Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Wouxun KG-UV6D

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Wouxun KG-UV6D

    Аз днеска като идвах до гаража, що те нямаше?
    Цял ден обикалям из Ямбол и я разнасям с мен, че по някое време да те навестя..
    Всъщност, ако не се лъжа, малко преди Червен баир мисля, че се разминахме..
    Кабела нещо не работи.. Явно е дефект, щото нито във включено положение засича нещо, нито като я изключа.. УСБ-тата ми са наред..

    Коментар


    • #17
      От: Wouxun KG-UV6D

      Ходих до Бургас ...
      Давай да го видим животинчето ... догодина ...
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #18
        От: Wouxun KG-UV6D

        Гледай на кой COM-port се е вързал кабела, и настрой правилния в софта за програмиране.

        Коментар


        • #19
          От: Wouxun KG-UV6D

          Много внимавай с кабела, качвай само файлове и настройки направени за този модел с неговия софтуер, аз така убих един, качих му файл от предишната версия .
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • #20
            От: Wouxun KG-UV6D

            Здравейте.
            Поръчах си въпросната станция от 409shop. Дойде за 19 дни. Обаче има проблем и не знам какво да правя. Мисля че не и работи микрофона. Когато пусна радиото говорителя работи, когато натисна бутона за предаване на сигнал, другата станция реагира вероятно отваря скуелча, но не се чува звук само шум, тоест можеби микрофончето на първата не възприема звука. Някой имал ли е подобен проблем, дали евентуално може да се оправи, има ли смисъл да пиша на китайците, дали ще мога да се разбера с тях за някаква компенсация. Ако има някой запознат ще съм благодарен за отговор.

            Поздрави.

            Коментар


            • #21
              От: Wouxun KG-UV6D

              Така като чета, мненията за тази радиостанция са много противоречиви. Не се настройват лесно, проблеми с комуникацията, проблеми с програмите за настройка и т.н. От ревю-то също не останах очарован. Наскоро изкарах курса за радиолюбител и много искам да си купя една преносима радиостанция. Въпроса ми е заслужава ли си Wouxun KG-UV6D или да се чудя още какво друго мога да си купя за начало?
              LZ1EXP

              Коментар


              • #22
                От: Wouxun KG-UV6D

                За начало си купи KG-UV5..
                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                0888 315 794
                LZ1UPI
                A1 (Rh+)

                Коментар


                • #23
                  От: Wouxun KG-UV6D

                  Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                  За начало си купи KG-UV5..
                  От моделите на Wouxun намирам само KG-UVD1P и
                  KG-UV6D. И двете са двубандов. В момента 6-тицата е на много добра цена в 409shop.

                  Исками се вече да взимам нещо и да се упражнявам.

                  73
                  LZ1EXP

                  Коментар


                  • #24
                    От: Wouxun KG-UV6D

                    Моя грешка - имах предвид UVD1P
                    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                    0888 315 794
                    LZ1UPI
                    A1 (Rh+)

                    Коментар


                    • #25
                      От: Wouxun KG-UV6D

                      Ако от 409shop, разликата между двете е 10 долара. Няма сми от 1-ца. При китайката не знам по колко вървят.

                      ...то не че между двете има велика разлика де....
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Wouxun KG-UV6D

                        Благодаря Ви за съветите!
                        Ще бъде 6-ица, пък каквото сабя покаже.
                        LZ1EXP

                        Коментар


                        • #27
                          От: Wouxun KG-UV6D

                          Здравейте,
                          Като го зарежа радиото за седмица-две, забелязвам (по вградения волт метър), че батерията осезаемо пада. Занимавах се да го замеря и има утечка около 1,5 mA докато е изключено. За сравнение изамервах и разни други (баофензи разни), при същите условия - там утечката е на порядъци по малка, в границите на микро ампери. Взех да му вадя батерията и всичко си е наред. Ама ме гложди, дали само при мен е така и съм дръпнал късата клечка, или имате и вие такива наблюдения ?

                          Коментар


                          • #28
                            От: Wouxun KG-UV6D

                            Клечката си е тая Само къси са изработили дръпнатите ...
                            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                            0888 315 794
                            LZ1UPI
                            A1 (Rh+)

                            Коментар


                            • #29
                              От: Wouxun KG-UV6D

                              При всички е така, при това не само при Wouxun. Моите си ги държа с откачени батерии и издържат и по година дори.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • #30
                                Имам такава станция, но поради ред причини не съм я вадил от кутията повече от 5 години. Дали някой има повече батерии, и да има желание да ми продаде една? Приемам идеи откъде мога да поръчам или от какъв модел може да стане на тази?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X