Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво заснех днес ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво заснех днес ...

    ...
    Прикачени файлове

    Коментар


    • От: Какво заснех днес ...

      От преди малко: Даже прехваления ДД на Фуджи-то не можа да вкара в снимката това, което се виждаше с просто око!

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF6076-2.jpg
Прегледи:1
Размер:32.5 КБ
ID:5671067
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От: Какво заснех днес ...

        Към дома...
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: Какво заснех днес ...

          Новото рибарско пристанище в Сарафово

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:AST_3184.jpg
Прегледи:1
Размер:43.3 КБ
ID:5671268

          ... и малко солници

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01938.jpg
Прегледи:2
Размер:80.6 КБ
ID:5671269

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01973.jpg
Прегледи:2
Размер:128.4 КБ
ID:5671271
          По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

          Коментар


          • От: Какво заснех днес ...

            Преди 2-3 месеца, съседката от долния етаж почина /лека и пръст/ . От тогава щорите са спуснати, а дъщеря и не идва в апартамента.Преди няколко дни забелязах, как едно цвете си пробива път към светлината, минавайки през ламелите на щората, а днес вече беше цъфнало.
            Какво нещо е борбата за живот!

            / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

            Коментар


            • От: Какво заснех днес ...

              Първоначално публикуван от emicha1 Преглед на мнение
              Преди 2-3 месеца, съседката от долния етаж почина /лека и пръст/ . От тогава щорите са спуснати, а дъщеря и не идва в апартамента.Преди няколко дни забелязах, как едно цвете си пробива път към светлината, минавайки през ламелите на щората, а днес вече беше цъфнало.
              Какво нещо е борбата за живот!


              Страхотно послание, браво! Ако можеш да я ,,резнеш'' и да остане само цветето и щорите... Ако трябва направи още някоя снимка и ... малко обработка.
              Поздрави!

              Коментар


              • От: Какво заснех днес ...

                Ароплан от ..., ВВС...
                Прикачени файлове

                Коментар


                • От: Какво заснех днес ...

                  ,,Паунът, казват монасите, поглежда оперението си и е изкушен да се предаде на гордостта - но когато погледне надолу, към краката си, го изпълва смирение. ''...
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • От: Какво заснех днес ...

                    Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
                    Ароплан от ..., ВВС...
                    Направил си го в пъти по-добре от истинското. Аз откога му се начудвам.......Натиснете снимката за да я уголемите

Име:attachment.php 2.jpg
Прегледи:1
Размер:144.0 КБ
ID:5671354 Така е мааааалко по-добре. Поздравления и за предишните ти снимки !
                    Тази земя, по която тъпча сега,
                    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                    тази земя – не е моя земя,
                    тази земя, простете, е чужда.

                    Коментар


                    • От: Какво заснех днес ...

                      Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                      Направил си го в пъти по-добре от истинското. Аз откога му се начудвам.......[ATTACH=CONFIG]814030[/ATTACH] Така е мааааалко по-добре. Поздравления и за предишните ти снимки !

                      Благодарско! И аз правих опити, ама твоите колесници бая са поувиснали и трудно ще се приземи ароплана...

                      Коментар


                      • От: Какво заснех днес ...

                        Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
                        Страхотно послание, браво! Ако можеш да я ,,резнеш'' и да остане само цветето и щорите... Ако трябва направи още някоя снимка и ... малко обработка.
                        Поздрави!
                        Радвам се ,че ти харесва. Снимката я направих точно заради идеята -посланието, но поради липса на добра апаратура за снимане, а и заради това че цветето е зад прозореца, върху който се получават много отражения и отблясъци, само толкова мога да направя.Не съм се заигравал и с допълнителна обработка ,защото не съм много в час и по някой път правя само елементарни неща.
                        Иначе направих и една нощна снимка със светкавица, изрязах я както даде идея, сложих и една рамка и се получи това, но според мен ,на първата снимка усещането и въздействието е по-голямо.
                        / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                        Коментар


                        • От: Какво заснех днес ...

                          Първоначално публикуван от emicha1 Преглед на мнение
                          ... но според мен ,на първата снимка усещането и въздействието е по-голямо.
                          Абсолютно вярно!
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • От: Какво заснех днес ...

                            [QUOTE=emicha1;2797722]
                            Иначе направих и една нощна снимка със светкавица, изрязах я както даде идея, сложих и една рамка и се получи това, но според мен ,на първата снимка усещането и въздействието е по-голямо.

                            Съгласен!

                            Коментар


                            • От: Какво заснех днес ...

                              Малко си поиграх със снимката / колкото мога /,махнах и висящия кабел който най-много ме дразнеше и се получи това.

                              / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                              Коментар


                              • От: Какво заснех днес ...

                                Определено по- добре! Давай още...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X