Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Wouxun KG-UV6D

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Wouxun KG-UV6D

    KG-UV6D със стъпка 2.5 е голяма мистерия... хората си пазаруват версия с 2.5(особено в САЩ), а на някои места се твърди че 2.5 ще е достъпна за всички след firmware update по "някое време"?!
    Някой (LZ1SIT да речем... ) може ли да сподели някакъв практически опит?
    Предварително благодаря!

  • #2
    От: О! Чудо! Китайски двубандер.

    Мда, в грешка са - техния свят е свършил далеч преди 2012 г.

    П.П. сори за спама, ама не се стърпях
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • #3
      От: О! Чудо! Китайски двубандер.

      Първоначално публикуван от kampal Преглед на мнение
      KG-UV6D със стъпка 2.5 е голяма мистерия... хората си пазаруват версия с 2.5(особено в САЩ), а на някои места се твърди че 2.5 ще е достъпна за всички след firmware update по "някое време"?!
      Някой (LZ1SIT да речем... ) може ли да сподели някакъв практически опит?
      Предварително благодаря!

      Това, с което разполагам няма стъпка 2.5. Не съм се и интересувал от останалото. Реално стъпка 2.5 няма за какво да ползваме.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        Wouxun KG-UV6D

        Здравейте колеги и честита коледа! Нов съм във форума пуснах тема в раздел автомобили за една кия ама от 3-4 дена никой не е споделил впечатленията от колата. Както и да е инициалът ми е LZ1IPP и съм лицензиран от 1-2 седмици. Член съм на радиоклуб LZ1KZX, а с членове от клуб LZ1KAA мислиме да създадеме авариен екип при бедствия и аварии. В колата си имам мобилна станция ZonTon AT-588M на 70 см. и съм приготвил едно YAESU FT-2800M на 2 м. Портативната станция ми е Wouxun KG-UV6D останал съм с доста голямо впечатление от нея, но все още не съм я разучил напълно. Ако някой колега има такава моля да сподели малко повече информация за нея и какви са впечатленията му от нея.

        73 LZ1IPP

        Коментар


        • #5
          От: Wouxun KG-UV6D

          Здравей колега.
          Аз също съм харесал тази преносима радиостанция. Интересува ме какви са ти впечатленията от нея и има ли проблем с настройките и работата с други станции?
          LZ1EXP

          Коментар


          • #6
            От: Wouxun KG-UV6D

            http://www.brickolore.com/2011/12/wo...tware-bug.html
            Внимавайте, аз вече прецаках една, сега търся решение на проблема. За сега работи само на долния банд.
            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

            Коментар


            • #7
              От: Wouxun KG-UV6D

              Дали при тази "китайката" на Илиенци има такава станция, или има самo по-нисък клас? Къде точно се намира нейното магазинче в "Световния търговски център"?

              Коментар


              • #8
                От: Wouxun KG-UV6D

                Влизаш през паркинга вдясно от централния вход. Вървиш и гледаш вляво за магазинче за електроники всякакви, на което пише "само на едро". На втората или третата сграда се падаше. Като влезеш в него станциите са в дъното вляво. Дали има ще кажеш ти, като провериш. За последно като ходих беше 206 лв.
                LZ1OAL

                Коментар


                • #9
                  От: Wouxun KG-UV6D

                  Първоначално публикуван от viplamen Преглед на мнение
                  Дали при тази "китайката" на Илиенци има такава станция, или има самo по-нисък клас? Къде точно се намира нейното магазинче в "Световния търговски център"?
                  Номера на магазинчето е 3671
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:M_kitajka1.png
Прегледи:1
Размер:600.5 КБ
ID:5473338

                  Коментар


                  • #10
                    От: Wouxun KG-UV6D

                    Благодаря!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Wouxun KG-UV6D

                      Какъв е варианта за бърза смяна на мощността 5/1 W на Wouxun-UV6D в (директорията със запаметените честоти) меню-4 не сменя мощността...?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Wouxun KG-UV6D

                        Как се сменя мощността с един или комбинация от два бутона 5/1 W на Wouxun-UV6D (в директорията със записаните честоти) меню-4 не става...?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Wouxun KG-UV6D

                          Знам, че получи във ФБ отговор ама ето малко полезно инфо за притежателите:
                          Eng. manual - http://www.wouxun.us/images/KG-UV6D-UserManual.pdf
                          Service manual - http://wouxun.su/UserFiles/File/serv...un_kg_uv6d.pdf
                          (PTT + S/D)

                          п.с. Радиото е СУПЕР!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Wouxun KG-UV6D

                            Здравейте! Наскоро се сдобих с тази радиостанция обаче хич нищо не разбирам от радио.. Предстои ми много четене..
                            Очаквам и да се насрочи дата за изпит и да стана легален в областта..
                            Като за начало искам да ви помоля да ми обясните как да го настроя правилно..
                            Изрязал съм от пдф файла това, което ме интересува..
                            Ще съм ви много благодарен за помощта!

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:217.1 КБ
ID:5548646Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:222.3 КБ
ID:5548647Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:214.2 КБ
ID:5548649Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:254.1 КБ
ID:5548650

                            Благодаря предварително!
                            Весели празници!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Wouxun KG-UV6D

                              Не се занимавай с четене!!

                              Много, по-лесно става със софта през компа.
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X