Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК СЕ ПРАВИ ОФРОУД ТРАСЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КАК СЕ ПРАВИ ОФРОУД ТРАСЕ

    Здравейте колеги Не зная за тук или за другаде е публикацията Нов съм и моля да се пемести където е необходимо от човек който е на ясно с темите Та на въпросът ми Притежавам горски и полски терени с различни квадратури Мога ли да направя трасе и каква квадратура приблизително е необходима За изграждането на такова трасе Има ли някакви изисквания за това И ако някой знае нека сподели Замисълът ми е с комерсиална цел Възможно е и съдружие с друг човек от форума за изграждане на трасе с цел бизнес Аз съм от Пловдив

  • #2
    От: КАК СЕ ПРАВИ ОФРОУД ТРАСЕ

    Мисле ,че по-конкретно ще ти отговорят органигаторите на състезания, в общината и от горското.Щом могат да се изграждат голф игрища в средата на селскостопанските земи ,сигурно ще може и да се направи писта с екстреми на която да ни затворят всичките, да си изпотрошим джипките и главите и да мирясаме накрая
    >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
    Защото така ми харесва...
    Телефон: НЯМАМ
    Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

    Коментар


    • #3
      От: КАК СЕ ПРАВИ ОФРОУД ТРАСЕ

      Имате си сериозна пловдивска група: http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=414
      И да не могат да помогнат - ще те насочат.
      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

      Коментар


      • #4
        От: КАК СЕ ПРАВИ ОФРОУД ТРАСЕ

        Въпросът е отнесен тук не по градове Защото колкото повече хора дадът съвет толкова по добре Естественно ще проуча на всякъде Тук обаче има хора които карат офроуд Нека и те да кажат Какви трасета са интересни и каква площ е необходима за едно интересно трасе И какви елементи трябва да съдържа то Благодаря

        Коментар


        • #5
          От: КАК СЕ ПРАВИ ОФРОУД ТРАСЕ

          Първоначално публикуван от BRO Преглед на мнение
          Въпросът е отнесен тук не по градове Защото колкото повече хора дадът съвет толкова по добре Естественно ще проуча на всякъде Тук обаче има хора които карат офроуд Нека и те да кажат Какви трасета са интересни и каква площ е необходима за едно интересно трасе И какви елементи трябва да съдържа то Благодаря

          За траялно трасе гледай какво прави Жоро Василев на Лазарово, за мен няма по-добро
          Газ 69 2.4i
          Густо майна, пътят свърши !!!
          GSM: О895 7О6О59

          Коментар


          • #6
            От: КАК СЕ ПРАВИ ОФРОУД ТРАСЕ

            Първоначално публикуван от BRO Преглед на мнение
            Въпросът е отнесен тук не по градове Защото колкото повече хора дадът съвет толкова по добре Естественно ще проуча на всякъде Тук обаче има хора които карат офроуд Нека и те да кажат Какви трасета са интересни и каква площ е необходима за едно интересно трасе И какви елементи трябва да съдържа то Благодаря
            Колега, едно трасе се прави в зависимост от това какъв формат ще бъде карането, също така е важен терена и особеностите в него, но това е условно казано.
            0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

            Коментар


            • #7
              От: КАК СЕ ПРАВИ ОФРОУД ТРАСЕ

              Какъв тип трябва да бъде за да е посещаемо от повече хора По принцип кое се кара от повечето интусиазци За да си направя сметка къде да се изгради И заслужава ли си инвестицията на такъв терен изобщо Свързах се с Пловдив клубът Когато отида на срещата с тях Ще обсъдя и с хората Които са по на вътре в нещата от мен ще кажат Мнението си и те Всичко споделено от вас ще ми е в полза Благодаря ви Продължавайте с акълите

              Коментар


              • #8
                От: КАК СЕ ПРАВИ ОФРОУД ТРАСЕ

                Идеята ми е да се направи не на професионално ниво, а близо до града И да се кара кой когато има свободно време. Няколко ями гуми от фадроми насипи рапа люлка. Нещо от сорта. Да не се дава пари за една туба бензин за да начешиш крастата

                Коментар


                • #9
                  От: КАК СЕ ПРАВИ ОФРОУД ТРАСЕ

                  Пич ОФФРОУД РАЗХОДКА нема нищо общо с ОФРОУД ТРАСЕ. Повечето ходиме сред природата да изпускаме парата,а не да се вьртим в крьг по трасе.Извини ме ,ако сьм те разочаровал.Поздрави.
                  [I]Георги Дим. Попов :Самоков тел.0882567867[/I]

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X