Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Задни пружини терано 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    И за какво са ти тия 4-5мм, като шасито ти е по-тънко.
    Дебелата броня е мит! Върши бели, а не работа. Яка неправилно направена броня + едно леко ударче на правилното място, значи криво шаси. Дебела се прави в средата, около лебедката и радиатора, ако ти трябва защита. Всичко останало е за фасон предимно, и да можеш да трошиш някой и друг клон с нея, без да се разпадне като пластмасовата.
    здр. Спарки бронята мисля да я купя готова защото искам да избегна всякакви разправии с майстори и заварчици и матеряли и то накрая не се знае какво л...о ще изакът.Щом тази дебелина на ламарината не е удачна няма да я вземам въпреки че цената е много къса пък и не бързам за никъде човек като има желание вс става. Мерси за съвета

    тук из ВТ легенди се носят за y60
    Последно редактирано от CarTest™; 05-01-13, 07:37.
    само бараки

    Коментар


    • #32
      От: задни пружини терано 2

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      И за какво са ти тия 4-5мм, като шасито ти е по-тънко.
      Дебелата броня е мит! Върши бели, а не работа. Яка неправилно направена броня + едно леко ударче на правилното място, значи криво шаси. Дебела се прави в средата, около лебедката и радиатора, ако ти трябва защита. Всичко останало е за фасон предимно, и да можеш да трошиш някой и друг клон с нея, без да се разпадне като пластмасовата.
      За съжаление Спарки е много прав....Бронята дори и от 3мм. ламарина крие рискове.Аз дори бих заложил на 2.5мм.,за по-дебела просто при удар рамата зад бронята няма да издържи и ще си докараш по-голяма беля!
      Да не говорим,че така ще се увеличи теглото и доста,а това е също с отрицателен ефект върху окачването и управлението по черни пътища най-вече!
      Поздрави!
      NISSAN FOREVER
      -----------------------------------------------------------------------------
      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

      Коментар


      • #33
        От: задни пружини терано 2

        Първоначално публикуван от off mechanic Преглед на мнение
        здр. Спарки бронята мисля да я купя готова защото искам да избегна всякакви разправии с майстори и заварчици и матеряли и то накрая не се знае какво л...о ще изакът.Щом тази дебелина на ламарината не е удачна няма да я вземам въпреки че цената е много къса пък и не бързам за никъде човек като има желание вс става. Мерси за съвета

        тук из ВТ легенди се носят за y60
        Готова броня с място за лебедка има на AFN. При това и изглежда добре. Струва примерно едни 1500 кинта с транспорта:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:872.jpg
Прегледи:1
Размер:9.9 КБ
ID:5440769
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #34
          От: задни пружини терано 2

          Колега превишил си лимита си на съобщения и трябва да изтриеш някое , че не мога да ти пратя публикувах тема за гумите погледни я ..
          Land rover 2.5 tdi
          0884035413

          Коментар


          • #35
            От: задни пружини терано 2

            Току що смених пружините! Сега имам 2 за лифт на късо терано. Ако ги искаш пиши ми лично, ще се разберем.

            Последно редактирано от damyan82; 05-01-13, 16:48.
            Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

            Коментар


            • #36
              Първоначално публикуван от jorotk Преглед на мнение
              Колега превишил си лимита си на съобщения и трябва да изтриеш някое , че не мога да ти пратя публикувах тема за гумите погледни я ..
              не я виждам темата колега

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Готова броня с място за лебедка има на AFN. При това и изглежда добре. Струва примерно едни 1500 кинта с транспорта:
              [ATTACH=CONFIG]532001[/ATTACH]
              еее таз е много добра ама тя цената и колкото половината ми джип

              Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
              Току що смених пружините! Сега имам 2 за лифт на късо терано. Ако ги искаш пиши ми лично, ще се разберем.

              мерси колега но намерих си две за 100 лв ами да питам за амовете за патрол имат ли някакво значение предполагам че са задни и тези фтулки на стругар ли трябва да се правят
              Последно редактирано от CarTest™; 05-01-13, 19:35.
              само бараки

              Коментар


              • #37
                От: задни пружини терано 2

                Ей...добре че Дамян ме подсети,че щях да ти пускам задните пружини оригиналните на моето Терано с опъната рулетка.Просто тия дни не ми остана време да ги постна/нищо ,че ги снимах почти веднага /
                Пускам ти ги тук,защото не мога да ти ги изпратя на ЛС...
                Височината им е точно по каталожните данни-415мм.









