Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам супер мото ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: искам супер мото ?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0432.jpg
Прегледи:1
Размер:142.8 КБ
ID:5442046

    1200лв са комплект

    ако решиш могат да дойдат към края на месеца от Гърция
    crf450 supermoto

    Коментар


    • #17
      От: искам супер мото ?

      мерси за съвета ще се огледам за такава хонда с регистрация ,някои ако има ктм-450 да сподели впечетление държат ли на бои и каква им е подръжката в моточаса

      Коментар


      • #18
        Re: От: искам супер мото ?

        На црф-а колко дават? За една и сьща мощност и килограми поддрьжката няма как да се различава много.
        Затова ти си прецени, за какво го искаш? Ако е само за асвалт според мен и лц4-ката ти вьрши перфектна работа. Карам и двата и разликата не е 50 килограма, а и разликата в килограмите се усеща на завои с 10-15км в час оттам нагоре разлика почти ниама. Айде, успех!

        Коментар


        • #19
          От: искам супер мото ?

          А и на црф-а маслената помпа е с пластмасово колело и защо реши,че не се чупи нз.,но идеята ми е че црф-а е тегав за возене ,поне според мен!единствено и само за щуротии става,за което номер по-добре да няма

          Коментар


          • #20
            От: искам супер мото ?

            имам 400 моточаса ,без една счупена част!е то малко и късмет но е факт,откакто съм го взел му сменихме едни клапани ,и тия клапани не влизат в тия часове,броя ги след това
            за сега съм се насочил към един ктм 450 ,живот и здраве след 10 ще стане ясно дали ще е мои
            ето го моето животно хонда TRX-450 R http://vbox7.com/play:f5cb58af63

            Коментар


            • #21
              От: искам супер мото ?

              Странна работа.. аз съм с црф450р и си се чупи,а пък за 400 моточаса не ми се мисли какво ще му има.

              Коментар


              • #22
                От: искам супер мото ?

                Колега доколкото зная КТМ-а на Антонио Тодоров, преди това беше на Ангел Караньотов. Подобренията по мотора ги прави Жоро Пашов и тук във форума имаше тема за него. Ачи го смени за по-нов КТМ, а през 2012г. КТМ-а беше заменен от Хонда. Ако това е мотора за който говоря, то хубаво е да направиш връзка с Жоро Пашов и той да ти даде повече инфо. Жоро е много точен и коректен човек, и мисля че няма да те подведе
                SUZUKI DRZ SuperMoto

                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                Коментар


                • #23
                  От: искам супер мото ?

                  Това е темата, за която става на въпрос http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=79110
                  SUZUKI DRZ SuperMoto

                  Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                  Коментар


                  • #24
                    От: искам супер мото ?

                    Първоначално публикуван от qnis Преглед на мнение
                    Странна работа.. аз съм с црф450р и си се чупи,а пък за 400 моточаса не ми се мисли какво ще му има.
                    незнам колега ,но моя държи фронта,а и мастера ми кот направи го прави веднъж!

                    баща му на антонио каза че е 2007 модел ,значи не е този ,гледам писали за куик шифта ,а това за мен е измислица премислица,тоест пари на вятъра,

                    Коментар


                    • #25
                      От: искам супер мото ?

                      http://vbox7.com/play:c8b0aad7

                      еи го моя шифтер ,отначалото добре но после нещо взе да прекъсва на 11000оборота,понякога дава проблеми ,та се разделох с него
                      наи добре е да разчиташ на себе си а не на няква електроника ,която ако нещо и се случи да натрошиш скоростната кутия

                      Коментар


                      • #26
                        От: искам супер мото ?

                        няма матор дет да не се чупи

                        важното е да е гледан,и консумативите сменяни на време

                        инъче техниката си държи на тормоз,елле пък на нашето каране
                        crf450 supermoto

                        Коментар


                        • #27
                          От: искам супер мото ?

                          Колега ти състезателен мотор ли си търсиш или за ежедневна употреба. Че тез напрасканите СМ-чета, малко се отдалечават от първоначалното ти изискване за евтина подръжка. Според мен оптималния вариант на : тегло, относително евтина подръжка и фън фактор са следните машини WR, EXC, CRF - X. Леки и с що годе приличен ресурс на двигателя. Със стартери са, могат да се регистрират и т.н.
                          Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                          Коментар


                          • #28
                            От: искам супер мото ?

                            да имено тия модели дет си ги изброил ме вълнуват,трябва ми машина за фън фактор и евтина подръжка,давам пример
                            излизаш от работа малко по рано и аиде със моторчето на някои полигон ,караш малко на задна ,малко на предна ,учиш се на маимунжулуци,падаш ,изтупваш се и ставаш ,сипваш някои литър бензин и пак на черешата ,нали именно затова е супер мото
                            моторист съм от 20 години а не мога да карам на задна гума,имам лачен мотор ,реших с него да правя това онова ,паднах и ми излезе на 2000лв
                            гениялната идея да си правя кефа с именно такъв мотор ,ми доиде след като се преобърнах с един дрз-400 и ми излезе на 200лв всичко
                            не съм решил да обикалям света с такъв мотор ,нито да ходя до магазина за хляб ,час два адреналин на ден ми стигат
                            а и смятам че са много икономични от към разход на гориво ако тръгнеш нанякъде си и да караш примерно с 100км/ч

                            Коментар


                            • #29
                              От: искам супер мото ?

                              някои има ли телефона на жоро пашов ,да го питам този ктм 450 дали е EXC или SX-F,ако е вторият вариянт ,направо не става с тия 4 скорости

                              Коментар


                              • #30
                                От: искам супер мото ?

                                пусни лично на Жоро

                                колко да са икономични 8л+ на 100,масло на 5 резервоара,гуми на няколко карания-мойта кочинка до 4та си пали гумата

                                то да беше само това
                                crf450 supermoto

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X