Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hyundai Galloper lift

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: hyundai galoper lift

    Принципно няма причина да не минеш от там дето минават другите,даже напратив ,трябва да е обратно,при галопера е въпрос на гуми .Според мен стандарта е 31/10.5/15 за галопера,незнам да има разлика между къса-дълга база,може и да е така !Километража ми показва вярно с 31-ци !Братушките пишат че 34 инча не влизат на галопер ! На ресьорните влизали 33 -ки без лифт.Между другото ,скоро разбрах че има галопер 2 с ресьори...моят е на пружини !
    Последно редактирано от Roninn; 13-01-13, 15:39.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #17
      От: hyundai galoper lift

      Първоначално публикуван от bradvata Преглед на мнение
      ... Предполагам знаеш че стандарта за наште джипки е 235/75/15. ...
      Стандартните гуми на много джипове, в т.ч. и на Галопера, не са най-добрия вариант за офроуд каране.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #18
        От: hyundai galoper lift

        Ето ти с 265/65-17,джанти ЕТ -1 без лифт !





        33/10.5/15 Джанти ЕТ -20 Без лифт !





        33/10.5-15,джанти минус 13 без лифт.Пружинен като моя,собственика твърди че отпред леко опирали в бронята,но не всеки път и не било фатално !



        п.п Първата и последната снимка,галлопера е един и същ !
        Последно редактирано от Roninn; 13-01-13, 15:52.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #19
          на мен ако не се лъжа на вратата ми пише 265. 70. 15 ама сам с други .иначе сам сменявал съединител с помпа радиатор водна помпа и перка и смяна на хъбове с ръчни авм .имам да сменям ролки ремъци около 400лв хебел 70лв и ремонт на секторна кутия че капе сигурно ще сменя и накраиниците на реиката както и масло на двигателя .днес установих че парното нещо не духа топло като хората досега си го мислех ама днес се убедих щото на лова имаше още един галопер и направих сравнение.още се чудя дали леко да не го вдигна ама ще видиме като го вкарам за тези ремонти и ще реша. а и кормилото ще го сменя с малко че това е като камион и по лош терен реагира лошо.ти от къде си

          и моя е с пружини

          идеален е как върви с тях.сега ги мерих в една таблица с 31 х 10.5. 15 и са сходни като височина с 265/65-17 с минимална разлика от около 4 мм .много ми харесва така с моите се губят нещо
          Последно редактирано от Чавдар (V93); 13-01-13, 16:24.

          Коментар


          • #20
            От: hyundai galoper lift

            това не ми харесва вече идва в повече според мен .а и не знам с 2.5 дизел дали ще има сили да ги върти и дали ще издържат диференциалите и скоростите.

            Коментар


            • #21
              От: hyundai galoper lift

              И двата галопера са с 2.5 дизел !И според мен 33 са му в повече !
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #22
                От: hyundai galoper lift

                Първоначално публикуван от popaiiii Преглед на мнение
                това не ми харесва вече идва в повече според мен .а и не знам с 2.5 дизел дали ще има сили да ги върти и дали ще издържат диференциалите и скоростите.
                33" ще са му много. С 31х10.5 (265/75/R15) си е съвсем добре и без лифт. Дето ще даваш пари за пипане по окачването - купи си хубави гуми.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #23
                  От: hyundai galoper lift

                  С 31-ци !





                  BFG MT 32x11.5 R15 Опирали му в крайно положение !С паджерови джанти !Галопер 1 е това !






                  На галопер 2 явно влизат с една идея по големи гуми от Галопер 1
                  Последно редактирано от Roninn; 13-01-13, 19:40.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #24
                    От: hyundai galoper lift

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    33" ще са му много. С 31х10.5 (265/75/R15) си е съвсем добре и без лифт. Дето ще даваш пари за пипане по окачването - купи си хубави гуми.
                    прав си а и като се замисля на състезание няма да ходя .а и не ходя на някакви много тежки маршрути .мисля че подхванахме интересна тема. а иначе гумите сам ги решил бф гудрич олтерен.за мен това е оптималния вариант за това което го ползвам. моя е каса база утре ще го снимам да го видите

                    Коментар


                    • #25
                      От: hyundai galoper lift

                      Завчера скокнах в една дупка без да я видя ,как не се обърнах ако бях стъпил странично късмет,даже снимка имам ! Неможах да развъртя гумите,на бавните се измъкна като тапа ! Ако беше с 33 инча не ми се мисли !Отдолу идва пътя и е изкачване....всъщност долу е коритото на реката и продължава през дупката и напред !От снимката не изглежда страшно,но задницата до бронята беше опряла в дъното на дупката !

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:202319_525727107445282_215220838_o.jpg
Прегледи:1
Размер:150.2 КБ
ID:5443854
                      Последно редактирано от Roninn; 13-01-13, 23:04. Причина: Качване на снимка !
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #26
                        От: hyundai galoper lift

                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        Завчера скокнах в една дупка без да я видя ,как не се обърнах ако бях стъпил странично късмет,даже снимка имам ! Неможах да развъртя гумите,на бавните се измъкна като тапа ! Ако беше с 33 инча не ми се мисли !Отдолу идва пътя и е изкачване....всъщност долу е коритото на реката и продължава през дупката и напред !От снимката не изглежда страшно,но задницата до бронята беше опряла в дъното на дупката !

                        [ATTACH=CONFIG]535656[/ATTACH]

                        добре си скокнал хубаво че не си се пребил че дупката изглежда добре

                        Коментар


                        • #27
                          От: hyundai galoper lift

                          Първоначално публикуван от bradvata Преглед на мнение
                          Да бе да.Абсолютно си прав колега Чавдар.Забравих че има модели и с такива красоти.
                          А за фланците,да по стабилен става и си спестяваш разходите по едни минусови джанти примерно.Естествено това си има и минуси.
                          Колкото за уширителите,това са си един вид гумени протектори които се слагат на ръба на калниците и служат за защита от кал след слагането на въпросните фланци.
                          това е моя кош
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #28
                            От: hyundai galoper lift

                            Добре изглежда машинката,не ми е ясно само защо твоите джанти изглед по различно от моите!
                            +359 889 301 623 Явор
                            Suzuki Grand Vitara 2,0л.2007

                            Коментар


                            • #29
                              От: hyundai galoper lift

                              твоите не мога да ги видя добре ама ми изглеждат същите .иначе се отказах да го повдигам говорих с един пич които разбира от тунинги и ме посъветва да не си съсипвам джипа,и фланци каза че не е много добра идея защото товарело окачването .та ми спести малко средства а и като се замисля на състезание няма да ходя.ще му сложа едни гуми само и ще си го потегна каквото има за смяна. иначе намерих пружини нови са по 70 лв в колос ама ми каза пича че щял само с 1 сантиметър да се вдигне.а главоболията били после големи и ме отказа щели да се късат амортесиорите да се клати и така нататък .

                              Коментар


                              • #30
                                От: hyundai galoper lift

                                Да....имат разлика ...мойте не са като на колегата попай !То се вижда де !
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X