Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
    Имам обосновано предположение , че и догодина няма да има пак по същите причини
    Приятел, абе ти нямаш ли абитуриенти за возене, та се занимаваш с предположения? Миналата година големи размисли и страсти бЕха, за да оплюеш най-доброто оффроуд мероприятие, ама сега имаш "сурат" и да злорадстваш. Да си жив и здрав...
    BMW Е39 525 TDS; Bertone Freeclimber 2,4TD
    HONDA XR 600
    +359888311113; +359882208033
    0+

    Коментар


    • От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

      Първоначално публикуван от vdimitrov Преглед на мнение
      Приятел, абе ти нямаш ли абитуриенти за возене, та се занимаваш с предположения? Миналата година големи размисли и страсти бЕха, за да оплюеш най-доброто оффроуд мероприятие, ама сега имаш "сурат" и да злорадстваш. Да си жив и здрав...
      Не си прав! Колкото и невероятно да звучи като за канап като Елиан, пича дори идва да помага няколко дни в подготовката, полагайки физически труд (не се смейте, вярно е)... На човека му е криво, но го изразява по неговия си начин.

      Коментар


      • От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
        Не си прав! Колкото и невероятно да звучи като за канап като Елиан, пича дори идва да помага няколко дни в подготовката, полагайки физически труд (не се смейте, вярно е)... На човека му е криво, но го изразява по неговия си начин.
        Щом като не съм прав, се извинявам за спама, ама моля колегата да поработи върху изразните средства...
        BMW Е39 525 TDS; Bertone Freeclimber 2,4TD
        HONDA XR 600
        +359888311113; +359882208033
        0+

        Коментар


        • От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

          Марто, за таз година какво стана с феста, аз ли го проспах или
          I'm not Lost, I'm Discovering !

          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

          Коментар


          • От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

            Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
            Марто, за таз година какво стана с феста, аз ли го проспах или
            Всички го проспахме, начело с Марто. На път сме да проспим и Събора.

            Коментар


            • От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Всички го проспахме, начело с Марто. На път сме да проспим и Събора.
              С две думи - голямо спане тази година...

              Коментар


              • От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                Аз мисля да си хвана самолета директно за Бургас от тука и на Приморско от 2-3 Септември ...... Нямам палатка но ако трябва ще си купя и сам ше си направя събора ... Знаете точното място който иска да заповяда .... на диня и мастика ще съм!
                Лудак

                Коментар


                • От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                  Лошото е, че там къмпингуването е забранено и ни трябва разрешение от общината. А сега след като и там се наводниха яко, въобще не им е до нашия събор. Надявам се другата седмица вече да има яснота.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X