Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Болгар ТК-80

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Болгар ТК-80

    Здравейте! Търся книга за Болгар ТК-80. Намерих за мтз 80, но тя си е на руски. Та въпросът ми е има ли такава книга на български език. Готов съм да си я купя, ако я няма сканирана на .пдф или друг формат.
    Съжелявам ако има такава тема, но не се разбрах с търсачката.
    Поздрави и спорна година!
    Последно редактирано от racer92; 22-01-13, 10:37.
    Кольо Динев

  • #2
    От: Болгар ТК-80

    Има. И руската е доста добра.

    Коментар


    • #3
      От: Болгар ТК-80

      Е да аз я имам вече, но питах за такава на български, че руският ми е малко чужд, не че не я разбирам, но все пак...
      Кольо Динев

      Коментар


      • #4
        От: Болгар ТК-80

        Колега какво ти трябва каталог или ръководство.Защото аз имам каталог на руски за МТЗ-80;МТЗ-82 и още някаква модификация и ръководство на български за ТК-80.

        Коментар


        • #5
          От: Болгар ТК-80

          Ръководство.
          Кольо Динев

          Коментар


          • #6
            От: Болгар ТК-80

            При първа възможност ще го сканирам и ще го пусна.

            Коментар


            • #7
              От: Болгар ТК-80

              Много ти благодаря!
              Кольо Динев

              Коментар


              • #8
                От: Болгар ТК-80

                Колеги, за да не отварям друга тема, някой може ли да ми каже, откъде мога да купя нови задни гуми за Болгар на разумна цена?
                Търпението калява силния и прогонва слабия.

                Коментар


                • #9
                  От: Болгар ТК-80

                  Не успях да кача каталога на веднъж и за това го пускам на два пъти.Нова папка (2).rarНова папка (3).rar
                  Последно редактирано от Stefan55; 26-01-13, 21:14.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Болгар ТК-80

                    Първоначално публикуван от Donko74 Преглед на мнение
                    Колеги, за да не отварям друга тема, някой може ли да ми каже, откъде мога да купя нови задни гуми за Болгар на разумна цена?
                    Питай в АДК Бутан 0887494252 и агрина Кнежа 0878748787

                    Коментар


                    • #11
                      От: Болгар ТК-80

                      didi, сърдечни благодарностти за ценната информация
                      Търпението калява силния и прогонва слабия.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Болгар ТК-80

                        Първоначално публикуван от Stefan55 Преглед на мнение
                        Не успях да кача каталога на веднъж и за това го пускам на два пъти.[ATTACH]540138[/ATTACH][ATTACH]540159[/ATTACH]
                        Благодаря ти много. Това е безценно направо... Сърдечни благодарности.
                        Между другото днес се сдобихме с Болгар, от онези с малките кабини, където приличат на първите МТЗ-та.
                        Мисля че тук ще е удобно да попитам за първият проблем който забелязвам. На пръв поглед кормилото няма луфт, при завъртане реагира моментално, а в същото време не мога да го вкарам в пътя , де се вика. Почнах да се чудя дали не ми е някакъв остатъчен дефект от ЮМЗ-то?
                        Кольо Динев

                        Коментар


                        • #13
                          От: Болгар ТК-80

                          Първоначално публикуван от Donko74 Преглед на мнение
                          didi, сърдечни благодарностти за ценната информация
                          Моля, ако си звънял драсни по колко ти предлагат гумите, аз купувах 2 задни преди 2 години, но чух че били дигнали цените.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Болгар ТК-80

                            Първоначално публикуван от racer92 Преглед на мнение
                            Между другото днес се сдобихме с Болгар, от онези с малките кабини, където приличат на първите МТЗ-та.
                            Мисля че тук ще е удобно да попитам за първият проблем който забелязвам. На пръв поглед кормилото няма луфт, при завъртане реагира моментално, а в същото време не мога да го вкарам в пътя , де се вика. Почнах да се чудя дали не ми е някакъв остатъчен дефект от ЮМЗ-то?
                            Честито за придобивката, ръководството е много добро, пише за всички важни регулировки при експлоатацията.
                            Порови се и намери къде пише за регулировките на сервоуправлението, също така виж дали са затегнати централния хебел и двата на шенкелите щом ти бяга по шосето.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Болгар ТК-80

                              Благодаря за съвета, като имам време (или няколко дена преди да потрябва) ще го погледна.
                              В ръководството пише за износване на червяци и т.н., от което ми настръхва косата :Д
                              Кольо Динев

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X