Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    Органицаторите имат идея да направят достъпно трасе, без хард елементи. Да може всеки с читав джип без специални гуми или лебедка да дойде. Доколкото знам, само храстите са проблем, пътищата са тесни и джиповете ще се драскат в тях.
    Нека и хард маршрут да има ,понеже доста хора със подготвени джипове ще им е скучно ...
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • #17
      От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

      Ще има и опции за кривване встрани от пътя и който иска да кара хард, но доколкото знам, замисъла на мероприятието е да е софт каране, но по изключително красиви и рядко достъпни места из тая част на Родопите, места, на които ако не те заведат, няма как да видиш.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #18
        От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

        нека е софт маршрут за да могат повече хора да видят красотите, а ако има достатъчно почивки за снимки и скари, все ще има някое дере наблизо за "подготвените"
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #19
          От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

          По това време на годината маршрута мое да се мине и с най обикновен москвич ,какви агресивни гуми какви лебетки говорите.

          Коментар


          • #20
            От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

            Поздравления за начинанието.
            Имам голямо желание да се включа.Дано да успея.

            "stoyko" спри се бе човек.Защо винаги се намира някой,който да превърне всичко хубаво в типично българско.

            Коментар


            • #21
              От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

              Нищо лошо не съм казал,адмирации за организаторите щото тва си е доста работа .Просто изказвам мнение-в България нали има уж свобода на словото.Все пак Любимчаните смятат да направят максимално интересен маршрут като вземат предвид всички мнения.Нали?

              Коментар


              • #22
                От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                Първоначално публикуван от stoyko Преглед на мнение
                По това време на годината маршрута мое да се мине и с най обикновен москвич ,какви агресивни гуми какви лебетки говорите.
                Кой маpшpут бе колега, те още не са почнали да го пpавят? Спама и заяжданията не се толеpиpат в този Фоpум, не тествайте тъpпението на модеpатоpите
                Последно редактирано от zzlatev; 03-01-13, 10:46.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #23
                  От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                  Интересно предложение, даже много ми допада. Абонирам се за темата и дано да имам възможност да се включа.
                  Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                  BMW F650CS
                  Радо о885 5о 59 5о

                  Коментар


                  • #24
                    От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                    Интересна дестинация.Ако имам възможност ще се включа задължително.
                    Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
                    Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
                    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                    Коментар


                    • #25
                      От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                      Браво за идеята Тази част на Родопите изобилства с културно-исторически обекти, с които можем да се гордеем пред света (друг е въпросът ние какво ще оставим след себе си). Абонирам се за темата и ще я следя с интерес. С удоволствие ще посетя пак този район. Винаги има какво ново да се види и научи. Даже може да сме 2 SUV с хора.

                      Моите уважения към колегите-хардаджии, но колкото по-софт е трасето, толкова повече SUV могат да се включат, респ. повече хора да видят забележителностите, поне докато ги има.
                      Мисля, че идеята трябва да намери адекватен отзвук и сред другите регионални групи за разходки. Така не само ще се популяризират по-малко известни забележителности, но и ще се подпомогне местния малък бизнес. Най-важното е обаче да предадем щафетата на децата си - с очите си да видят родните забележителности и да усетят гордостта от отминали епохи.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                        Колегата го е казал много правилно по горе. Планира се посещение на тракийската гробница в Александрово, връх Шейновец от където е почнала Балканската война, евентуално прословутия кромлех в Долни Главанак и какви ли още не тайнствени места. Засега всичко е още само идея, така че няма да издавам тайните на организаторите. Като са готови с трасето, те ще кажат.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #27
                          От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                          И аз бих се включил с удоволствие в това начинание, живот и здраве...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                            А с мотор може ли някой да се включи?Ако не откриваме риболова де !!!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                              ... Планира се посещение на тракийската гробница в Александрово...
                              Ако посетим този обект ще ви обърна внимание на част от експонатите във витрините и ще ви споделя какво ми каза един археолог за тях А иначе тези експонати просто се поглеждат и човек отминава.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                                Много интересно предложение.Винаги наострям уши за всичко свързано с Родопите.Бил съм в Района на Вила Армира и на крепостта Лютица,но съм сигурен,че имам още много какво да видя и науча,а с един вещ екскрузовод това се очертава да е изключително интересно.
                                Към колегите по-хард настроени.Организатора предлага експедиционен офроуд....не може да се слага винаги рамка хард за всяко мероприятие.Така поне мисля аз,а както и други колеги споменаха,за хората дето не ги слушат главите винаги ще се намери едно непреодолимо дере да се заровят там,че после софтаджиите да ги вадят...
                                Ще следя темата с интерес.Вълнуват ме много въпроси,като как ще се организира похода,къде ще се преспива и други такива,но....направо ми се стяга багажа и ми се тръгва вече,а къде е още юни...
                                Знам ,че не трябва да се избързва.Ще следя развоя с интерес и дано да мога да се включа.
                                Поздрави и на добър час колеги!
                                NISSAN FOREVER
                                -----------------------------------------------------------------------------
                                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X