Такива включват, но не се изчерпват с документи на чуждо име и всякакви "проблеми, не позволяващи прехвърляне" по нормативно установения ред. Съществуващи други тежести върху предлаганата стока (залог, неплатени данъци за минали периоди и подобни) следва да бъдат изрично посочени в обявата.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Продавам", няма да се отчитат от брояча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

Въпроси, свързани с изтрити обяви, може да се задават тук: Защо ми е изтрита темата?

За контакти с модераторите на форум "Продавам", ползвайте лични съобщения
до: Plamen Alexandrov, silverfox, STROILи Malkiya Rumba.

Пожелаваме Ви успешни сделки!

Вижте повече
Вижте по-малко

Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

    Здравей колега,

    извинявам се, че се забавих с отговора, нещо съм се пропуснал отговора ви!

    В момента имам 4XL в черен цвят от този модел, той е рип-стоп материя по - тъничък е и е подходящ за пролетно-лятно-есенно време, пак е еластичен и е изключително удобен, аз го ползвам и е направо много лек и удобен, не се усеща, че носиш нещо и също много важно за мен е, че съхне много бързо.

    От 3XL имам в черен и каки цвят от същия модел и зелен и койот от този модел, който е 97% памук и е по - плътен от предния .

    Поздрави,
    Армс-бг


    Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
    Мерси за отговара! Ще чакам за 4XL - черни ако може или цвят каки ако има също.

    Коментар


    • #17
      От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

      Здравейте колеги,

      Съвсем скоро очакваме да ни пристигнат ръкавиците на Mechanix .
      Получихме и очакваме още от панталоните и екипировката на Helikon-tex . Очакваме другата седмица да дойде и новия модел ризи с къс ръкав и също черния панталон на Хеликон СФУ рипстоп.
      От Olight вече имаме новия модел M22, който е 950лумена .
      Новото зарядно за батерии на skilhunt, което практически е за всякакви зарядни батерии.
      Също така вече може да си взимате през нас екстремно здравите и водоустойчиви GSM апарати на Sonim и Seals .

      Също така искам да ви съобщя, че скоро ще имаме и второ помещение, пак на същия адрес, в което да разположим дрехите, екипировката, обувките и други дреболии, като старото помещение ще го оставим за оръжие, ножове, оптики и др. , както и да освободим място за малка работилничка на оръжие, вече си имаме и ново попълнение в екипа, което ще се занимава с ремонтната дейност и обслужването на клиентите де! Освен на оръжие майстора се занимава и с ремонт на оптически уреди и също така ще имаме възможности за изработване на монтажи! Скоро ще обявим и официална дата на откриване на магазина, на която ще има по - специални цени и ще почерпим!

      Ще се радвам на ваши мнения, критики и идея! Нека си бъдем взаимно полезни.

      Това е засега, ако се сетя нещо друго ще ви пиша.

      Поздрави,
      Армс-бг

      Коментар


      • #18
        От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

        Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
        Пиши ако вземеш, че все пак ми е доста интересно.
        Взех 9мм от arms.bg. Дупчи и пробива каквото и дам Не стрелям по животни та не ме питай за какво ми е защото не знам но и се радвам като малко дете Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bs.gif
Прегледи:5
Размер:13.7 КБ
ID:5468612
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • #19
          От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

          И аз съм така, искам я за да дупча с нея, а по животни не стрелям. Все пак има доста лисици и вълци се срещат у гората, та не е лошо да има човек. Точно 9мм обмислям. Ти с какво я помпаш и как? Това може би ме отказа най-вече, но още ми се ще.

          Коментар


          • #20
            От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

            Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
            И аз съм така, искам я за да дупча с нея, а по животни не стрелям. Все пак има доста лисици и вълци се срещат у гората, та не е лошо да има човек. Точно 9мм обмислям. Ти с какво я помпаш и как? Това може би ме отказа най-вече, но още ми се ще.
            http://arms-bg.com/%D0%B0%D0%BA%D1%8...mp-hatsan.html
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • #21
              От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

              Даам, това ми предложиха и на мен в магазина. Демек става и ти лично си доволен? 6 изстрела с едно помпане, нали така?

              Коментар


              • #22
                От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

                Доста над 6 изстрела. Първите 4 са адски силни.
                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                Коментар


                • #23
                  От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

                  Здравейте колеги,

                  искам тук да ви представя някои нови продукти и нови зареждания!

                  Новия магазин е подреден вече, имаме си още довършителни работи, но като цяло си работим вече и в двата магазина, скоро ще пуснем и снимки на новото и старото (което вече е почти непознаваемо ;D ) помещение. Така, че заповядайте хора, да го видите, официално си има отстъпки за всички вас, мислим да направим и едно официално откриване, но ще остане след празниците!

