Обява

Свий
Няма добавени обяви.

загуба на мощност по време на движение свети лампата на подгряващите свещи.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: загуба на мощност по време на движение свети лампата на подгряващите свещи.

    Някой да сподели къде се намира?

    Коментар


    • #17
      От: загуба на мощност по време на движение свети лампата на подгряващите свещи.

      гледай около смукателния колектор.

      Коментар


      • #18
        От: загуба на мощност по време на движение свети лампата на подгряващите свещи.

        Проблема е бил от не добро обезвъздушаване на горивният филтър.Вече всичко е точно.Благодаря на всички който писаха.

        Коментар


        • #19
          От: загуба на мощност по време на движение свети лампата на подгряващите свещи.

          Колеги за много години,за да не пускам нова тема ще питам тук,гранд витара 2.0 тд маздовия мотор,качвам се да паля и лампата за подгрева мига,опитах да запаля,но изобщо не се опита и да припали.Един приятел имаше същия проблем,каза че е сменил акумулатора и се е оправила витарата,смених го и аз ,лампата пак мига,при опит да запаля пали за секунда и изгасва.Помагайте,че го дават да вали доста сняг и с колата ще ми е трудно,благодаря предварително.

          Коментар


          • #20
            От: загуба на мощност по време на движение свети лампата на подгряващите свещи.

            проблем с горивния филтър ,запушване на сондата в резервоара ,имах същия проблем свалих резервоара ,измиване ,издухване на системата и се оправи

            Коментар


            • #21
              От: загуба на мощност по време на движение свети лампата на подгряващите свещи.

              Първоначално публикуван от Павелл Преглед на мнение
              Колеги за много години,за да не пускам нова тема ще питам тук,гранд витара 2.0 тд маздовия мотор,качвам се да паля и лампата за подгрева мига,опитах да запаля,но изобщо не се опита и да припали.Един приятел имаше същия проблем,каза че е сменил акумулатора и се е оправила витарата,смених го и аз ,лампата пак мига,при опит да запаля пали за секунда и изгасва.Помагайте,че го дават да вали доста сняг и с колата ще ми е трудно,благодаря предварително.
              Имобилайзер.
              Suzuki Grand Vitara 2.0 TD 99г.
              Opel Corsa 1.7д 98г

              Коментар


              • #22
                От: загуба на мощност по време на движение свети лампата на подгряващите свещи.

                Оказа се имобилайзера,не познаваше ключът .

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X