Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СЪЖИВЯВАНЕТО НА ВЕТЕРАНА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: СЪЖИВЯВАНЕТО НА ВЕТЕРАНА

    Полиамида не е ли трърд, което ме навежда на мисълта че не е поджодящ.
    Газ 69 2.4i
    Густо майна, пътят свърши !!!
    GSM: О895 7О6О59

    Коментар


    • #62
      От: СЪЖИВЯВАНЕТО НА ВЕТЕРАНА

      Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
      Правили сме от няколко вида матерял /полимид бял, жълт, полиуретан червен/ на самураи главно. С червения е най добре като че ли но най трудно го обработват стругарите щото е малко по мек и се влачи, като го извади от камерата на фризера и на втория тампон пак омеква. Но правилно си се насочил, ако има шанс сложи и мерцедесова маслена втулка в ухото.
      Как е сега силата на двигателя?
      Ще правя и нови болтове на 18мм.че моите така са износени на елипса, а до двигателя незнам дали е внушение или не но ми се струва че тегли по добре на черния път . Какви сса тези маслени втулки ?

      Коментар


      • #63
        От: СЪЖИВЯВАНЕТО НА ВЕТЕРАНА

        Ето ги и новите люлки с по дебелите болтове и отвори за гресиране Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130712112.jpg
Прегледи:1
Размер:145.0 КБ
ID:5501988Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130712113.jpg
Прегледи:1
Размер:109.3 КБ
ID:5501989Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130712114.jpg
Прегледи:1
Размер:134.5 КБ
ID:5501990Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130712115.jpg
Прегледи:1
Размер:135.5 КБ
ID:5501991 чакам маистора да ми направи и втулките да видим какъв ще е ефекта ако има де

        Коментар


        • #64
          От: СЪЖИВЯВАНЕТО НА ВЕТЕРАНА

          Втулките са на колата и първото ми впечетление е добро държание на черно то само по такова ходи де и малко по малко наклоняване на страничен наклонНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04785.JPG
Прегледи:1
Размер:131.0 КБ
ID:5507413Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04786.JPG
Прегледи:1
Размер:134.7 КБ
ID:5507414Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04787.JPG
Прегледи:1
Размер:133.3 КБ
ID:5507415Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04788.JPG
Прегледи:1
Размер:132.0 КБ
ID:5507416Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04789.JPG
Прегледи:1
Размер:131.1 КБ
ID:5507417Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04790.JPG
Прегледи:1
Размер:130.7 КБ
ID:5507418

          Коментар


          • #65
            От: СЪЖИВЯВАНЕТО НА ВЕТЕРАНА

            Чуден става с толкоз мерак,ще му се радват и внуците.
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • #66
              От: СЪЖИВЯВАНЕТО НА ВЕТЕРАНА

              Ама се захванах с друга по сожна поне за мене работа слагането на хидравлика. Реших да е с разпределител и цилиндър а не със секторна кутия от BMW дано не сам збъркал но вече почти цялата заготовка е на лице и се надявам до седмица да е готова и изпробвана

              Коментар


              • #67
                От: СЪЖИВЯВАНЕТО НА ВЕТЕРАНА

                От какво са тампоните ? Правени ли са или са купешки ?
                Газ 69 2.4i
                Густо майна, пътят свърши !!!
                GSM: О895 7О6О59

                Коментар


                • #68
                  От: СЪЖИВЯВАНЕТО НА ВЕТЕРАНА

                  Правени са на струг. Взех полиемид с отвор 18мм дебилина 50мм. Новите болтове с гресиорките са правени по полиемида. Един метар взех и ми останаха около 20 см

                  Коментар


                  • #69
                    От: СЪЖИВЯВАНЕТО НА ВЕТЕРАНА

                    Това са част от подготовкта за хидравликата.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04791.jpg
Прегледи:1
Размер:174.0 КБ
ID:5507660 Смятам да я направя с верига и за целта сам направил зъбно колелоНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04794.jpg
Прегледи:1
Размер:193.4 КБ
ID:5507661което ще се закрепо на пръта на сектора а на тази магояНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04792.jpg
Прегледи:1
Размер:153.0 КБ
ID:5507662ще е закрепен разпределителя с другото зъбно колело подготвил сам и помпота и казанчето само да изработим стоиката за помпата и преминавам към слагане

                    Коментар


                    • #70
                      От: СЪЖИВЯВАНЕТО НА ВЕТЕРАНА

                      Колега тоя полеамид не е ли много твърд?

                      Коментар


                      • #71
                        От: СЪЖИВЯВАНЕТО НА ВЕТЕРАНА

                        Няма ли да е по лесно с кутия от БМВ?
                        Случайни хора УАЗ не карат

                        Коментар


                        • #72
                          От: СЪЖИВЯВАНЕТО НА ВЕТЕРАНА

                          Полиамидът освен, че е твърд и джипът няма да има никакви ходове и ще суче ресьорите, също така и се раздува. От влагата си увеличава обема и няма вадене! Това го пиша от личен опит. Когато правите втулки от полиамид винаги оставяйте големи допуски.
                          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                          Коментар


                          • #73
                            От: СЪЖИВЯВАНЕТО НА ВЕТЕРАНА

                            Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                            Полиамидът освен, че е твърд и джипът няма да има никакви ходове и ще суче ресьорите, също така и се раздува. От влагата си увеличава обема и няма вадене! Това го пиша от личен опит. Когато правите втулки от полиамид винаги оставяйте големи допуски.
                            Благодаия за савета колега сега стягаме още един и ще ги оставим по свободни, а аз до сега нямам ядове но редовно ги гресирам

                            Коментар


                            • #74
                              От: СЪЖИВЯВАНЕТО НА ВЕТЕРАНА

                              Незнам дали ще е по лесно сектор от BMW но тук имам етусиясти които обичат да им е трудно и да правят проби на чужди машини

                              Коментар


                              • #75
                                От: СЪЖИВЯВАНЕТО НА ВЕТЕРАНА

                                Да повдигна малко темата, аз пак се захващам с уаза.
                                Имах нужда от друго шаси и тъй като не намерх само шаси взех оборудвано такова, с двигател, мостове и раздатка.
                                Хубавото в случея е че колегата от който взех шасито е монтирал сектор от така че вече ще имам хидравлика.
                                Но ми предстои много работа преди да и се порадвам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X