Обява

Свий
Няма добавени обяви.

повдигане на Нисан патрол У60

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • повдигане на Нисан патрол У60

    Здравейте, моля да ми дадете съвет как да повдигна патрул у60 , който мисля да ползвам за лов , не за състезания. Естествено ще съм благодарен и ако можете да ме ориентирате и за цена . Благодаря предварително.

  • #2
    От: повдигане на Нисан патрол У60

    Първоначално публикуван от bully777 Преглед на мнение
    Здравейте, моля да ми дадете съвет как да повдигна патрул у60 , който мисля да ползвам за лов , не за състезания. Естествено ще съм благодарен и ако можете да ме ориентирате и за цена . Благодаря предварително.
    С крик.
    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

    Коментар


    • #3
      От: повдигане на Нисан патрол У60

      Ако искате да сте що-годе наясно - има достатъчно много за четене из форума, но едва ли ще намерите тема, озаглавена "подробен преразказ със съвети конкретно за моя случай".
      Ако искате само ориентация:
      Най евтин и лесен начин - подложки за пружини - ефект: Реално повдигане на окачването с 2.5-5см, без никакви други преимущества като ходове, товароносимост, поведение на пътя и др. Общо взето ако сте със стар автомобил с уморени пружини по този начин ги връщате към номиналната височина. Цена: Малко над 100 лв, ако използвате произведени от колега от форума (лесно ще го откриете) или 200-300 ако решите да поръчвате тунингови. Не е необходима никаква промяна по автомобила.
      Правилен начин - ново специализирано окачване (пружини, амортисьори, комплект за изравняване на ъгъла - кастор и разни други джаджи според търсения ефект) - цена 1500-4000 лв, според желанията. Изисква квалифицирана помощ за монтажа.
      втори лесен и неправилен начин - повдигане на купе от шаси - позволява да се сложат по-големи гуми без да се повдига окачването - подобен резултат може да се постигне и с изрязване на арките на калниците... В специфични случаи може и да е "правилно" И повдигането на купето, освен окачването, затова и сериозни фирми произвеждат такива китове, но това е друга тема.
      Technical Rescue Direct - life lies in courage
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

      Коментар


      • #4
        От: повдигане на Нисан патрол У60

        Благодаря , колега, определено ще се насоча към втория и правилния начин, просто трябва да се поровя и да намеря ока1ването което ще ми свърши работа и ще ми е по джоба. Аз имам и друг патрол, който е стария модел У260 и още се въдя какво да правя и с него , но май най-правилния вариант е него да продам на части и да си купя комплект окачване за у60 . Благодаря още веднъж за отговора.

        Коментар


        • #5
          От: повдигане на Нисан патрол У60

          Може ли връзка с колегата който изработва тея подложки ? Благодаря.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X