Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ерцберг родео 2013г. Време е вече и Българин да има в първите 100

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Ерцберг родео 2013г. Време е вече и Българин да има в първите 100.

    Май няма да участва заради контузията от Барселона, но според мен определено си беше фаворит и има потенциала да ги напляска ... again! Все пак това си е неговото състезание. Друг като него няма да има там.
    Иван Маринов
    Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
    ЕНДУРО ВАРНА

    Коментар


    • #32
      От: Ерцберг родео 2013г. Време е вече и Българин да има в първите 100.

      Жалко,иначе и аз съм съгласен с теб за напляскването.
      Ще гледаме с интерес и ще видиме кво ще стане.
      Успех още веднъж на наще състезатели.
      КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
      (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

      Коментар


      • #33
        От: Ерцберг родео 2013г. Време е вече и Българин да има в първите 100.

        Не съм сигурен, че дори и да кара ще може да даде 100% от себе си, още повече, че май скоро няма и да тренира.
        Дясната китка е много надута, видях я и не мисля, че ще е конкурентен с нея, но ако ги набие пак, то това ще е равно на подвиг.
        Тази снимка е от тази неделя..... Джарвис и Джони имат много да му връщат, на еднуро кроса ги УБИ буквално.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC0050.jpg
Прегледи:1
Размер:144.3 КБ
ID:5484899

        Коментар


        • #34
          От: Ерцберг родео 2013г. Време е вече и Българин да има в първите 100.

          Мисълта ми беше че ако беше здрав щеше да им окаже сериозна съпротива. За ендурокроса още преди няколко кръга някъде се бяха появили пак Джарвис и Джони, може би в различни състезания и там още ми беше направило впечатление че не блестяха с нищо. Сега на Х-геимс пак така. Но все пак спорта е колкото близък толкова и супер далечен от Ерзберг.

          Нашите състезатели предполагам вече опаковат багажи и мотори. Не остана много
          Иван Маринов
          Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
          ЕНДУРО ВАРНА

          Коментар


          • #35
            От: Ерцберг родео 2013г. Време е вече и Българин да има в първите 100.

            Присетих се да си поразгледам архивите от далечната 2007-ма

            тогава Теди беше световно неизвестен но въпреки това съм го нащракал докато си правеше шоу още в петък на ендурокроса, без да предполагам какво ще излезе от него.







            А тук искам да отбележа пича със 125-цата , класирал се е на пролога на 239то место и то с това моторче, така че не всичко е мотор.




            Тази снимка беше следващата в папката , нямаше как да не я споделя


            Ето и победителя
            Последно редактирано от Краси; 25-05-13, 07:47.
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #36
              От: Ерцберг родео 2013г. Време е вече и Българин да има в първите 100.

              Хубавите места за снимане. Някой от БГ даже ги знаят добре

              http://www.redbull.com/en/motorsports/offroad/stories/1331591778755/the-erzberg-rodeo-s-most-gnarliest-in-pictures#picture-10
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #37
                От: Ерцберг родео 2013г. Време е вече и Българин да има в първите 100.

                Кой ще ходи на там?
                Миналата година имаше снимки във Форума на хора които живеят във Виена и са били там.

                Обмислям и аз да отскоча за някой ден.

                Ако ще пътувате дайте малко информация на л.с.
                Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                Коментар


                • #38
                  От: Ерцберг родео 2013г. Време е вече и Българин да има в първите 100.

                  Надпреварата в мините започва след по-малко от 23 часа. Знаем имената на нашите участници и им пожелавам успех. За съжаление, на Ерзберг, тази година няма да присъстват Чинела и Жоро Хаджиев. Ще ни липсват със своите преки коментари и богат снимков материал. С големия си опит, Жоро ще липсва и на нашите състезатели, предполагам. Очакваме лайф комент от колеги, решили да присъстват там.
                  П.П. Залозите, за първата тройка на финала, могат да започнат. Аз ще изчакам с моите такива.
                  Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                  Коментар


                  • #39
                    От: Ерцберг родео 2013г. Време е вече и Българин да има в първите 100.

                    Спред мен
                    1. Джарвис
                    2.Уолкър
                    3. Лети

                    Предполагам знаете, но да си кажа , на страницата на ред бул ще има лайв предаване от трасето.
                    Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                    Коментар


                    • #40
                      От: Ерцберг родео 2013г. Време е вече и Българин да има в първите 100.

                      ето тук-->http://live.redbull.tv/events/203/re...erzberg-rodeo/ може да се гледа на живо !

                      Коментар


                      • #41
                        От: Ерцберг родео 2013г. Време е вече и Българин да има в първите 100.

                        Днес са ги пуснали да потренират на пролога и някой друг байр от "неделните". Цял ден е валяло дъжд, а в момента тече як купон при шатрите. Поради лошото време са казали че ще съкратят пролога утре, но утрото е по-мъдро от вечерта та ще видим утре какво ще им кажат пак.

                        За прогнози залагам на:

                        1 – Уолкър
                        2 - Джарвис
                        3 - Ларс Енокъл примерно.
                        Иван Маринов
                        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                        ЕНДУРО ВАРНА

                        Коментар


                        • #42
                          От: Ерцберг родео 2013г. Време е вече и Българин да има в първите 100.

                          Ето и резултатите от Рокет райда вчера.

                          http://www.motorradreporter.at/jart/...ifying2013.pdf

                          Коментар


                          • #43
                            От: Ерцберг родео 2013г. Време е вече и Българин да има в първите 100.

                            И една снимка от тази сутрин... аз залагам, че Пачароза ще спечели при тези условия.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:166087_293301214138696_18940930_n.jpg
Прегледи:1
Размер:88.4 КБ
ID:5488450

                            В момента снежната покривка е 6-8см и продължава да вали сняг, на пролога ще е .....Давай Пачароз, с теб сме.
                            Последно редактирано от Chinela; 31-05-13, 07:02.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Ерцберг родео 2013г. Време е вече и Българин да има в първите 100.

                              1. Джарвис
                              2. Пачароза

                              3?
                              Времето изненадва всички, или както прочетох < Добре си е отишъл дъжда, добре дошъл е снега> ! При подобни условия,на сняг в Италия, спечели Джарвис. Ако утре Греъм не пропусне контрола и времето се запази мразовито, той е моя фаворит. От друга страна, Пачароза натрупа голям опит тази зима и има голям шанс.
                              Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                              Коментар


                              • #45
                                От: Ерцберг родео 2013г. Време е вече и Българин да има в първите 100.

                                Да разговарях с нашите момчета ,обстановката е зимна със сняг вече 10 см,и продължава да вали.Дано този път вече имаме наши момчета в 100 ното класиране .Браво за сега на Димитър Цветков.Желая ви успех и ви стискаме палци - а що се отнася до Пачо с тоз нов мотор може да направи някоя изненада на австрийска земя и дано тоз път го запомнят с добро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X