Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

    Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
    Ми кажи де ,ква е тази ъглова предавка.Ако е по удачна веднага я слагам.
    Ааааааа..... ъглова предавка може , скоростна кутия от Субару не може ???
    Откъде накъде? И ний ядем бонбонки тик-так....
    Концепцията се променя ,к`во се кълнеше по нагоре? Мамиш ?
    Ш`ъ кажа на модератора , да знаеш..
    Уморените коне не ги убиват , нали ??

    Коментар


    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

      Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
      ....Вече на знам как да ви разбирам,ако трябва да се хваля аз знам каде ,тук споделям.
      Аааа споко бе човек! Ние тука повечето ич не ги разбираме нещата. Полезно е!
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

        Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
        Видях подпрян трЪбант на тухлички...
        Е нали искаше да видиш хода,на клипа съвсем ясно се видя колко е,дори и да не се мести колата.Видя колко провисва лявата и колко се надига дясната гума.За мен е достатъчно,субаруто ми няма толкова ход.

        Коментар


        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

          Щрака,явно не си пробвал,ама да знаеш,че 2 или повече кръстати карета НЕ МОГАТ да раборят последователно без да има между тях централна съчма.И следователно различен корпус,в който да се постави.На нея ролята и е да държи конструкцията да не се "замята" радиално.Затова по-горе са ти написали за повдигане на джипки...По принцип съществуват такива карета.Има ги и в скрапа.Разгледай полуоска от Баркас.
          Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
          И защо чак сега ли разбра за кво говоря,и по този начин? П-п.Просто искам да направя нещо различно ,по мой си проект ,да не мислиш че не ми е по лесно да хакна един заден мост от БМВ,и двигател голф синхро и ето 4х4...
          Принципно няма нищо,ама нищо общо какъв е мотора на Синхро,а още повече системата 4х4 на ВАГ с който и да е модел на БМВ.Да го имаш в предвид...
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

            Първоначално публикуван от Макавеев Преглед на мнение
            Ааааааа..... ъглова предавка може , скоростна кутия от Субару не може ???
            Откъде накъде? И ний ядем бонбонки тик-так....
            Концепцията се променя ,к`во се кълнеше по нагоре? Мамиш ?
            Ш`ъ кажа на модератора , да знаеш..
            Такива части може,въпроса е да не е от някой друг сериен автомобил.Ъглова предавка може да се използва за много неща,един крик вземи,машина за мелене кафе ,ролетна щора и много други.Не можеш да кажеш че този вид редуктор задължително се използва само за коли.

            Коментар


            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

              Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
              Е нали искаше да видиш хода,на клипа съвсем ясно се видя колко е,дори и да не се мести колата.Видя колко провисва лявата и колко се надига дясната гума.За мен е достатъчно,субаруто ми няма толкова ход.
              На клипа съвсем ясно се вижда,че лявата гума е в някаква дупка и под нея са подложени две летвички и една тухла четворка. Т.е ход максимално 12 см...
              Виден столичен ихтиолог

              Коментар


              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                Т.е ход максимално 12 см...
                Ми то на ге класата е там някъде
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                  Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                  Щрака,явно не си пробвал,ама да знаеш,че 2 или повече кръстати карета НЕ МОГАТ да раборят последователно без да има между тях централна съчма.И следователно различен корпус,в който да се постави.На нея ролята и е да държи конструкцията да не се "замята" радиално.Затова по-горе са ти написали за повдигане на джипки...По принцип съществуват такива карета.Има ги и в скрапа.Разгледай полуоска от Баркас.Принципно няма нищо,ама нищо общо какъв е мотора на Синхро,а още повече системата 4х4 на ВАГ с който и да е модел на БМВ.Да го имаш в предвид...
                  Не съм пробвал все още нищо,казах това за каретата защото бях го виждал някъде,оригинално беше,не самоделка.А за синхрото и бмв ,имах предвид че се слага двигател голф със синхро 4х4,но само двигателя с двете предни полуоски.Назаде кардан и диф с полуоски от бмв.Казвам го защото в момента едни приятели от една авто морга правят това на един трабант.

                  Коментар


                  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Ми то на ге класата е там някъде
                    И за разкош има 2-3 блокажа...
                    Виден столичен ихтиолог

                    Коментар


                    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                      Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                      На клипа съвсем ясно се вижда,че лявата гума е в някаква дупка и под нея са подложени две летвички и една тухла четворка. Т.е ход максимално 12 см...
                      Ок аз си помислих че ислаш да видиш целия ход.тоест максимално провисване и максимално повдигане нагоре.Щом така се изчислява така да е не съм знаел.А и да кажа ,че височината на подложката под гумата беше 16см,с двете дъски и тухлата. П-П.Как мислиш за хода става ли,по твоите разсъждения.

                      Коментар


                      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                        Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                        И за разкош има 2-3 блокажа...
                        Еми следваща стъпка - блокажи на траби
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Еми следваща стъпка - блокажи на траби
                          Да, това му писах преди доста страници...
                          Виден столичен ихтиолог

                          Коментар


                          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Еми следваща стъпка - блокажи на траби
                            Това гаранция ще го има,и отпреде и одзаде,само че за начало ще са ръчни.

                            Коментар


                            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                              Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                              Това гаранция ще го има,и отпреде и одзаде,само че за начало ще са ръчни.
                              Тип ,,Вежен'' или ?
                              Виден столичен ихтиолог

                              Коментар


                              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                                Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                                Това гаранция ще го има,и отпреде и одзаде,само че за начало ще са ръчни.
                                Е те на ге-то да не са автоматични
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X