Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Суитшърти и шапки с логото на Форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

    Колега, наистина мислил ли си над вариянта с зимните шапките?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:products_sunc_36950_1571989793.jpg
Прегледи:1
Размер:64.2 КБ
ID:5539116

    или

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:32034241_1_585x461.jpg
Прегледи:1
Размер:41.3 КБ
ID:5539121

    Поздрави!
    Nissan Terrano 2.7 TDi
    ----------------------------
    Нещо което работи - не се пипа!

    Коментар


    • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

      Мислил съм, колега. Дотук съм казал само, че не мога да изплета шапката директно с логото. Всякакви други художествени самодейности, включително показаните от Вас, са възможни, стига да Ви харесват. Събирам идеи, пък може и да родим нещо съвместно. За начало, какъв цвят да бъде шапката и колко голямо да е логото? Очаквам предложения.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

        Здравей колега я си признай за ризите че ми стана интересно.Ако може и някоя снимка.Аз по принцип не обичам ризите но напоследък се заглеждам в едни модели на Колумбия попиващи потта и бързо съхнещи не гладещи се и т. н.Ако и твоите са от този тип ще скоча с една риза да имам за цяр в гардероба.Поздрави.

        Коментар


        • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

          Я дай пак, че не разбрах... попиват, съхнат бързо и не се гладят? Едно от трите условия не си е на мястото или аз нещо съм изостанал от платовете.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

            Сега колега не казвай като шопа че нема такова жувотно.Погледни на Columbia sportswear omni-shade серията.Ако я намериш ризата има 2 джоба отпред а на гърба по средата по цялата ширина е прорязана като крило ли не знам как се води това.Приятел има този модел и отговаря на 3те условия.И аз го заглеждам но малко ме спира цената за сега а и ризи не нося.Но не е късно де.Поздрави.

            Коментар


            • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

              Ами примерно да се направи емблемата на логото на форума отделно, незнам как ги правите върху суитшерите. Да се направи отделно от шапката и да се защие после по нея? Като на втората снимка емблемата "W" мисля че е зашита допълнително

              Поздрави!
              Nissan Terrano 2.7 TDi
              ----------------------------
              Нещо което работи - не се пипа!

              Коментар


              • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                Тропчо, днес си мислех нещо. Понеже зимата винаги съм с фес, а и със сигурност доста хора тук носят фесове, не може ли да се измисли нещо ? Например фес, с логото на форума, или нещо като зимна шапка. Мисля, че ще е добра идея.
                Тия дни поонабиколих някои шапкарници в Пловдив. Говорих и с хората, които ги правят. Въпросният фес може да бъде направен по много начини, с различни комбинации от материали. Ако наистина представлява интерес за поне 5 човека тук, ще предложа вариант.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                  Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                  Тия дни поонабиколих някои шапкарници в Пловдив. Говорих и с хората, които ги правят. Въпросният фес може да бъде направен по много начини, с различни комбинации от материали. Ако наистина представлява интерес за поне 5 човека тук, ще предложа вариант.
                  Изчакай да ти мине Рождения ден! После ще работиш, сега празнувай!
                  Наздраве!
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                    Ей, смляхте ме бе. Живи и здрави да сте, направо ми направихте празник.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      Тия дни поонабиколих някои шапкарници в Пловдив. Говорих и с хората, които ги правят. Въпросният фес може да бъде направен по много начини, с различни комбинации от материали. Ако наистина представлява интерес за поне 5 човека тук, ще предложа вариант.
                      Ако представиш 1-2 снимки(идеи) защото и аз не съм много запознат с тези фесове, може би ще си поръчам и аз
                      Nissan Terrano 2.7 TDi
                      ----------------------------
                      Нещо което работи - не се пипа!

                      Коментар


                      • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                        Я дай пак, че не разбрах... попиват, съхнат бързо и не се гладят? Едно от трите условия не си е на мястото или аз нещо съм изостанал от платовете.
                        Не се перът"поносиш я месец два и като я съблечеш ,подпираш я зад вратата"
                        ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                        Г 230Е
                        Г 500 0887 390 703

                        Коментар


                        • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                          Първоначално публикуван от gogo.s Преглед на мнение
                          Сега колега не казвай като шопа че нема такова жувотно.Погледни на Columbia sportswear omni-shade серията.Ако я намериш ризата има 2 джоба отпред а на гърба по средата по цялата ширина е прорязана като крило ли не знам как се води това.Приятел има този модел и отговаря на 3те условия.И аз го заглеждам но малко ме спира цената за сега а и ризи не нося.Но не е късно де.Поздрави.
                          Глей ся, това че ризата има цепка на гърба за вентилация, не означава че платът попива потта. Да попива добре, а да съхне бързо- те такова животно нема. Еле па найлонът, та макар и двуслоен. Такааааа, мойте ризи са памучни. Попиват добре, съхнат нормално и спокоооойно можеш да не ги гладиш, понеже колкото и да ги гладиш, ефект няма.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                            Здравей колега. Сега май е верен вица за Българския форум че като питаш нещо и ти отговарят колко си тъп.Аз не се мъча да те убаждавам професионалиста по тези работи си ти.За гладенето примерно переш на ръка и простираш като при пердетата.Май ще ме накараш да ти направя един подарък за коледа.Пусни някоя снимка на ризите.Поздрави.

                            Коментар


                            • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                              Ето и малко картинки:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0542.jpg
Прегледи:1
Размер:86.0 КБ
ID:5539364Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0543.jpg
Прегледи:1
Размер:77.3 КБ
ID:5539365Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0544.jpg
Прегледи:1
Размер:39.6 КБ
ID:5539366
                              Държа да отбележа, че това е ризата на edoors. Понеже нямам подходящ манекен, който да "изпълни" подобни размери, я нахлузих отгоре като ямурлук, та може и да изглежда леко торбеста.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                                Колега какъв е плата и каква е цената на ризите.Поздрави.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X