Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Масаж с електрическа крушка.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Масаж с електрическа крушка.

    Здравейте колеги! От дълго време имам болки в гърба и тила, все си го свързвам с едно страшно падане с мотор преди много години. Доста масажи и мазила съм ползвал и ефекта е до следващият ден, та ми казаха за постоянен лек масаж с електрическа крушка. Става дума за обикновенна електрическа крушка от тези с нагряващото телче 220v. много голям е ефекта при разкарване на стъклената част на крушката по болезненото място от тялото. Без натискане и специални умения за движенията на ръката и уреда. Масажа се прави зазължително през тънка дреха за по-лесно движение на ръката,може да опитате и по главата усещането е невероятно, ефекта също. Всеки сам може да опита, няма странични ефекти.
    ТЛК-120 Николай Колев
    0898521295

  • #2
    От: Масаж с електрическа крушка.

    Брат ми(тук митрето) преди може би 15 години си взе някакъв масажор от някаква фирма за козметика. Четири топчета свързани с дръжка. Всичко от розова пластмаса. Но върши почти чудеса с изморени и схванати мускули. Всичко е от формата на топчетата. Та с крушка би трябвало ефекта да е същия, само дето диаметъра на топката е по-голям(може би 4-5 пъти), и е само една срещу 4 за масажора.
    Когато имам нужда от разтриване и масаж ще пробвам крушката.

    Благодаря адаш.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #3
      От: Масаж с електрическа крушка.

      Коле, задължитилно го пробваи този масаж, благодаря и за твоят съвет, и него ще пробвам.
      ТЛК-120 Николай Колев
      0898521295

      Коментар


      • #4
        От: Масаж с електрическа крушка.

        Не вярвам, че може да замести професионален масажист, но същия ефект се постига и със стъклена бутилка на марка за безалкохолни напитки. И да, по-добре е, от колко някой дето си мисли, че може да масажира.
        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

        Коментар


        • #5
          От: Масаж с електрическа крушка.

          Ето въпросния масажорНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF1103[1].jpg
Прегледи:1
Размер:81.4 КБ
ID:5437972
          Когато са ме обработвали с него,при преминаване през "болното" място съм ревал от болка...
          Все пак това е за домашни нужди,далече е от проф.масажор,но върши работа>
          Нищо не мога,и нищо не знам...

          Коментар


          • #6
            От: Масаж с електрическа крушка.

            Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
            Не вярвам, че може да замести професионален масажист, но същия ефект се постига и със стъклена бутилка на марка за безалкохолни напитки. И да, по-добре е, от колко някой дето си мисли, че може да масажира.
            Крушката е по -удобна за такива движения от стъклена бутилка и по-лека и няма ръбове, и е напълно безплатно.
            За професионалният масаж съм напълно съгласен.
            ТЛК-120 Николай Колев
            0898521295

            Коментар


            • #7
              От: Масаж с електрическа крушка.

              Първоначално публикуван от митре Преглед на мнение
              Ето въпросния масажор
              Когато са ме обработвали с него,при преминаване през "болното" място съм ревал от болка...
              Все пак това е за домашни нужди,далече е от проф.масажор,но върши работа>

              И това ще пробвам че гърбът ми е като дъска.
              Благодаря!
              ТЛК-120 Николай Колев
              0898521295

              Коментар


              • #8
                От: Масаж с електрическа крушка.

                Такъв няма да намериш...
                Сега има дървени аналози....
                И не съм убеден,че вършат същата работа!
                Успех!
                Нищо не мога,и нищо не знам...

                Коментар


                • #9
                  От: Масаж с електрическа крушка.

                  Адаш, това от снимката няма как да го пробваш. Освен ако нямаш същото де. Брата го купува преди доста години, и след като го пробвахме исках и аз да си купя. Ама ядец. Няма и няма. И досега няма. Пробвал съм с разни други масажори, ама не е същото. Това дали заради диаметъра на топките, дали заради разположението им, но върши наистина добра работа. След масаж с него наистина мускулите се отпускат и се чувстваш отпочинал.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Масаж с електрическа крушка.

                    Първоначално публикуван от митре Преглед на мнение
                    Такъв няма да намериш...
                    Сега има дървени аналози....
                    И не съм убеден,че вършат същата работа!
                    Успех!
                    Ще попитам тук-там.
                    Благодаря!
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • #11
                      От: Масаж с електрическа крушка.



                      Намери си е това,тия правят и вибратори ма това е друга тема.Не сьм падал от мотор,а и жената не е или поне не си казва,но пьк твьрди,че сьм половин масажист.

                      Сериозно,ако ти падне на нормална цена си взема едно такова,другото е фантазия и горещо масажно масло.


                      Чакай,че се сещам пак за нещо...............Айде бягаммммммммммм
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #12
                        От: Масаж с електрическа крушка.

                        Moже да разгледате и инфрачервените лампи за нагревки....Хвалят ги...Да съм жив и здрав не мога да кажа от опит как е...
                        Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                        Коментар


                        • #13
                          От: Масаж с електрическа крушка.

                          Това е купувано от Джимбо .Дали все още го предлагат не мога да кажа . Ефекта е доста по -добър от крушката .


                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0071.jpg
Прегледи:1
Размер:60.3 КБ
ID:5439321 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0072.jpg
Прегледи:1
Размер:60.7 КБ
ID:5439322
                          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Масаж с електрическа крушка.

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Адаш, това от снимката няма как да го пробваш. Освен ако нямаш същото де. Брата го купува преди доста години, и след като го пробвахме исках и аз да си купя. Ама ядец. Няма и няма. И досега няма. Пробвал съм с разни други масажори, ама не е същото. Това дали заради диаметъра на топките, дали заради разположението им, но върши наистина добра работа. След масаж с него наистина мускулите се отпускат и се чувстваш отпочинал.
                            Има Има
                            When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Масаж с електрическа крушка.

                              Като писах,че няма,имах предвид,че тогава не се продаваха свободно...
                              Само от каталога на фирмата,за 1 месец!
                              Купувайте спокойно,вършат работа.
                              Нищо не мога,и нищо не знам...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X