                  Получихме нова стока на Helikon-tex , като вече имаме налични ризите дефендер с къс ръкав.

                  Също така вкарахме наколенки и налакътници на Американската фирма Alta, продуктите наистина изглеждат много качествено направени, както и според нас са доста удобни. Ще се радвам да ги видите и да споделите и вашите мнения и надявам се скоро опит.

                  Да ви представя и хидратационите системи на Израелския производител Source. Засега имаме тези два продукта, но искахме да ги видим, харесаха ни доста и вече получихме сведения от наши клиенти, че ги ползват и са изключително доволни, така че скоро ще вкараме и други интересни техни продукти.

                  Заредихме отново от точилата на Gatco. Имаме и нови неща, които все още не са качени в сайта, така че ако ви интересува нещо може да попитате.

                  Идва (дойде вече) сезона на преходите, планинарството и екскурзиите по България и света, та отново сме заредили от филтрите за пречистване на вода на швейцарската фирма Katadyn , както и от продуктите на Optimus и Trek'n eat, като и трите фирми са под една шапка, и всичките им продукти са изключително добри.

                  Също така получихме и оптики, бинокли и монокли на немската фирма Luger.

                  Мисля, че това е засега, като има нещо ново ще ви уведомявам своевременно!
                  Пожелавам хубава събота и неделя.

                  Поздрави,
                  Армс-бг

                  Коментар


                  • #24
                    От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

                    Здравейте колеги,

                    както ви обещах съобщавам, че ръкавиците на Mechanix вече са при нас в магазина.
                    За момента нямаме да имаме възможност да ги качим в нашият сайт, защото се опитваме малко да го подновим и да бъде по - функционален, така че ще ви пускам линкове към моделите, които имаме от официалния сайт на производителя и ще ви напиша и цените, като имайте в предвид, че имате 10% отстъпка, дори малко повече.

                    http://www.mechanix.com/the-original-glove - от този модел имаме чисто черното и койот от цветовете - цена 55лв.

                    http://www.mechanix.com/fastfit-glove - от този модел само в черно - цена 33лв.

                    http://www.mechanix.com/m-pact-glove - от този модел само в черно - цена 78лв.

                    http://www.mechanix.com/the-original-vent-glove - само в черно - цена 55лв.

                    http://www.mechanix.com/m-pact-fingerless - цена 62лв.

                    Това имаме в момента, това са цените без отстъпката за вас.
                    Също така, ако някой иска нещо друго, като цвят или модел няма проблем при следващи поръчки да ви го поръчаме.

                    Ако имате въпроси съм на разположение.

                    Поздрави,
                    Армс-бг

                    Коментар


                    • #25
                      От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

                      Oт този модел XXL-Reg. имате ли ?

                      http://arms-bg.com/%D1%82%D0%B0%D0%B...top-olive.html
                      ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                      WJ 4.7

                      Коментар


                      • #26
                        От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

                        Stank, много съм доволен от този модел.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

                          Здравей колега,

                          точно от това зелено нямам нищо в момента, защото им се изчерпа на поляците и в момента и на мен ми се изчерпа, но имам ето от този зелен цвят на SFU модела
                          От Него имам големи размери - XXL/R.

                          Поздрави,
                          Армс-бг

                          Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
                          Oт този модел XXL-Reg. имате ли ?

                          http://arms-bg.com/%D1%82%D0%B0%D0%B...top-olive.html

                          Коментар


                          • #28
                            От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

                            А от модела който ми харесва какви цветове имате в тоя размер ?
                            ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                            WJ 4.7

                            Коментар


                            • #29
                              От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

                              От този модел имаме в размер XXL, както написах вече от другия зелен нюанс, черен, койот, бежов и камуфлажен - Камогром (мултикам).

                              Поздрави,
                              Армс-бг

                              Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
                              А от модела който ми харесва какви цветове имате в тоя размер ?

                              Коментар


                              • #30
                                От: Оръжеен магазин Arms-bg.com (Армс-бг ООД)

                                Здравейте колеги,

                                надявам се играта в Чехия да е минала чудно за всички участници!

                                Тук искам да ви покажа малко снимки от магазина ни, който вече е на две помещения, както може би вече знаете, едното е за екипировка, а старото си остава за оръжията, ножовете, арбалети и лъкове! Надявам се скоро да станат готови лепенките за витрините на двете помещения за да може да се познават по - лесно.

                                Това е старото помещение, сега изглежда по този начин.









                                Това е новото помещение:













                                Ще се радваме ако имате възможност да минете и да ни посетите!

                                По случай новооткритото помещение ще се постараем да останете по - доволни от отстъпките, които правим за вас до края на месец Май!

                                Поздрави,
                                Армс-бг

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X