Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Ехх колко хубаво звучи.. Жалко, че ми идва далеч, но време има и да се надяваме, че ще имам удоволствието, пък може и не само като зрител.. Поздрави на организаторите!!!

    Коментар


    • #17
      От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

      Ще вземете да ме навиете да дойда , само че не знам дали ще ми стигнат силите за траяла , че никога не съм опитвал какво е това ...
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • #18
        От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
        Ще вземете да ме навиете да дойда , само че не знам дали ще ми стигнат силите за траяла , че нямам подготвена машина ...
        Ще има класове! Със сигурност ще има версия на трасето и за машини които не са хипер подготвени.

        Коментар


        • #19
          От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

          Къде пак ме забъркахте бре? Кви са правилата? Или и вие не знаете още?
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #20
            От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

            Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
            Ще вземете да ме навиете да дойда , само че не знам дали ще ми стигнат силите за траяла , че никога не съм опитвал какво е това ...
            Не се бъзикай с хората,че го взеха на сериозно.
            Тази година се очертава с много мероприятия,което е много добре.Дано успея да присъствам на всички.

            Коментар


            • #21
              От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              Къде пак ме забъркахте бре? Кви са правилата? Или и вие не знаете още?
              Ами смятаме да ги докараме на уеднаквяване с другите траялни състезания. По-късно ще ги качим, но пък тебе кво ти пука, ти до колкото знам се каниш да участваш в дамският траял а там както знаеш каквито и правила да измислим не важът.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • #22
                От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov
                Бакалов се майтапи,защото мисли,че траяла ще е майтап за него,но ако присъедините и Жоро Василев към правещите трасето,може да изкара това черно нещо от аватара си на части от някое препятствие.Поздравления за начинанието!На мен ми е близко,там съм.
                В интерес на истината Жоро Василев ще помага много по трасето и организацията (за което безкрайно му благодаря предварително), а състезанието най-вероятно ще стане част от веригата която се заформя покрай Лазарово, та нещата се очертават - майтап, майтап, ама колко да е майтап...?!!

                Коментар


                • #23
                  От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                  Е,хубава работа! Как само за участниците ще има храна..!? Ще има скари.Няколко.На различни места.

                  П.П.
                  Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                  Най-добрият ром е студеният ром!
                  Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                  Коментар


                  • #24
                    От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                    Първоначално публикуван от Гриша
                    Я преди да вкарате ред да ви дам акъл безплатно

                    В тази тема се обсъжда идея за семинар, с лектор Бат Пепо. Всички желаещи да научат повече, ще заплатят символична такса, която ще формира милионния хонорар на лектора, а пък той ще го дари в полза на безупречното организиране на фестивала

                    И аз ще съм там, в отбора на "Кифтациядците"!
                    Писали сме едновременно Аз,обаче,имам намерение да поприготвя храна,не да се бръсна...Или предлагаш всепак да опънем една шатра с факир отвън и лелка с масичка - да продава билети и хората да влизат вътре да гледат как се бръсна..?
                    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                    Най-добрият ром е студеният ром!
                    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                    Коментар


                    • #25
                      От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                      На мен ми омръзна на състезанията да чопля семки и да фантазирам, така че дори и да не успея да направя Самурая до тогава, ще се включа с на тати Витарата, дошло е време да счупя джип, стига съм ги правил. А пък и храната ще е безплатна, кой бяга от кебапче без пари?
                      Успех с подготовката, живи, здрави, ще се видим!

                      Коментар


                      • #26
                        От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                        Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                        Писали сме едновременно Аз,обаче,имам намерение да поприготвя храна,не да се бръсна...Или предлагаш всепак да опънем една шатра с факир отвън и лелка с масичка - да продава билети и хората да влизат вътре да гледат как се бръсна..?
                        Достатъчно време има за да се измисли достатъчно атрактивно и разбира се печелившо.

                        Ти няма да се бръснеш, а само на две-на три обясняваш на всички за четката, водата, сапуна и т.н. Те вече са достатъчно стреснати и се лекота си плащат таксата. Вземаш парите, даваш ги на Марто и си отиваш при скарите. Правиш, каквото правиш, и бегом обратно в шатрата. Виждаш до къде, кой е стигнал, даваш напътствия, пак взимаш парите, тоя път ги даваш на Хънтара, и пак при скарите...така три дни
                        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                        Коментар


                        • #27
                          От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                          Браус
                          Желая успех!
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #28
                            От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                            Ауе, само ей така да попитам: Кой ше пуска музиката на таа сцена..
                            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                            -----------------------------------------------
                            Питието определя съзнанието....
                            -----------------------------------------------
                            0887770735

                            Коментар


                            • #29
                              От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                              Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                              Ауе, само ей така да попитам: Кой ше пуска музиката на таа сцена..
                              Като нищо ще те огрее, защото бая музика ще има за пускане (отделно от свиренето...).

                              Коментар


                              • #30
                                От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                                Страхотна инициатива - ще следя темата с интерес и ще стискам палци да съм в България по това време.
                                Поздравления за организаторите!
                                Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                                Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                                0885372997 - Дани

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X