Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW - Е21 315-82г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: BMW - Е21 315-82г

    Ще следя темата с интерес. Наскоро се разделих след 20 годишно съжителство с едно Е21, само че шестак 2000 куб. Нямах сили да се захвана с реставрацията.
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • #17
      От: BMW - Е21 315-82г

      Яка количка колега не се стягай от коментарите
      Мислиш ли да сменяш двигателя с нещо по-голямо М20Б25 примерно ?

      Коментар


      • #18
        От: BMW - Е21 315-82г

        Давай смело!
        Дали ще се реставрира W123ка или това BMW все същата работа.
        Щом пък има сантиментална стойност ... няма значение на колко години е
        Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
        Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
        Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

        Коментар


        • #19
          От: BMW - Е21 315-82г

          Щом е реставрация на автомобил си струва,стига да имаш желание!Такова съм кърпил основно предиима нема 20-25 години,значи си е ретро,тогава бяха актуални.Големи ядове като се разтекоха под оксижена едни калаи не ти е работа!Успех ,колега дерзай!
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • #20
            От: BMW - Е21 315-82г

            Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
            Щом е реставрация на автомобил си струва,стига да имаш желание!Такова съм кърпил основно предиима нема 20-25 години,значи си е ретро,тогава бяха актуални.Големи ядове като се разтекоха под оксижена едни калаи не ти е работа!Успех ,колега дерзай!
            Какви калай колега? Това да не ти е от старите запорожки .такива е-21-ци съм имал три и никъде по тях нямат калай.
            0 8 76 36 8 542

            Коментар


            • #21
              От: BMW - Е21 315-82г

              Първоначално публикуван от tZv3t0zAr Преглед на мнение
              Колега тези лъскавите лайсни на веждите на калниците продават ли се ?
              НЕ ! Едната задна е леко чукната и аз търся зя подмяна!
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 07-01-13, 18:16.

              Коментар


              • #22
                От: BMW - Е21 315-82г

                Успех с реставрацията!
                Доста работа имаш, надявам се да стане добре
                С този ли мотор мислиш да остане? Цвета? Салона какво ще се случва?
                Може да се регистрираш в БМВ Форума и да пуснеш и там тема за прожектчето
                '98г. Mitsubishi Pajero II 2.8tdi Super Select къса база фейслифт
                '95г. Mitsubishi Pajero II Super Select къса база - за "лек" offroad - coming soon :)
                И разни BMW-та...

                Коментар


                • #23
                  От: BMW - Е21 315-82г

                  Стискам палци. Аз бях се замислил за една 7ца от тея години, но нещо не ми стигна желанието /а и жената го попари мноого успешно/. Сигурно още си седи, че тогава ми искаха 800 кинта за нея, сега може и за по-малко да стане ако е жива. Наистина и аз не бих се захванал с 3-ка, но все пак всеки си има вкус, някои не харесват големи автомобили.

                  Коментар


                  • #24
                    От: BMW - Е21 315-82г

                    Съвсем отговорно мога да кажа,че реставрацията в истинският и смисъл съвсем не за всеки.Първо трябва много време,пари,желание,пари,време,а парите споменах ли?
                    Говорим за реставрация парче по парче само и единствено с части оригинал от производителя.Възвръщане на заводският вид на автомобила до последният болт.
                    Ако човек реши да си прави нещата сам то неминуемо ми трябва напълно оборудван гараж и пак нещата които не могат да се изготвят са ужасно много.
                    Затова и идва момента с парите.Няма ли пари се почват компромисите.И от там и крайният ефект не е баш това което трябва да бъде.
                    За регистрацията в бмв форума съм съгласен тъй като има читави момчета в Шарк сектора който може да помагат,а от помощ ще има нужда къде с акъл,къде с части,къде с информация кое от къде.Е ще има и много хейтъри и спамери,но те се преживяват.
                    Колата ако е читава като платформа си заслужава да се възобнови и върне отново на пътя.Малко останаха читавите екземпляри,а е жалко,че в тая държава не се ценят истнски здравите автомобили от близкото минало.
                    Успех желая и да ни държиш в течение.
                    П.С.Ето една снимка на моята вече бивша красавица която глътна доста пари,а беше далеч от реставрирана
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:75fc5b54a92bbc45.jpg
Прегледи:1
Размер:219.4 КБ
ID:5441941
                    Няма страшно в умирачката...
                    Страшното е да си жив!...

                    Коментар


                    • #25
                      От: BMW - Е21 315-82г

                      Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                      Съвсем отговорно мога да кажа,че реставрацията в истинският и смисъл съвсем не за всеки.Първо трябва много време,пари,желание,пари,време,а парите споменах ли?
                      Говорим за реставрация парче по парче само и единствено с части оригинал от производителя.Възвръщане на заводският вид на автомобила до последният болт.
                      Ако човек реши да си прави нещата сам то неминуемо ми трябва напълно оборудван гараж и пак нещата които не могат да се изготвят са ужасно много.
                      Затова и идва момента с парите.Няма ли пари се почват компромисите.И от там и крайният ефект не е баш това което трябва да бъде.
                      За регистрацията в бмв форума съм съгласен тъй като има читави момчета в Шарк сектора който може да помагат,а от помощ ще има нужда къде с акъл,къде с части,къде с информация кое от къде.Е ще има и много хейтъри и спамери,но те се преживяват.
                      Колата ако е читава като платформа си заслужава да се възобнови и върне отново на пътя.Малко останаха читавите екземпляри,а е жалко,че в тая държава не се ценят истнски здравите автомобили от близкото минало.
                      Успех желая и да ни държиш в течение.
                      П.С.Ето една снимка на моята вече бивша красавица която глътна доста пари,а беше далеч от реставрирана
                      [ATTACH=CONFIG]533590[/ATTACH]
                      И парички , да колега ! Имам регистрация във форума но за сега няма да пускам нищо там! Възхищавам се от работата по 1жълт 2002 , което в момента се реставрира . Тук също 1 колега стяга една бегачка е9 от 70-е .Много интересно ! Както казваш и финанси ! Благодаря

                      Коментар


                      • #26
                        От: BMW - Е21 315-82г

                        Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                        Колега и аз го правих това занимание преди години и ми са останали някои 4асти от е21, ако си от софия идвай до нас и ще ти подаря вси4ко каквото имам на тавана.
                        Какво ти е останало....че и аз имам Е21....

                        Коментар


                        • #27
                          От: BMW - Е21 315-82г

                          Аз също имам много части за Е-21 и Е-30.

                          Коментар


                          • #28
                            От: BMW - Е21 315-82г

                            дайте некъв списък с частите

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ретро машини - снимки

                              Здравейте , преди малко звънях за таблото ! Проявявам интерес , кажи си цената и дали е оборудвано ? Благодаря ,062/603660 Андро!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ретро машини - снимки

                                Първоначално публикуван от Bobi67 Преглед на мнение
                                Колега,имам табло в отлично състояние-не е спукано.Имам и много други перфектни части за Е-21.Тел.0876/937849.
                                Здравей , преди малко звънях за таблото ! Проявявам интерес , кажи си цената и дали е оборудвано ? Благодаря ,062/603660 Андро!
                                Последно редактирано от smng0303; 09-01-13, 14:39. Причина: обръщение

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X