Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Домашен или Заводски (магазински) туниг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

    Преди малко, съвсем случайно попаднах на тия китайчета-симпатяги. Не съм видял цените им, но със сигурност ще са по-ниски от оригиналните. А и точно тези части няма нужда да са оргинални и мнооо здрави . Та, който иска и има нужда :

    http://oyacarbon.en.made-in-china.co...ct-list-1.html
    ------------------

    ... когда кто то тупой, это навсегда !

    Коментар


    • #92
      От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

      Незнам дали тука му е мястото но да се похваля - днеска ми изпадна някакъв дигитален часовник а аз отдавна си търсех нещо такова за мотора за да мога да си гледам по всяко време докато карам как се движи времето! Та вече мястото на часовника е това:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160412_204007.jpg
Прегледи:1
Размер:65.4 КБ
ID:5710589

      Съмнявам се във водоустойчивостта на часовника затова е на сушина под ветробрана и има опция да се сваля при миене и за смяна на батерията. Показва освен часа още и ден, дата, месец има и още някаква опция дето още не съм я разбрал каква е. Търкаляше се в гаража на един приятел и той като видя че ми хвана окото ми го подари. Моята работа после беше да му изработя стойка от няколко ламаринки и двойно лепещо.
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • #93
        От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

        Много полезна глезотия

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$(KGrHqQOKo8FI!E,zgP8BSFoihNpK!~~60_35.JPG
Прегледи:1
Размер:14.9 КБ
ID:5710606
        Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

        Коментар


        • #94
          От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

          Драго това, за да не изпада жената по завоите ли е?

          Коментар


          • #95
            От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

            Малко ролки от полиуретан. Проверено е че носят на мариз! Че в Сузуки са по 22лв бройката само за гумената ролка и реших да се правя на изобретателен. Е оказа се че водата са я открили и пробвали вече,та се навих и направих известно количество...хахахаха
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12798873_10207812016725875_3972721761878010517_n.jpg
Прегледи:1
Размер:75.1 КБ
ID:5713660Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12800299_10207812016925880_5717152212127861333_n.jpg
Прегледи:1
Размер:57.3 КБ
ID:5713662
            Ако все още не сте намерили своята половинка...започнете с четвъртинка!

            Коментар


            • #96
              От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

              Ааааа...... това за какво е?
              Като плъзгач на веригата ли е?
              Honda Transalp XL600v PD06 1993 - откраднат в Лондон.
              Honda Varadero XL1000 SD03 2011

              Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

              Коментар


              • #97
                От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

                При по-новите ДРи тази ролка къса рамата и се препоръчва да се маха. Особено горната не върши никаква работа. И от долната не се сещам да има полза.

                Коментар


                • #98
                  От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

                  Колеги някой монтирал ли е афтър маркет "shift indicator" ?Някакви препоръки за марка модел?

                  Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

                  Коментар


                  • #99
                    От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

                    Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                    При по-новите ДРи тази ролка къса рамата и се препоръчва да се маха. Особено горната не върши никаква работа. И от долната не се сещам да има полза.
                    И двете ролки действат като успокоител на веригата когато е отпусната от долу при разтоварено окачване , и когато е отпусната от горе при натоварено до край окачване. Та вършат много работа , най-вече при скок.
                    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                    Коментар


                    • От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

                      Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
                      Драго това, за да не изпада жената по завоите ли е?
                      Абсолютно и като биеш спирачки или даваш газ пак не мърда , но и каската не се пързаля като си я сложиш когато паркираш някъде и не я гледаш как се търкаля като топка по улицата, багаж също си стои стабилно.
                      Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                      Коментар


                      • От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

                        Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
                        Колеги някой монтирал ли е афтър маркет "shift indicator" ?Някакви препоръки за марка модел?

                        Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
                        И аз искам, но мисля че са индивидуални за марката.Аз съм с 6 скорости и търся седма редовно

                        Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          И аз искам, но мисля че са индивидуални за марката.Аз съм с 6 скорости и търся седма редовно
                          Разучих как стоят нещата,в общи линии са три вида:такива за конкретен модел(не стават за друг,заводски),такива следящи сигнала от оборотомера,километража и сензора на свободна,програмират се според мотора.Втория вариант имам марков(Acumen dg-8 ) ама за монтирането му трябва да разхвърля цялата ел.инсталация та нещо не съм се наканил,глася го за една R6-чка.Третия вариант май ще поръчам за мен-универсални,стават за всякакви
                          мотори.Взимат сигнал от датчика за свободна,монтира се един магнит на лостчето за скоростите,а срещу него датчик:приличат на тия вашите за сот-а дето ги слагате по вратите.Като местиш нагоре-надолу скоростите
                          магнита минава покрай сензора и устройството брои предавките.Разгледах монтирано на един Cbr 600 простичко е за монтаж и изглежда надеждно Като монтирам ще снимам кое как.

                          Коментар


                          • От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

                            Откъде и за колко може да се купи такова универсално?
                            "Do not correct a fool, for he will hate you;
                            Correct a wise man, for he will appreciate you."

                            Коментар


                            • От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

                              Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                              Откъде и за колко може да се купи такова универсално?
                              Ebay.uk аз от там влача всичко😃 може и.de където дойде...."Universal Digital Red LED Gear Indicator Motorcycle Display Shift Lever Sensor" копирай това и виж какво излиза към 10 паунда са ...

                              Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

                              Коментар


                              • От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

                                Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
                                Ebay.uk аз от там влача всичко може и.de където дойде...."Universal Digital Red LED Gear Indicator Motorcycle Display Shift Lever Sensor" копирай това и виж какво излиза към 10 паунда са ...

                                Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
                                Леле, без пари са направо! Благодаря! Сега ще подгоня един приятел да ми търси!

                                П.П. Поръчах вече!
                                Последно редактирано от sl.daskalov; 05-05-16, 21:48.
                                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X