                П.П.На снимката малко лъже,защото не се вижда от ъгъла на снимане горния ръб на последната витка,но е точно 415мм!
                Поздрави!
                NISSAN FOREVER
                -----------------------------------------------------------------------------
                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                Коментар


                • #38
                  От: задни пружини терано 2

                  колега хубави пружинки си имаш.забравих да спомена обмислям монтирането на г.и. в скоро време, та въпросът ми е към тези които карат джипките си на гас скопява ли се вървежа обмислям варянт с 30л. ботилка понеже съм десняк си мислех че ще е по удачно да е монтирана от ляво щото все пак и аз и ботилката от едната страна нямали да кльопне на страни като пиян моряк
                  само бараки

                  Коментар


                  • #39
                    От: задни пружини терано 2

                    Колко ще се скопи зависи от газаджията и от това колко искаш да харчи.

                    За бронята - такава и тук да ти прави някой, няма да излезе под 500-600лв, и категорично за тая цена няма да изглежда така.

                    Иначе, ако искаш да имаш истинско окачване, кормилно управление, истински брони, истинска лебедка, истински гуми и т.н., мога да ти спретна една калкулацийка, ама ти гарантирам че ще те заболи глава. Аз се прежалих само за гумите и за окачването до някъде. Броня не съм сложил, но ако ми трябваше, щях да сложа такава. Не съм намерил друга, дето да седи добре на терано 2, според моя вкус, а и продуктите на AFN са с добро качество, поне до колкото съм чувал от притежатели и виждал на живо.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #40
                      От: задни пружини терано 2

                      Да Спарки тази калкулация ми е ясна че няма край. За бронята съм съгласен с теб ще я мисля за напред и нея еее виж сега за окачването е голяма дилема и мисля че не трябва да се пести в ebay гледах кит на fox(не знам дали са като твоте с опция за съживяване) ми 500 паунда струваше но май за начало ще играят патролските.Г.и.-то ще ходя при един пичага тука имах навремето фиеста на метан над 300 000х.кл на метан единствено смених една дюза за тези километри за това мисля да се обърна към него за газификацията
                      само бараки

                      Коментар


                      • #41
                        От: задни пружини терано 2

                        Първоначално публикуван от off mechanic Преглед на мнение
                        Да Спарки тази калкулация ми е ясна че няма край. За бронята съм съгласен с теб ще я мисля за напред и нея еее виж сега за окачването е голяма дилема и мисля че не трябва да се пести в ebay гледах кит на fox(не знам дали са като твоте с опция за съживяване) ми 500 паунда струваше но май за начало ще играят патролските.Г.и.-то ще ходя при един пичага тука имах навремето фиеста на метан над 300 000х.кл на метан единствено смених една дюза за тези километри за това мисля да се обърна към него за газификацията
                        Дай линкче да разгледам кита на Fox, който си гледал.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #42
                          От: задни пружини терано 2

                          http://www.ebay.co.uk/itm/Teraflex-F...item1c2efa9fbc ама дали ще паснат не тераното
                          само бараки

                          Коментар


                          • #43
                            От: задни пружини терано 2

                            Ушите им не са същите!
                            Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                            Коментар


                            • #44
                              От: задни пружини терано 2

                              Първоначално публикуван от off mechanic Преглед на мнение
                              http://www.ebay.co.uk/itm/Teraflex-F...item1c2efa9fbc ама дали ще паснат не тераното
                              Е, че това е кит за Wrangler, а той с тераното няма нищо общо. Със сигурност няма да паснат.

                              Впрочем единствения продукт на FOX, дето пасва на предницата на тераното без преправяне (евентуално със смяна на горни носачи само), са тия, дето съм сложил аз. И то с малко баене на долния захват - направих си нови втулки и малко подкастрих тампона, за да влезе.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • #45
                                От: задни пружини терано 2

                                ясно те хората са го написали ама кой да прочете тея твойте споменатата от теб цена за брой ли е или за два и какви са тези носачи дето ги правиш старите се бутват или направо за нови става въпрос>? и като цяло какви са глобите за тях
                                само бараки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X