Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    здравейте на всички имам питане ще има ли клас АТВ благодаря предварително

    Коментар


    • #32
      От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

      Първоначално публикуван от koki4a_84 Преглед на мнение
      здравейте на всички имам питане ще има ли клас АТВ благодаря предварително
      В предните три години,не се намериха достатъчен брой състезатели за такъв клас.Ако успеете да се организирате и сте сериозни,защо да не може.Защото ще трябва да ви се прави отделна пътна книга.А за затворения кръг изобщо не е проблем.
      Оставям на Вас да се организирате,да ни кажете колко участника евентуално ще има и ще направим всичко възможно да имате клас АТВ.
      Друг вариант да карате е да сте заедно с А2 и да карате в екип с някой от джиповете.
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • #33
        От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

        Здравейте, какви са идеите за старта-масов или един по един през определено време. Аз лично не съм за масов старт. Инъче каквото решите, това ще е. А да не пропусна, запишете Георги Георгиев/Здравка Георгиева-Нисан Патрол А2. 2012 така и така неможахме да минем през интересните екстреми заради папи, поне едно мини рали да си направим с навигатора.Айде останете със здраве.

        Коментар


        • #34
          От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

          [QUOTE=bat Goiko;2098480]Здравейте, какви са идеите за старта-масов или един по един през определено време. Аз лично не съм за масов старт. Инъче каквото решите, това ще е. А да не пропусна, запишете Георги Георгиев/Здравка Георгиева-Нисан Патрол А2. 2012 така и така неможахме да минем през интересните екстреми заради папи, поне едно мини рали да си направим с навигатора.Айде останете със здраве.[/QU

          НЯМА да правим масов старт!Ще се стартира по жребий,по ред на номерата през определено време/вероятно 1мин./
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • #35
            От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

            Програма на състезанието:

            Петък 14.06.2013г.
            От 16.30-19.00ч. посрещане на екипажите,записване,настаняване в палатковия лагер.
            20.00-20.30ч. Брифинг и раздаване на пътните книги.

            Събота 15.06.2013г
            8.00-9.00ч. записване и раздаване на пътни книги на пристигналите в събота.
            9.00.-9.30ч. официално откриване на състезанието,жребий за стартови номера,кратък брифинг.
            10.00Ч.-СТАРТ НА ПЪРВИЯ СЪСТЕЗАТЕЛЕН ДЕН-ТРОФИ.
            17.00Ч.-ЗАКРИВАНЕ НА ЕТАП ТРОФИ.
            18.00-19.30ч концерт,организиран от читалище "Васил Йорданов" с участие на самодейци от София,Русе и Нова Черна.
            20.00ч.-ЗАПОЧВА ВЕСЕЛАТА ЧАСТ,рибена чорба,кайсиева,агънца,микрофона е ваш.........

            Неделя 16.06.2013г

            8.00-8.30ч.събуждане,кафета,къпане за махмурлиите и други такива дейности.
            9.00ч-СТАРТ НА ВТОРИ СЪСТЕЗАТЕЛЕН ДЕН-ЗАТВОРЕНО ТРАСЕ/ТРАЯЛ/
            15.00Ч-ЗАКРИВАНЕ НА ВТОРИ СЪСТЕЗАТЕЛЕН ДЕН./ПОРАДИ ГОЛЕМИЯ БРОЙ УЧАСТНИЦИ,ЧАСЪТ Е УСЛОВЕН/
            15.30-16.00ч.-ОБЯВЯВАНЕ НА КЛАСИРАНЕ,НАГРАЖДАВАНЕ НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ.
            /ПОРАДИ ГОЛЕМИЯ БРОЙ УЧАСТНИЦИ,ЧАСЪТ Е УСЛОВЕН/

            Щаба на състезанието ще се помещава в района на палатковия лагер.Самият палатков лагер ще бъде на стадиона ,който е на влизане в селото от посока Русе/вдясно до бензиностанцията/, а от посока Силистра на излизане в ляво.Както всяка година лагерът ще бъде оборудван с водоноска,има чешма с питейна вода.
            До стартът на първият ден ще се отиде организирано.
            Стартът на затвореното трасе ще бъде на същото място,където беше миналата година.Тези,които не знаят къде ,ще им бъде дадена информация от организаторите,макар че ще има поставени и табели.
            Периодично ще информирам при промяна в програмата .
            Последно редактирано от чаро 4х4; 09-06-13, 08:45.
            Чавдар Владимиров
            0887/912075
            Ленд Ровър Диско 1
            Самуад в проект

            Коментар


            • #36
              От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

              Най точния и бърз организатор,Браво Чаро ти си за пример.

              Коментар


              • #37
                От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                В петък вечер ще има ли тренировка за съботната вечер или тази година няма да има много комари и затова се отменя
                >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                Защото така ми харесва...
                Телефон: НЯМАМ
                Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                Коментар


                • #38
                  От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                  Рано ли е още да се разбере доло горе колко км., ще е трасето за А2?
                  Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                  Коментар


                  • #39
                    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                    На А1 трасето ще е 40-60 км с 4-6 сериозни екстрема, а на А2 ще е 50-70 км без екстреми. Това са предварителните идеи. Миналата неделя почти преминахме цялото трасе за А1 и записахме трака. Разбира се ще претърпи малки корекции в последствие.
                    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                    SSang Yong Kyron 2.0xdi
                    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                    Коментар


                    • #40
                      От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                      Адриан Атанасов Тодор Косулиев ВИТАРА А2

                      Коментар


                      • #41
                        От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                        Да взема и аз да се запиша докато е време .....че ..... да не стане така да няма място за мойта палатка
                        Христо Панов /неизвестен за сега - Сузуки или Нисан - Офроуд Мания - Разград - А2 или нещо такова
                        Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                        Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                        Mercedes Benz ML55 AMG
                        Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                        Коментар


                        • #42
                          От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                          Трасето отсега никой не може да го каже какво ще е Зависи от нивото на реката
                          Чаро ако не ми мине трактор път на 14.06 съм в Нова Черна много ме блазни мисълта за А2 ама ще ме биеш па и навигатор няма
                          Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                          Калоян Кирилов
                          LZ2ZGT

                          Коментар


                          • #43
                            От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                            Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
                            Трасето отсега никой не може да го каже какво ще е Зависи от нивото на реката
                            Чаро ако не ми мине трактор път на 14.06 съм в Нова Черна много ме блазни мисълта за А2 ама ще ме биеш па и навигатор няма
                            Трасето мога и сега да кажа кое е,но кой ще го завърши наистина зависи от реката.Пък ти си намери навигатор и ако ти стиска и ако мислиш,че ще устиска джипа,заповядай.
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • #44
                              От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                              И аз да питам нещо. Като се казва за траяла, че трябва да има клетка, задължително ли е да бъде външна? Ако е вътрешна може ли да се участва пак, ама в експертния клас?
                              Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

                              0888 20 93 63

                              Коментар


                              • #45
                                От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                                Първоначално публикуван от SEA_WOLF Преглед на мнение
                                И аз да питам нещо. Като се казва за траяла, че трябва да има клетка, задължително ли е да бъде външна? Ако е вътрешна може ли да се участва пак, ама в експертния клас?
                                Може и вътрешна клетка,разбира се.
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X