Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам супер мото ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: искам супер мото ?

    Нямаше да вземам отношение по темата, ако от някой въпроси и разсъждения на мераклията за супермото ми се стори че момчето има някой теоритически познания но е доста неориентирано. Сумата която споменава че е предвидил за мотор не е малка, и за тия пари можеш да вземеш добър мотор, но първо се прицели към марка и модел и то на теб какъвто си ти най харесва. Ще ти кажа само че, ако искаш да правиш стънт изпълнения, ако сега ще почваш да се учиш на това, не че със супермото мотор не е възможно но за тази цел е най добре да почнеш с пистов мотор, по евтин да не ти е жал като го хвърляш по земята, HONDA F2 или 3ка да речем, по който се правят и доста доработки за тая цел, и като се понаучиш тогава вземи по скъпия мотор. Супермотото е труден и скъп спорт, стънта също, но ако искаш да впечатляваш гаджетата, това е няма как иначе. Щото има и една подробност, на клипчетата които гледаш всичко изглежда много просто и лесно, ама знай че въобще не е така. Позволявам си да давам съвети от позицията на човек който ме е срам да кажа от колко години карам мотори, и още карам.
    При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

    Коментар


    • #62
      От: искам супер мото ?

      да прав си ,неориентиран съм,мисля за всички марки плюсове и минуси но за машина втора употреба наистина си е късмет за вземеш нещо здраво
      преди 10 години имах хонда ф2 ,тежък е ,дори много тежък и незнам защо всички си мислят че един крос ,подръжката му е по евтина от на пистарката
      едно изтракване на клапани и хаиде върви купуваи 16 клапана а може и 20,това е само един пример
      преди 4 години или пет мотора ми бе на една година ямаха р1,обърнах го и ми излезе на 2500лв,не са правени като корса и супер мотото за по екстремни натоварвания да не го говорим за падане

      Коментар


      • #63
        От: искам супер мото ?

        купих црф-ката ,на Шумански,снощи в 10 направихме сделката ,прибрах се в 4 сутринта и във 12 вече имаше номер
        довечера отива на електричар за ревизия на тоци и да се подмени инсталацията че много кабели висят наляво надясно
        другата седмица ще е при един приятел за направа на кадърни краш тапи ,за боя се чудя ,щото знам че много ще се пада отначало и може би засега няма смисъл

        Коментар


        • #64
          От: Искам супер мото ?

          Честито

          Коментар


          • #65
            От: Искам супер мото ?

            Честито и да те слуша.От боя няма смисъл комплект пластмаси са около 240 лв.

            Коментар


            • #66
              От: Искам супер мото ?

              исках да боядисам рамата и джантите прахово ,обаче отначало яло ще се пада и по добре малко кат му посвикна да го шукаросам

              Коментар


              • #67
                От: Искам супер мото ?

                недей да бързаш с нищо
                на първо време само я разтъртвай

                наистина да те слуша много

                а пластмасите са под 240 лв
                crf450 supermoto

                Коментар


                • #68
                  От: Искам супер мото ?

                  Ей ццц едно беклеме барем да беше направил.
                  Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                  Коментар


                  • #69
                    От: Искам супер мото ?

                    нямах тази възможност да го е...а
                    crf450 supermoto

                    Коментар


                    • #70
                      От: Искам супер мото ?

                      малко преправих супермотото ,сложих му два спирачки отзад ,конзола за мек съединител,заден бар които засега е грозен но кат посвикна ще направя нещо по така,голям зъбак отзад и още някои дреболии ,да споделя нещо ,отазд е с гуми 150/50/17 купих такива гуми нови със стар дот за 81лв 2009 са,удивен съм от сцеплението ,добре са ги съхранили
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CIMG0046_zps46c436d3.jpg
Прегледи:1
Размер:117.5 КБ
ID:5461416Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CIMG0047_zpsd89eb8a3.jpg
Прегледи:1
Размер:101.6 КБ
ID:5461417Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CIMG0049_zps2246c3ef.jpg
Прегледи:1
Размер:118.5 КБ
ID:5461418Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CIMG0050_zpsa00fa8ef.jpg
Прегледи:1
Размер:118.7 КБ
ID:5461419Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CIMG0051_zps78f625c4.jpg
Прегледи:2
Размер:137.5 КБ
ID:5461420

                      Коментар


                      • #71
                        От: Искам супер мото ?

                        като мине лятото се надявам да овладея машината и тогава ще го направя красив ,като за снимка,ауспуха е ужасно грозен ,задната желязна рамка е направена с цел здравина ,и съм я боядисал с баданарката,седалката е протрита,абе с една дума ужас,сега и да го издокарам,какъв
                        е смисъла като ще падам на ден по 3 пъти и след 10 дена ще е по зле от старият му вид
                        отпред му сложих 13 зъба отзад 52 ,стана ебаси и скоклиото ,даваш газ на която и да е скорост и се изправя ,след това му сложих
                        15 на 42 ,стана нетолкова агресивен ,приятен за каране и максималната скорост бе 175км/ч ,засякохме го с кола,сега е с 15 на 52 и така ще го карам

                        Коментар


                        • #72
                          От: Искам супер мото ?

                          Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
                          като мине лятото се надявам да овладея машината и тогава ще го направя красив ,като за снимка,ауспуха е ужасно грозен ,задната желязна рамка е направена с цел здравина ,и съм я боядисал с баданарката,седалката е протрита,абе с една дума ужас,сега и да го издокарам,какъв
                          е смисъла като ще падам на ден по 3 пъти и след 10 дена ще е по зле от старият му вид
                          отпред му сложих 13 зъба отзад 52 ,стана ебаси и скоклиото ,даваш газ на която и да е скорост и се изправя ,след това му сложих
                          15 на 42 ,стана нетолкова агресивен ,приятен за каране и максималната скорост бе 175км/ч ,засякохме го с кола,сега е с 15 на 52 и така ще го карам
                          Честито за мотора! Да си здрав да си го караш.
                          Покрай грижите за мотора обаче, намери време и то преди края на лятото, за няколко урока по провопис. Наблегни на главните букви и част от препинателните знаци! Успех!
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар


                          • #73
                            Честито и от мен колега, то трудната част мина вече! Остана само приятната част, ъпгрейди, каране, тренировки.....

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X