Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов лимузин за президент Путин.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нов лимузин за президент Путин.

    Моето мнение е, че това е бледо, ама много бледо подобие на лимузина за президент. Тези 315 к.с. стигат за чистачките обаче за друго е много зле. Само аз ли чувах като се преминаваше през дупки? Баща ми навремето караше с "Чайка" един началник и направо ми се изсмя , като му показах видеото. А "момченцето", което обясняваше - за него просто нямам думи. и аз бих си налял, ама не пия!
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • #17
      От: Нов лимузин за президент Путин.

      Ах, защо няма Нобелова награда за дизайн!
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • #18
        От: Нов лимузин за президент Путин.

        Вени, да знаеш, че хич ме няма по шпакловането и не ще съумея да ти помогна да отстраниме щетите по тавана.Но пък може да поканим Ясен.Бе подозирам, че ще се изненадаш от възрастта ми.
        сега се започва едно изразително гледане в монитора...
        Е са стана интрига.
        Наздраве на всички!Да са живи братушките да ни радват още дълго с такива несъвършени и чаровни возила.
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • #19
          От: Нов лимузин за президент Путин.

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          ...По-добре да бяха възприели традиционния в Русия подход - старото купе и оборудване с нов силов агрегат.
          И купето си е старото и силовият агрегат - също. Та не остава много поле за творчество, освен въпросните нови екстрички в олд фешън стил.
          Този подход, дето го описваш, може да мине за "Москвич-стайл".
          Тук са приложили "Лада-стайл" - нови фарове, нови стопове, още някоя друга лайстна по вратите и пораздут силовият агрегат (Лада отпреди "Зубилата" де).
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #20
            От: Нов лимузин за президент Путин.

            Абе като говорите за "броневичките" на ваш'ествата и техните двигатели...днес от телевизионния екран чух някой да казва че догановата имала 57л/100км разход бензин, що за бензинояд отглежда НСО-то
            П.П. модераторското съсловие може и да премести питането ми към друга тема ако прецени....
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #21
              От: Нов лимузин за президент Путин.

              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
              ....някой да казва че догановата имала 57л/100км разход бензин.....
              Мен пък ме информираха, че една служебна баничарка Ситроен Ц15, редовно давала 15/100 дизел
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #22
                От: Нов лимузин за президент Путин.

                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                Абе като говорите за "броневичките" на ваш'ествата и техните двигатели...днес от телевизионния екран чух някой да казва че догановата имала 57л/100км разход бензин, що за бензинояд отглежда НСО-то
                П.П. модераторското съсловие може и да премести питането ми към друга тема ако прецени....
                При тия коли разхода им е най малкия проблем. Скъпото е бронята която старее . А и няма начин да не харчат особено ако е сериен автомобил който в последствие е брониран тогава е мътна и кървава с трансмисията и ходовата част .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #23
                  От: Нов лимузин за президент Путин.

                  Старите представителни Зилове имат аристократично излъчване. Това е почти същото като дизайн, но дребни детайли-решетка, фарове, таблото, го правят да изглежда като индийска лимузина. Предните фарове изглеждат така, все едно е счупено оригиналното стъкло и е изрязан и лепнат обикновен джам...сигурно идеята е да изглежда съвременно, но се е получило евтино и гадно.
                  Животът е харизан кон според мен...

                  Теди

                  Коментар


                  • #24
                    От: Нов лимузин за президент Путин.

                    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                    Абе като говорите за "броневичките" на ваш'ествата и техните двигатели...днес от телевизионния екран чух някой да казва че догановата имала 57л/100км разход бензин, що за бензинояд отглежда НСО-то
                    П.П. модераторското съсловие може и да премести питането ми към друга тема ако прецени....
                    А-бе, тия нали се изцепиха, че охраната на Доган струвала два милиона и половина - сега трябва някакси да ги обяснят тези седем хиляди на ден Чудното не е, че са казали шейсет литра, ми че не са казали сто и шейсет...
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Нов лимузин за президент Путин.

                      Защо плювате руското?Имитацията на дърво на таблото и при Мерцедес е гадна и започва да се люпи на петата година.Баси просташките амбиции,които имате спрямо руското.Отивам да драйфам в кенефа.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Нов лимузин за президент Путин.

                        Първоначално публикуван от Bobi67 Преглед на мнение
                        Защо плювате руското?Имитацията на дърво на таблото и при Мерцедес е гадна и започва да се люпи на петата година.Баси просташките амбиции,които имате спрямо руското.Отивам да драйфам в кенефа.
                        Драйфай си спокойно, ама ми кажи колко руски /съветски/ коли си карал и колко време?
                        יעבור
                        «И това ще мине»

                        Коментар


                        • #27
                          От: Нов лимузин за президент Путин.

                          Първоначално публикуван от Bobi67 Преглед на мнение
                          ...Имитацията на дърво на таблото и при Мерцедес е гадна и започва да се люпи на петата година.....

                          Така ли?
                          Всъщност, на кой мерседес има имитация на дърво точно по таблото?

                          А на пет-годишните Бентлита как е - люпи ли се?

                          Коментар


                          • #28
                            От: Нов лимузин за президент Путин.

                            Ето ви една стара и непреходна класика, нали - http://limoretro.com/history/limo-zil-41047.html

                            Коментар


                            • #29
                              От: Нов лимузин за президент Путин.

                              __________изтрито

                              имитация на дърво има в S-класата.Аз карам такава от 2004год. производство-S400,и се е напукала.
                              Последно редактирано от Ясен; 27-01-13, 21:19. Причина: излишна реплика

                              Коментар


                              • #30
                                От: Нов лимузин за президент Путин.

                                Първоначално публикуван от Bobi67 Преглед на мнение
                                ....А имитация на дърво има в S-класата.Аз карам такава от 2004год. производство-S400,и се е напукала.

                                Че е имитация, имитация е..
                                Ама на бенца от 1995 нямаше една пукнатинка, на другия - от 98 година - тоже..
                                Бенцбоса да каже неговата как е

                                Всъщност, къде на таблото на Бенца има от тая имитация?
                                я виж тук има ли пукнатини - кракелюри им викат







                                има нужда от грижа и поддръжка, за да е Бенца в top-shape.....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X