Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с ремонт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Проблем с ремонт

    Удивително добре се справи паркета... сега обаче се нуждае от сервиз и пътна, като загасих и изтече маслото... за щастие не и на работещ мотор.

    Коментар


    • #47
      От: Проблем с ремонт

      Равносметката е, че се търси преден мост... или трябва да я пускам на части

      Коментар


      • #48
        От: Проблем с ремонт

        Чакай сега, чак пък цял мост, не може ли нещо да се позавари?
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #49
          От: Проблем с ремонт

          Крив, изметнал, посукан е... не знам още точно, ще го видя утре. Майстора вика, че е неспасяем... та другото мина на бели кахъри... скъсан тампон, хидравлична помпа със скъсано ухо, частите са на лице и се надявам да се завари, щото инак 470 лева за рециклирана и 1500 за нова... моста и той е 500 и 1500 за нов... ще пускам тема да продавам реното спешно, ама нямам много снимки...

          Коментар


          • #50
            От: Проблем с ремонт

            Айде де, за мост -срещу джип на Надин, гласувам за мост. То верно, че не ни бият парите през кръста сега, ама някой ден !
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #51
              От: Проблем с ремонт

              Това последното може да се залепи за всеки който иска паркет за гората. Иначе по темата. Стегни колата и после я махай цялата. Шанса е далеч по голям.
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • #52
                От: Проблем с ремонт

                И после ще набедят форума за педе...
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #53
                  От: Проблем с ремонт

                  Шанса? Драпа си паркета в гората, то като го стега и ще си го карам. Виж градската въшка трябва да се разкара. Все шак не мога само с камьонето, то по-си му е горско. Ще го видим как ще се оправям...

                  ПП като гледам цените на частите, по-добре разкостено

                  Коментар


                  • #54
                    От: Проблем с ремонт

                    Глей с'я, ти си знаеш най-добре, ние сме само кибици.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • #55
                      От: Проблем с ремонт

                      Aз знам, че с 1 газова ще ми е таман за детевоз. Просто обстоятелствата са такива, че ремонта ми идва в неподходящ момент и нама пара. Исках само да го преместя на достъпно място, но като изтече маслото и сега кашата е таман... Дори обявата на реното не можах да пусна като хората

                      Коментар


                      • #56
                        От: Проблем с ремонт

                        БМВ-то е при мен.Равносметка-счупен картер,хидравлична помпа,тампон на мотор (не скъсан,"омекнал" и стоиката на мотора се е подпряла на конзолата на тампона),крив мост. Моста е мръднал достатъчно да не мога да го сваля лесно, а качването незнам... Гумата е мръднала малко. Моста се е приближил до мотора със 1,5 см поне. И тампона като е поддал и сега поти се пипат...
                        Калин Владов,09РСПБЗН

                        Коментар


                        • #57
                          От: Проблем с ремонт

                          Калин му се разказа играта сякаш, но мъжки го пребори. Вече май може и на сън да го бутнеш да свали моста и картера . Благодаря брат, много силно включване по всички параграфи, като се оправиш ще трябва да черпя! 2 седмици по-късно пациента е прибран. Има си нов /стар за 300 кинта, но чуден/ преден мост, нов тампон, ново каре кардан /то просто беше износено и го сменихме, щото се сваля или диф или скорости за целта /, изкърпен картер /2 пъти... щото... така се наложи/, изкърпена секторна кутия, за щастие намереното парче алумин се оказа от нея и я възстановихме /30тина лева навместо 150 за стара и 500 за нова/ ново мАсло, ново филтърче иии нова хидравлична течност. Мърка и се кефи. Намерени в картера бяха и парчета, които се смятат за успокоители на веригата, ноо за сега не се заехме с този нов казус. Теч на антифриз там йок. Доде се прибЕра се размириса на антифриз, светна съобщение да си видя нивото и така... Пред нас за щастие. Гъргорене и мехури в системата, видим теч в тъмното с челника, никъде. Налях към 3 литра докато стигне предписаното ниво. Запалих и започна да го изхвърля. Още гъргорене из системата. Отказах се и загасих. Значи обезвъздушаването на БМВ май е едно от най-тегавите, поне така съм чувал. Диското е песен, сипваш, чакаш и си готов... Това на студено нищо, като загрее и става забавно. Стрелката на температурата не е мърдала. Мога да се заиграя да и видя точната температура, но си е цикъл. Реално може и да няма теч, но не знам. Миризмата ме кара да се съмнявам. Просто като запалих и почна да връща яко от капачката на казанчето и от пробката за обезвъздушаване... Тъкмо се бях навил утре да слизам до софето с нея . Сега се чудя дали да се боря да обезвъздушавам или да я връщам направо в бокса... Сигурно много ще ми се зарадват . Т'ва е, рапорт даден.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Проблем с ремонт

                            До Надин все ще изкара. То това твоето е мазохизъм. Аз щях да я нарежа до сега.
                            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Проблем с ремонт

                              E то и за диското можеш да каеш същото, но си ми служи вярно и си го обичам. А Х-а ми пълни душата, кеф ми е да го карам, да ми грее д-то и изобщо ме кефи като кола. Не може всички с тойоти . Надина за сега отпадна .

                              Коментар


                              • #60
                                От: Проблем с ремонт

                                Това с антифриза лошо...
                                Да си кажем за картера,на някои може да е полезно...от заварката се бил изметнал,ама яко,после пука (на друго място) като стягам дифа към него. Пак заварка,ама и фреза за изправяне. Сега трябва да е наред. И в картера наистина беше успокоител,ама от коя верига....как му е звука,чува ли се потракване?
                                И не е секторна кутия,а хидравлична помпа
                                Аз поне 5 дена съм аут,вируса ме повтори и сега исипах 60 лв за хапчета...
                                Калин Владов,09РСПБЗН

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X