Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спира БТВ по Булсатком!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спира БТВ по Булсатком!!

    Добре де може ли такова безобразие,БТВ да поиска тройна цена за правата на излъчване на програмите си от Булсатком.
    Тази сутрин сме без пакета на БТВ.
    Вярно,"гъзари" са ама, чак пък .Това си е жива лакомия, или рекет, или незнам как да го кажа !

  • #2
    От: Спира БТВ по Булсатком!!

    Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
    Добре де може ли такова безобразие,БТВ да поиска тройна цена за правата на излъчване на програмите си от Булсатком.
    Тази сутрин сме без пакета на БТВ.
    Вярно,"гъзари" са ама, чак пък .Това си е жива лакомия, или рекет, или незнам как да го кажа !
    Така си е И при нас я нямаше, бащата се ядоса и сигурно ще минем на виваком
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • #3
      От: Спира БТВ по Булсатком!!

      То пък голям келепир по тая БТВ- само бойковата мутра по новините и турски сериали.
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • #4
        От: Спира БТВ по Булсатком!!

        От това губят единственно и само БТВ. Имайки предвид колко качественна медия са, направо ми се реве че ги няма. Края на света за мен настъпи вчера, когато го спряха (майтапя се).
        LZ(единица) Лима Жоро Жоро
        2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
          Добре де може ли такова безобразие,БТВ да поиска тройна цена за правата на излъчване на програмите си от Булсатком.
          Тази сутрин сме без пакета на БТВ.
          Вярно,"гъзари" са ама, чак пък .Това си е жива лакомия, или рекет, или незнам как да го кажа !
          Това е версията на булсат. Замислял ли си се дали наистина така стоят нещата? Нали не очакваш булсат да пуснат съобщение: "Бтв искат да им плащаме права за всички наши абонати а не само за тези които декларираме"
          42

          Коментар


          • #6
            От: Спира БТВ по Булсатком!!

            Финансовият отчет на БСК трябва да е публично достояние. Касите са с GSM връзка към НАП. Какво точно ще скрият като абонати?
            LZ(единица) Лима Жоро Жоро
            2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

            Коментар


            • #7
              От: Спира БТВ по Булсатком!!

              Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
              Това е версията на булсат. Замислял ли си се дали наистина така стоят нещата? Нали не очакваш булсат да пуснат съобщение: "Бтв искат да им плащаме права за всички наши абонати а не само за тези които декларираме"
              Ами ето и бТВ версията

              ...
              Освен, че дължи сериозни суми на телевизията, операторът дискриминира bTV, като отказва да поднови договора си ...
              ...
              Сигналът ще бъде възобновен след погасяване на задълженията на Булсатком към bTV Media Group и успешното финализиране на преговорите с оператора за излъчването през 2013-та година.
              Като го чета, излиза, че са спрели сигнала не само заради дължими суми (ако има такива), но и заради отказ да се поднови договора за 2013. Т.е. излиза, че за да подновят излъчването трябва да се поднови договора при желаните от тях условия.

              Ако бяха си спрели сигнала в 00:00 на 1 януари - ясно, няма нов договор. Ама сега все още сме 2012 и съществуващият договор още не е изтекъл, та работата малко намирисва ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                От: Спира БТВ по Булсатком!!

                Гледащите сериали сигурно вече са им подпалили телефоните...
                Очаквам скоро да ги пуснат пак.
                Нищо не мога,и нищо не знам...

                Коментар


                • #9
                  От: Спира БТВ по Булсатком!!

                  По-малко промити мозъци от анадолската телевизия
                  О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Спира БТВ по Булсатком!!

                    Всички горепосочени неща не са наш проблем и ние като покорни овчици сме си навели главиците да ни острижат руното !
                    Аз съм си платил и дори предплатил, и имам право да претендирам.
                    Това че, всичко е помия и реклама, е едно на ръка.

                    П.П. Е как да иска човек да живее съобразно със законите?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Спира БТВ по Булсатком!!

                      Много хубаво е станало. Дано и другите оператори да я спрат тази пумия. А ако някои толкова се е затъжил за Али Раза да слага една антена на покрива и да си я гледа...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Спира БТВ по Булсатком!!

                        Честито! Аз от 2 години не съм на Булсатком в града, но на съло съм на булсатком и сега май ще трябва да платя, че да я пуснат. Изобщо ако има такава екстра... А тия от виваком, бива ли ги?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Спира БТВ по Булсатком!!

                          Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                          Всички горепосочени неща не са наш проблем и ние като покорни овчици сме си навели главиците да ни острижат руното !
                          Аз съм си платил и дори предплатил, и имам право да претендирам.
                          Това че, всичко е помия и реклама, е едно на ръка.

                          П.П. Е как да иска човек да живее съобразно със законите?

                          Аз също съм предплатил до февруари догодина.И се чуствам някакси ощетен в момента.Дали можем да претендираме за обещетение?Според мен от умрял писмо-но такали трябва да е?
                          Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                          Коментар


                          • #14
                            От: Спира БТВ по Булсатком!!

                            Май и ТВ 7 и Супер7 спират сигнала към Булсатком.http://www.blitz.bg/news/article/172289
                            Общото между каналите които спират сигналите към Булсат ,е че официалният им "uplink"/ излъчване/ е от 45 градуса/ с изключение на БТВ ЕКШЪН И РИНГ/, т.е спътникът от който излъчва Виваком.
                            Дали някой не иска фалира БУЛСАТКОМ С НЕПАЗАРНИ МЕХАНИЗМИ.
                            Преди време имаше закачка между Виваком и Булсатком заради ТВ+ .
                            Един виден наш държавник в къщата си в Банкя ползвал услугите на Булсатком-може да очакваме неговата намеса.
                            Ама пък един негов пръв приятел чрез банката си е собственик на Виваком...
                            И защо точно през почивните дни, когато дори да искаш да платиш задълженията си , банките не работят.
                            Нещо се мъти..-като краен резултат виждам повишаване на таксите за крайните абонати...
                            Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                            Пламен Златарев 0888 66 03 18

                            Коментар


                            • #15
                              От: Спира БТВ по Булсатком!!

                              Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                              То пък голям келепир по тая БТВ- само бойковата мутра по новините и турски сериали.
                              Напълно съм съгласен,освен изброените две простотии мога да добавя още:излъчването на стари американски филми от 90-те(Умирай трудно,Сам в къщи и др,).Така,че и без БТВ няма да свърши света,както вече разбрахме!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X