Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hyundai Galloper lift

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: hyundai galoper lift

    имаш покана. бая тормоз е видяла витарата

    Коментар


    • От: hyundai galoper lift

      Ще я приема.
      То тук стана малко като чат, ама да ни извиняват модераторите

      Кой си във фейсбук, че не мога да те отсея сред многото чакащи потвърждаване?

      Ама аз рядко ползвам бука, да нямаш големи очаквания...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: hyundai galoper lift

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0295 orazmeren.jpg
Прегледи:1
Размер:132.5 КБ
ID:5736224много съм доволен днес.терена не беше тежък

        Коментар


        • От: hyundai galoper lift

          А защо ги сменяш толкова често,ако не бъркам.Питам защото моя бих го сменил само за бензинов.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: hyundai galoper lift

            първия го смених с втория щото втория беше на 80000 км реални много хубав. а втория го продадох щото за много голямо мое съжаление ми трябваха спешно средства.иначе никога не бих се разделил с него. и за радост успях да си купя третия.

            Коментар


            • От: hyundai galoper lift

              Синия е най висок май,аз бих махнал пластмасите че не се знае какво има отзад.Инъче красавци
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: hyundai galoper lift

                Принципно са зелени ама без значение. Тоя сивия май е най висок.относно ръждите е като нов от италия е

                Коментар


                • От: hyundai galoper lift

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0136.jpg
Прегледи:3
Размер:140.7 КБ
ID:5743347първия Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150318_122514.jpg
Прегледи:4
Размер:131.0 КБ
ID:5743348втория Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0482  2.jpg
Прегледи:1
Размер:99.0 КБ
ID:5743350и третия последен за сега
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • От: hyundai galoper lift

                    Здравейте: От скоро съм собственик на на Galloper 2 exceed и мисля да го повдигна малко. Та питането ми е следното: Пружините от дълга база галопер или паджеро дали са с този размер? И още едно питане можете ли да ми кажете как да кача снимки има ли значение размерът видът им и резолюцията. Благодаря

                    Коментар


                    • От: hyundai galoper lift

                      Първоначално публикуван от Слави_88 Преглед на мнение
                      Здравейте: От скоро съм собственик на на Galloper 2 exceed и мисля да го повдигна малко. Та питането ми е следното: Пружините от дълга база галопер или паджеро дали са с този размер? И още едно питане можете ли да ми кажете как да кача снимки има ли значение размерът видът им и резолюцията. Благодаря
                      То след дъжд качулка , ама ..... никой вече не пише в галоперските теми.
                      Относно задните пружини - стават и от (дълга база) Паджеро 2 и от по старите Патрули .... Повдигането било осезаемо , - 3-4 см. И аз трябва да я правя тоя гимнастика , щото отскоро карам такъв дарак къса база и окачването му е доста смазано.... в по големи дупки като е натоварено отзад блъска на твърдо.
                      .
                      Само с предните торсиони не знам .... има ли чалъм да се натегнат малко - колкото да възстанови първоначалната си височина . Не намерих никакво инфо по въпроса.
                      Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                      Коментар


                      • От: Hyundai Galloper lift

                        Те галлоперите не се чупят,затова и рядко се споминават
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Hyundai Galloper lift

                          .
                          Така е ама вече са бая възрастни и се нуждаят от подмяна на части и пр.
                          Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                          Коментар


                          • От: Hyundai Galloper lift

                            При мен дори след смяна на пружините биеше в тампоните натоварен с 5 човека и не много багаж ! Едва след като му добавихме допълнителни пружини вътре във фабричните возията стана като на 124-ка комби !

                            Коментар


                            • От: Hyundai Galloper lift

                              Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                              При мен дори след смяна на пружините биеше в тампоните натоварен с 5 човека и не много багаж ! Едва след като му добавихме допълнителни пружини вътре във фабричните возията стана като на 124-ка комби !
                              ..... На твоето..Конче какви бяха сменените пружини колега , нови или стари ? Би ли споделил малко подробности за допълнителните пружини - от какво стават , директно ли се монтират или се режат .... и тн.... Благодаря предварително....
                              Последно редактирано от nbajani; 08-10-18, 09:46.
                              Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                              Коментар


                              • От: Hyundai Galloper lift

                                Малко трудно беше снабдяването с пружини понеже навсякъде ми предлагаха усилени на Закс на цена около 280 лева за брой, която ми идваше малко "солена". С ровене и ползване на жокер " Обади се на приятел " намерих нови в Пловдив на цена 70 лв./бр. Колко са били истински не знам но си бяха с холограмен стикер на Хюндай. Старите ги смених , защото едната се счупи. Относно допълнителните пружини има писано тук някъде от колега за монтажа на такива от Пасат . Аз сложих такива от някакво Поло , защото такива му се търкаляха на майстора из гаража и не съм ги търсил специално ! Малко е терсене слагането , ама бавно и с акъл става. Не сме ги рязали , но от тръба с диаметър , колкото вътрешния на пружините направихме водачи за да не се разместват и допират до фабричните!
                                Надявам се да съм бил полезен !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X